Rüya yorumu

Altın benimsin, altın: Zlata adının anlamı, karakter ve kader

Pin
Send
Share
Send
Send


Bütün ebeveynler kızları için mükemmel bir kader hayal ederler - belki de bu bizim çağdaşlarının bu isme duyduğu ilgiyi artırıyor. Çok kadınsı, etrafındakilere gösterdiği ilk sesten: Taşıyıcı çok parlak bir kız (bu şekilde olamaz!) Ama hangi enerjiyi taşıyor, sahibini mutlu edecek mi?

Bu isim hangi dilde, ne anlama geliyor?

Bu ismin Yahudi olduğunu savundu. Ve ilk başta Golda (Yidişçe'de “altın”) gibiydi ve modern Polonya, Belarus ve Litvanya topraklarına çarparak Zlatu'ya döndü.

Bununla birlikte, birçoğu da bu ismin tipik olarak Slav olduğuna inanmaktadır. Bunun kanıtı büyük büyük büyük annelerimizin giydiği benzer isimler olabilir: Goldilocks, Altın Çiçekler, Altın Saç. Belki de Zlata ismi ayrı bir isim veya daha sonra ayrı hale gelen daha uzun bir ismin daha küçük bir versiyonu olarak görünebilir.

Arkadaşlar onu böyle arayabilir.: Zlatka, Zlatochka, Lata, Latochka, Latka, Latuska, Zlatuska, Zlatusik, Zlatulchik.

Hangi karakterin adını taşıyan bir taşıyıcı verilir?

Gurur duyulacak özellikler: Bir kız dikkat çekmeyi sever ve başkalarını sever, ve başarılı olur. Her şey doğal olarak yetenekli olduğu çekicilik, zarafet, kadınlık ile ilgili. Hayatında çok şanslı. Monotonluktan hoşlanmıyor, işleri, hobileri ve kıyafet tarzını değiştirmeyi seviyor.

Gözden geçirme ve düzeltme gerektiren özellikler: Tanınma ve okyanus zaferi uğruna Zlatka hiçbir şeyden pişman olmayacak. Kız çok meraklı. Cömertçe yerine getirmeyecek vaatlerde bulunabilir. Biraz bencildir, genellikle başkalarını “onlarla ne alacağım” bağlamında düşünür. Bu, akrabalarına uyum sağlamanın zor olabileceği bir ruh halidir.

Hangi kader Zlata'yı bekliyor?

 • Hayatın ilk yılları. Bebek sakin ve ciddi büyür. O bir hayalperest ve bir hayalperest, ama bütün dilekleri oldukça gerçek ve ulaşılabilir. Kız çok dürüst. Mantığı yetişkinleri bile şaşırtıyor.
 • Okulu. İyi çalışıyor. Huzursuzdur, bu yüzden öğretmenleri dikkatsiz bırakarak ya da komşusuyla konuşur. Ama eğer bir tiyatro kulübünde ya da dansta kaydedilmişse, aerobik, bebeğim Zlata bir okul yıldızı olacak.
 • Aktif olgunlaşma dönemi (lise, üniversite). Kız arkadaşlar Latochka ile arkadaş olmayı seviyor. Neredeyse hiçbir şeyden bir saç modeli ya da mükemmel bir makyaj yapabilir. Harika bir tadı var ve diğer kızlar onu sık sık elbiseyle taklit ediyor. Bir partiyi sever, arkadaşları bir kuruşa sahip.
 • Yetişkin hayatı İnsanların arasında olmayı, ziyaret etmeyi çok seviyor. Doğru, kız çok iğrenç: çatallar kirliyse, masada oturmayı reddedebilir. Ayrıca para borç vermekten de hoşlanmaz. Bu harika bir arkadaştır, Lata asla aptalca veya uzlaşmacı bir soru sormaz, övünmez veya yanmaz.

Mutlu isim işaretleri ve maskotlar

 • Zodyak'ın ideal işareti Kova (20 Ocak - 18 Şubat arasındaki doğum periyodu) ve Oğlak (22 Aralık - 22 Ocak) arasındadır.
 • "Kişisel" gezegenler: Uranüs ve Jüpiter.
 • İsim renkleri: mor ve (beklenen) altındır.
 • Zlatka'nın tılsımı olarak kabul edilen taş: kaya kristali ve ayrıca elmas.
 • Hayvan dünyasının patronu: elektrik rampası.
 • Bitkiler dünyasından gelen tılsım: Mimoza.

Melek günüyani, isim günü ekim ayına düşer. Bunun bir değil, ayın dört günü olması dikkat çekicidir. Yani: 13, 18, 26, 31 sayıları.

Taşıyıcının hissettiği ve taşıyıcının farklı durumlarda nasıl davrandığı

 • Aşk. Çok fazla erkeği var, ama kız çocuğu evlenmek için acele etmiyor. Kendisinin “çalması” gerektiğine inanıyorsa, bunun sadece büyük ve parlak bir aşktan kaynaklandığına inanıyor. Evet, bir eşin eve ne kadar getirdiği onun için önemlidir, ama en önemlisi, ne tür bir insan olduğu.
 • Arkadaşlık. Kızın tanıdıkları çoktur, ancak gerçek arkadaşlar bir elin parmaklarına sayılabilir. Onların Latochka yaşamı boyunca seçer ve çok takdir ediyorum. Arkadaşlarına kötü şeyler fısıldamaya başlarlarsa, her şeyi kendisi görmeden asla inanmazdı.
 • Ailesi. Kız mükemmel bir hostes olarak kabul edilir, her zaman bir milyon gibi görünür, lezzetli yemekler hazırlar ve aynı zamanda “insan” maaşına mal olur. Bir baltadan yulaf lapası pişirin - bu onunla ilgili. Kocasından evin etrafında ve tabii ki maddi olarak yardım etmesini bekliyor.
 • Çocuklar. Lata'ları çok sever. Çocukları bir eğlence parkına götürmek, gelişim çevresine yazmak için daima zaman bulacak.
 • İşi. Sorumlu bir şekilde çalışır, düzgün bir hayat kazanmaya çalışır, ancak kariyer basamaklarına tırmanıp patron olmak onun hayali değildir. Kadınlar için işini sevmesi önemlidir. Eğer squabbles bir takıma başlarsa veya bir patron-terazi olarak atanırsa, Zlata derhal istifa edip yeni bir yere gidebilir (asıl mesele düzgün ödeme yapmaktır).
 • Sağlık. Çocuklukta sık sık hastanelere gider. Gastrointestinal sistem vücudun en zayıf noktası olarak kabul edilebilir. “Auknulis” gastrit veya kronik pankreatit yapmaması için, kızın çocukluğuna sağlıklı ve doğru bir beslenme aşkı aşılaması gerekir. Sorunlar çoktan başladıysa, acilen bir diyete geçmek gerekir.

Bir aile kurmak için hangi adamla (isme göre uyum)

Zlata'da mutlu bir evlilikle taçlandırılacak olan ideal aşk ilişkisi: Artem, Andrey, Igor, Mikhail, Edward. Bu ortaklar, girişimcilik ruhunu ve ayrıca seçtikleri gücün güçlü öfkesini tam olarak takdir edeceklerdir.

Ve hayal kırıklığına uğramamak için bu adamlarla ilişkiye girmemek daha iyi: Anatoly, Stanislav, Marat, Peter içten zayıf, ve bu da onları parlak Lato'yla zıtlıkla mutlu etmeyecek. Bir erkekle başarılı bir birlik, zaman zaman aşağılık hissetmek mümkün mü?

Ülkelerinde tanınmayı sağlayan isim taşları, sadece

 1. Zlata Ognevych (1986), popüler Ukraynalı şarkıcı Inna Bordyug'un yaratıcı adıdır. Eurovision'da 3. sırayı aldı. İlginç bir şekilde, kız Rusya'nın Murmansk kentinde doğdu.
 2. Zlata Bulycheva - opera sanatçısı (Mariinsky Tiyatrosu).
 3. Zlata Razdolina (Rosenfeld) - romantizm sanatçısı, besteci. Notlara bir çok Rus klasiğinin (Akhmatova, Yesenin, Tsvetaeva) şiirlerini yazdı. Rusya'da doğdu, İsrail'de yaşıyor.
 4. Zlata Dzardanova (1973) Kazakistanlı bir pop şarkıcısı. Ayrıca İkinci Dünya Savaşı, romantizm hakkında şarkılar yapar.
 5. Zlata Ilchenko (2000), “Annenin Araştırmacısı” adlı TV dizisinin her mevsiminde kendi annesi oyuncu Anna Kovalchuk'ın oynadığı ana karakterin kızı olarak ortaya çıkan genç bir aktris. Bu kızın doğumu bile doğdu. Hayatının ilk gününden beri çekim yapan küçük aktrisin kafasını karıştırmamak için kahramanına Zlata adı verildi.
 6. Zlata Filipovich (1980) - Bosna'dan yazar ve tercüman.
 7. Zlata Tkach (1928-2006) - Moldavya'dan ilk kadın besteci. Gerçek adı - Zlote Beirichman.
 8. Zlata Chochieva (1985) - Rusya'dan piyanist, birçok yarışmaya layık görüldü.
 9. Zlata Byzova (1927-2013) - sanatçı, ressam.

Bu özel adı kızınıza vermek ister misiniz? Ya da belki kendin Zlata? Size, bu ismin tüm sahiplerinin sonsuz yetenekli olduğunu kanıtlayacak harika Zlata Ognevich şarkısını dinlemeyi teklif ediyoruz.

Videoyu izle: HÜSEYİN ALTIN DARGINIM (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send