Rüya yorumu

Timur ismi bir erkek için ne anlama geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Timur isimli kişinin karakteri genellikle çok karmaşıktır ve asil bir erkek ile sadece korunmak isteyen ünlü bir oğlan arasında bir tür haç temsil eder. Asla Timur'u suçlamaya çalışma, aksi takdirde gerçekten yönetilemez olacak. Timur her zaman herhangi bir kişinin koruyucu azizi gibi bir şey olmaya çalışıyor. Bununla birlikte, sıklıkla benzer bir görevle başa çıkmakta başarısız olur ve bu kişiden kaçınmaya başlar.

Timur için hiçbir şey imkansız değildir, bu isim “Asker” gibidir - Timur da bir askerdir. Timur kendisini, anavatanını ve annesini korumak istiyor. Kanla, yaşlı nesiller için saygı ona emildi. her zaman tam olarak ne söylenmesi gerektiğini bilir ve yaşlı adama saygısını kazanmak için gösterir.

Yaşlı kadını asla belaya sokmayacak ve kimseyi belaya sokmayacak. Ne olursa olsun, her zaman birine yardım etmek ister: iyi bir tavsiye veya hoş bir bakışla, size bu binanın nerede olduğunu her zaman söyleyebilir. Timur, iyiyle kötülük arasında, dünya ile yin yang arasında bir tür bağlantıdır.

Arap dünyasında "Demir Lame" Timur olarak adlandırıldı. Tarihte çok iyi bilgili değilseniz, başka bir gizemi keşfedin. Genel olarak, bu çok utanç verici bir suç değil ... Arapça'daki "Iron Ironman" Tamerlane gibi geliyor. Düşmanına saldırgan takma isimler vermek eski zamanlardan beri yapıldı, ancak bu takma isim Batı tarihçiliğinde yer alıyor. Bu nedenle, karışıklık sıklıkla ortaya çıkar. Ne de olsa, hem Timur hem de Tamerlan aynı tarihi karaktere bağlı olarak doğru.

Tüm Timury, çok yönlü bireylerdir, başkalarıyla karşılaştırıldığında çok fazla hoşlanmazlar veya herhangi bir şekilde kendi saygınlıklarını ihlal ederler. Genellikle kurguyu tercih eder, kendilerine gider, bir şeyler düşünür. Timur arkadaşını asla belada bırakmayacak, yine de görüşlerini ve inançlarını paylaşmayan birine arkadaş olmayacak.

Timur için, aynı, sadık, "hayran benzeri" bir dostluk, her iki arkadaşın da ilginç bir şey hakkında tutkulu olduğu durumlarda çok önemlidir. Örneğin, Timur en asil hobi olarak spor için fanatik bir hobi olarak kabul eder. Asla onu ilginç bir derse çekmek isteyen bir arkadaşından asla ayrılmayacak, her zaman yeni bir şey yapmak istiyor, bu Timur'da buna eşit değil.

Timur sık ​​sık duygularını gizler, geçilmez bir duvar görevi görür. Duygularını her zaman yanında tutar, tüm iç gücünü işletmeye yönlendirir, ancak etrafındaki olumsuz atmosferi hissederse, o zaman bu durumu bir sünger gibi emer. Sıkılmış bir sünger gibi olacak, ama işini bitirecek. Böyle, Tamerlane, Orta Çağ savaşları.

Timurchik her zaman hayattan ne beklediğini bilir ve yavaşça amacına gider. Düşmanları asla cezasız bırakmaz ve sonunda adaletin hüküm süreceğini bilir. Dava tamamen farklı: Genellikle Timur adında bir kişi, tamamen cezai yaptırım yöntemini tamamen yasalara dayanmadan seçiyor.

Çeşitli özellikleri

  • Adın rengi beyaz;
  • Taş adı ametist;
  • İsim tılsımı - anahtarlar;

Hayatın farklı yönleri

  • Kariyeri boyunca, Timur eşit değildir, meslektaşlarının aksine sürekli yükselir ve utanmaz hissetmez. Bununla birlikte, bu kişi asla kibirli değildir ve sadece gözlerinde daha iyi olmaya çalışın. Timur’un kötü niyetli doğasını düzeltmek için, ona daha fazla özgürlük vermesi gerekiyor - özgürlük olmadan, herhangi bir kişi son derece rahatsızlık duyuyor, ihtiyacı olduğunu bilmesi gerekiyor.
  • Aşık. Aşık, Timur son derece iyi hissediyor, sürekli aşkı için tüm gücü veriyor, daima sevgili kadınını koruyor. Timur'a göre en önemli şey refahı ve aile refahı, güvenliğidir. Karısını asla üzülmek ya da sıkılmak için terk etmeyecek.
  • Sağlık. Timur her zaman sağlığı izler, çünkü düşman aniden saldırırsa savaşabilmelidir. Bu yüzden Timmy, kendi sağlığı hakkında düşünmemesine ve onu sağlıklı bırakmasına izin verecek çok çeşitli önleyici prosedürler. Güçlü olması gerekiyor, bu yüzden sık sık zaten çok sayıda spor salonuna kayıtlı durumda, hemen hemen her spor merkezinde bir abonelik ve tanıdık var, bu yüzden Timmy ile şaka yapmaya gerek yok. Teimuraz'ın dövüş sanatlarını inceleme eğiliminde olması muhtemeldir ve daha güçlü cinsiyetten en istekli temsilcilerle tanışırken bile onu kullanmaktan çekinmeyecektir.
  • Ailesi. Ailede Timur her zaman sorumludur, aileyi istediği yöne yönlendirir, her üyeyi izleyen ve kendi çabalarıyla kontrol eden ailenin başı olmak ister. Ayrıca Timur, yüksek umutları olması çok önemli. Ayrıca, Timurchik, her biriyle özel bir durum hazırlayarak her bir aile üyesinin yaşamını daha iyi hale getirmeye çalıştığına göre ilginç bir teknikle karakterizedir. Böylece, ailenin babası duruma müdahale etmiyor, sadece onu kontrol ediyor.

Timur'la iletişim kurarken, öngörülemezliğini unutmak son şeydir, çünkü Tamerlane, mükemmeliyetçi gibi sürekli düşünen ve bu kararın kendisini zafere götüreceğini her zaman bilmeyen, çok hızlı temperli bir doğası vardır. Her zaman şüphelenir. Kendi arkadaşlarında bile, Tamerlane her zaman sonuna kadar emin değil.

Öyleyse, uzun zamandır Timurchik ile iyi bir ilişki içindeyseniz bile, o zaman size huzur vermeyecek olan ilginç karakterini ve çelik karakterini unutmamalısınız. Onu sürekli olarak cesaretlendirmek zorunda kalacaksınız, onun gerçekten ne yaptığına ihtiyacınız olduğunu sürekli olarak onaylaması gerektiğini anlamanız gerekecek.

Herhangi bir takımda, Tamerlane hızla bir lider haline gelir, her bilim yolu ancak isterse ona itaat eder. Her zaman hareketli, sürekli hareket alanını değiştiriyor, kendini yeni bir hobi ya da hobi olarak deniyor.

Bununla birlikte, aynı coşkuyla, Timur da kötü alışkanlıkların etkisine maruz kalmaktadır, bu yüzden arkadaşları ve akrabaları, alkollü içki içmekten oldukça istekli olmalıdır. Kalbinin derinliklerinde Timurchik'in kendisi, bu tür maddeleri kullanmasının engelleneceğini anlıyor, ancak yine de keşifçinin doğası onun içinde uyumuyor - gerçekten denemek istiyorum. Bu fenomen, özellikle Timur’un çocukluğunda belirgindir.

Timur kendini programlamada, politikada, tıpta ve sporda bulabilecek. Timur'un ışık anlayışı onu mükemmel bir öğrenci yapar. Bu ona söylediğin her şeyi yakalar. Asla iki kişiyle çelişemez: babası ve öğretmeni. Bu yüzden babanın küçük çocuğun acil öğretmeni olması gerekir, çünkü Tamerlan bu tür iki temsilcinin gününün sonuna kadar babasına minnettar olacaktır.

Muazzam dayanıklılığı ve gücü nedeniyle mesleğini spor yolunda kesinlikle bulabilecektir, çünkü aksi halde sadece manisini hareket etmeye, zayıf dünyamızın fiziksel nesnelerini incelemeye bırakmayı başaramaz. Sonuçta, genç Tamerlane için çok daha ilginç. Her şey farklı olsa da, genç Timurchik ortamına bağlı olarak, yaşam çevremizde onu çevreleyen gerçeklik üzerinde tamamen farklı bir ruh hali içinde büyüyebilir.

Timur için engel yok ve kendini sürekli geliştiriyor. Eğer arkadaşıysan eğitimi unutmana izin vermeyecek, ve eğer onun sevgilisiyseniz sıkılmana izin vermeyecek. Ancak Timur'un ailesi çok şanslı - genç bir adam tarafından yaşamın sonuna kadar onur duyacaksınız, ancak beklentilerine ihanet etmezseniz ve her durumda iyi bir ebeveyn olacaksanız. Eğer adamı anladıysanız ve onu desteklediyseniz, zor zamanlara rağmen, bu durumda, tüm bunlar size geri dönecektir.

Videonun adının anlamı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

Pin
Send
Share
Send
Send