Rüya yorumu

Hasta bir kişinin sağlığı için dua, en güçlü

Pin
Send
Share
Send
Send


Hasta bir kişinin sağlığı için en güçlü dua, derin inanç, samimiyet ve samimiyet ile verilen bir duadır. Böyle bir dua, bazen gerçek mucizeler sergileyen, bazen en pahalı ilaçlardan daha güçlü olduğu ortaya çıkan bir mesafede bile çalışır.

Hem tapınağın duvarları içinde hem de evde, azizlerin ikonlarının önünde, hastanın sağlığı için duayı okumasına izin verilir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için (ebeveynler, çocuklar, koca, karısı, diğer akrabalar ve arkadaşlar), hastalığınız için sağlık ve şifa isteyebilirsiniz. Ancak, azizlere bir ricada bulunmadan önce, hasta kişinin kilisede vaftiz edildiğinden emin olmalısınız. Elbette, hiçbir şey ve hiç kimse vaftiz edilmeyen bir kişinin sağlığı için dua etmeyi yasaklamaz, ancak bu durumda, etkinlik önemli ölçüde azaltılabilir.

Yalnızca en güçlü dua metni değil, hasta bir kişinin hastalığından iyileşmesine yardımcı olabilir, aynı zamanda sağlık için bir kilise duası olabilir. Müşterinin ön talebi üzerine ayin sağlığının sınırları dahilinde din adamları tarafından okunur. Bir dua servisini günlük olarak, bir ay veya 40 gün boyunca sipariş edebilirsiniz. Her durumda, mağlup bir kişinin iyileşme şansını önemli ölçüde arttırır.

Herhangi bir dua, büyük bir güce sahip ve iyileşmeye inanan, parlak bir gelecek için umut veren pozitif bir enerji mesajıdır. Hastaya, sağlık durumunun kademeli olarak iyileşmeye başladığı hastalığını ve hastalığını - yavaşça geri çekilmek için olumlu bir tutum iletmenizi sağlar.

Genellikle hastalığın seyri, hastanın duygusal dengesizliği nedeniyle daha da kötüleşir - bir kişinin bir ruhu olduğu söylenebilir. Sağlık için dua, bu durumda, hastanın zihinsel durumunu iyileştirir, onu kaybettiği huzuru geri getirir, işkence korkuları ve şüpheleriyle başa çıkmaya yardımcı olur.

Hangi azizler hasta sağlığı için dua ediyor?

Hastanın sağlığı hakkında dua eden sözlerle, inançlı olanlar en çok Rab'be, En Kutsal Theotokos'a, Moskova'nın Mübarek yaşlı kadını Matrona'ya ve Aziz Nikolaos'a döner.

İnsanların Tanrı'nın sağlığı için dua etmelerinin ve Tanrı'nın Annesi'nin açıklama yapmadan anlaşılması kolaydır: Yüksek Kuvvetler hiyerarşisinde en üst sıralarda yer alırlar. Rab'bin elinde insanlık da dahil olmak üzere dünyadaki tüm yaşamın kaderi yoğunlaşmıştır. Kurtarıcı'yı bu günahkar dünyaya veren En Kutsal Theotokos her zaman zayıfların koruyucusu oldu ve onları güvenilir anne kanadı ile sakladı.

İnananlar, isteklerini Matronushka ve Nikolai'ye memnuniyetle karşılarlar, çünkü Ortodoks Hıristiyanlığında bu azizler en çok sevilen ve saygı duyulan kişiler arasındadır. Dünyevi yaşamı boyunca bile, Mübarek Matron ve Merakendeci Nicholas, iyileşme armağanlarıyla ün salmış, çok sayıda insan iyileşme mucizesine ulaşmaya yardımcı olmuştur. Bunun kanıtı, kilise kitaplarında ve Ortodoks web sitelerinde (Matron Moskovskaya), eski el yazmaları, Hıristiyan efsaneleri ve geleneklerinde (Nikolai Ugodnik) korunmuş binlerce öyküdür.

Hasta sağlığı için en güçlü Ortodoks duaları

Daha yüksek iyileştirme gücü

Bu duanın özelliği, Yüksek Kuvvetlerin herhangi bir temsilcisine değil, hepsine: Rabbinin kendisine, Tanrı'nın Annesine, tüm azizlere ve meleklere dönmesidir. Bu nedenle en güçlü dualardan biri olarak kabul edilir. Mümkünse, okumak tapınağın duvarlarında daha iyidir. Parantez yerine, hastalıklar için tedavisi gereken hastanın adını söylemelisiniz. Metin aşağıdaki gibidir:

Rabbe

Tanrı'ya hitap eden şifa ve sağlık isteyen dualar, yanan mumlar ile Kurtarıcı'nın simgesinin önünde okunmalıdır. Herhangi bir nedenden dolayı tapınağı ziyaret etme imkanı henüz mevcut değilse, bu hem kilisede hem de evde yapılabilir.

İlk dua metni aşağıda sunulan metni hem kendiniz hem de sevdiğiniz veya yakınınız için okuyabilirsiniz. "Tanrı'nın hizmetçisi" ifadesi, hasta kişinin adını belirtmek için parantez yerine "Tanrı'nın hizmetçisi" ile değiştirilebilir. şarkı:

Tanrıya başka bir duaAynı zamanda en güçlülerinden biri olarak kabul edilir. İyileşme istiyor. Tapınakta kırk dakikalık sağlık emri vererek güç arttırılabilir. metin:

Tanrı'nın Kutsal Annesi

Kutsal Meryem Ana'ya yapılan ilk dua, sağlık verir. Okumakta ayrıca kilisede, evde ve kesinlikle Tanrı'nın Annesinin kutsal imgesinin önünde izin verilir. Dua sözleri kendine, yakın ve sevgili insanlara söylenebilir. metin:

Dua kuralı Bakire sağlığı için ikinci duaİlk önce namazın kuralına benzer. Bu yazıyı duyurmak için bir ön şart - hastanın vaftiz edildiğini söylemek. Bu kutsal metnin Tanrı'nın Annesi “Üzüntü İçen Sevinç” simgesinin önünde okunması tavsiye edilir.

şarkı:

Matrone Moskovskaya

Kutsanmış yaşlı kadın Matron, derinden dinleyen her insanın bildiği evrensel bir dua sayesinde sağlık ve şifa isteyebilir. Onun metni defalarca sitemizde parladı, ancak tekrar veriyoruz:

Matronushka'dan sağlık istedikleri başka bir özel dua var. İçindeki kelimeler:

Kutsal Matrona'nın duaları da yüzünün önünde okunmalıdır. Sadece şimdi, her kilise Matronushka'nın simgesini bulamaz. Ancak, kutsal yaşlı kadını evde gösteren ve evde dua eden bir simge satın alırsanız durumdan kolayca kurtulabilirsiniz. Matron genellikle kimseye yardım etmeyi reddeder, çünkü ölümünden sonra bile insanlara yardım sözü verdi.

Verimliliği artırmak için Kilise, söylemeden önce kendinizi iyi işler ile çevrelemenizi tavsiye eder: sadaka vermek, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek, tapınağa bağışta bulunmak. Moskova'nın Matronu merhametini ve cömertliğini takdir edecektir.

Nikolai Ugodnik

Mucize yapan Nicholas, hastalıklardan kurtulmak ve sağlık kazanmak isteyenler için dua eder. Dua, kutsal olanın imgesinden önce okunur (hem tapınakta hem de evde). Dua metninin okunması, hasta kişinin adını değiştiren parantez yerine hem kendisi hem de akrabaları ve yakınları için izin verilir. metin:

Bu önemli!

İyileşme ve sağlıkla ilgili Yüksek Kuvvetlerin temsilcilerine hitap eden biri tıbbi tedavi ve gerekli tüm tıbbi muayeneleri reddedemez. Yüksek Kuvvetlerin bazen bize başka insanlardan yardım ettiği hatırlanmalıdır. Bu nedenle, dua ve tıbbi tedavi el ele gitmeli, birbirlerini tamamlamalı ve direnmemelidir.

Pin
Send
Share
Send
Send