Rüya yorumu

Cinsiyetin stav - güçlü aşk runes

Pin
Send
Share
Send
Send


Dünyamız, enerjiyi düşünen maddeden oluşur. Dünyanın büyülü bir resmine benziyor. Biraz enerji yoksa, büyülü rune formüllerinin yardımı ile çekebilirsiniz. Seks Stav, sadece hayatınızdaki sevgi enerjisinin eksikliğini doldurmak için çağrıldı. Onları yapmak için ihtiyacınız olan hangi rundan sihirli formüller nasıl uygulanır?

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Taslak Kuralları

Önceden, runeler bilgi yazılacak alfabeydi. Daha sonra, rune alfabesi amacını yitirdi ve runes, sihirli formüller oluşturmak için kullanılmaya başladı. Her sembolün kendi anlamı vardır ve belirli bir enerji akışını temsil eder. Karşılık gelen enerji akışlarını birbirine bağlarsak (bitişik hale getirirsek), koşulları değiştirebilir ve yaşamın gidişatını doğru yönde yönlendirebilirler.

Cinsiyet için runik formül (bağ), gerekli enerji akışlarından sorumlu olan runeler kombinasyonundan oluşur. Birbirine bağlanırken rune sembolleri durum üzerinde güçlenerek birbirini güçlendirir ve tamamlar. Doğru runeleri seçmek için, bu durum üzerindeki doğrudan etkilerini göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, bir bağda zıt anlamı olan rune işaretleri kullanmak mümkün değildir.

Formül aşkı

Hangi formları aşk formülleri yapmak için kullanılır? Ele alınması gereken özel duruma bağlıdır.

a) Karşılıklı anlayışı artıran formül:

 • Ansuz-Gebo-Odal

b) Sevgiyi çekmek için:

 • Ansuse Laguz-Gebo

c) Cinsel temas formülü:

 • Tevaz-Urus-Gebo veya Kenaz-Perth-Nautyz

d) Aşk köleliği formülü:

 • Mannaz-Hagalas-Evaz-Nauthiz Isa

e) Büyülü aşk ilişkisi:

 • Isa-Nautiz Feu

f) Tutkuyu arttırmak için, aşağıdaki ligatuvar şunları yapacak:

 • Gebo-kenasa-Vuno

Bu önemli! Rune aşk bağını mühürlemek için, aşk tanrıçası Freya'nın mühürünü kullanın: Berkana-Ingvaz.

Onları nereye çekmek?

Böylece, aşkın formülü bulunur - şimdi bir yere çizmeniz gerekir. Nerede? Bunun için birkaç seçenek var:

 • vücudunda;
 • fotoğrafında;
 • Bir erkeğin fotoğrafında;
 • ortak fotoğrafınızda;
 • Sayfada adamın adı ve soyadı var.

Eylem algoritması sonuca yönlendirilmelidir. Çekiciliğinizi arttırmanız gerekirse, bedeninize veya fotoğrafınıza kaçak çizin. Bir erkeğin üzerinde çalışmanız gerekiyorsa, fotoğraflarının üstüne rune çizin. Karşılıklılık kazanmak istiyorsanız, ortak bir fotoğrafın üstüne rune çizin. Fotoğraf yoksa, baş harfleri kaydedilmiş bir kağıda kravat çizin.

Bağlanma nasıl etkinleştirilir?

Rune formülünün durumu değiştirmek için çalışmaya başlaması için, aktif hale getirmek gerekir - canını solumak. Bir bitişi etkinleştirmek (çıta), niyetinizin kelimelerle ifade edilmesidir. Yani, her runenin hareket yönünü veriyorsunuz. Eylemleriniz:

 • her zaman bir erkek hakkında düşünerek, olmaya başlıyoruz;
 • Bir işaret yazarken, yüksek sesle söyleriz (şarkı: Isa);
 • ayin başlamadan önce kırmızı bir mum yakarız;
 • bir kez daha runelerin isimlerini yüksek sesle telaffuz et, sonra bir büyü (iftira) yap.

İftira nedir? Çözmesi gereken stavın görevi bu. Anlaşma şiirsel bir şekilde (asılı) veya basit bir şekilde yapılabilir. Örneğin, Isa-Nautyz Feu'nun aşk ilişkisi:

“Rune Isa'nın enerjisini, Andrey iradesini dondurması için yönlendiriyorum. Rune Isa'ın vasiyetini durdurmasına izin verin ki isteğimi yerine getirsin. Knout runlarının gücünü, Andrei'nin (Igor / Dima) geçmiş ilişkilerini kırmaya ve böylece onları hatırlamamaya yönlendiririm. Bağlantımızı güçlendirmek için Fegu’nun runes enerjisini kanalize ediyorum. Öyle olsun! ”

Durumunuza uygun olan bu stav için kendi rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Ondan sonra, üç kez havaya uçurmalısın: nefes almak runelerin hareketini canlandırır. Bazı aktif kızlar işaretleri kendi kanlarıyla daire içine alır, ancak bu gerekli değildir.

Bundan sonra ne yapmalı?

Arzu gerçekleştiğinde rune stav ile ne yapmalı? Vazgeçilmez bir durum: formül ters yıkılmayacak şekilde yok edilmeli. Hedef başarılı olduğunda yazılı işaretleri silin. Silmek mümkün değilse, kağıdı (fotoğraf) bir rune bloğu ile yakmalısınız. Bu, yardımları için rune teşekkür etmek için yürekten olmalıdır.

Neden formülü unutup fotoğrafın içinde bırakmıyorsun? Çünkü enerjinin hareketi, yıkım için ters yöne gidecek. Kazıkların uygulanma süresini, sonra sona erdirmeyi belirtmelisiniz.

Uzun vadeli eylemler için yaratılırsa ne yapmalı? O zaman periyodik olarak formülü nefesinizle “canlandırmalısınız”, yazılı işaretlere parmağınızla vurun. Hangi periyottan sonra güncellemesi gerekiyor? Yaklaşık olarak, iki ayda bir. Uzun süreli kullanım olmak bir ağaçta veya taşta yanmak için daha iyidir, ancak mutlaka olması gerekmez.

Bu önemli! Rune formülünü kağıt üzerinde tutmak için, kağıdı erimiş balmumuna batırabilir ve kurutabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send