Rüya yorumu

Hangi burç işaretinin hayatın farklı alanlarında en iyi olduğunu bulun.

Pin
Send
Share
Send
Send


Zodyak burç bir insanın hayatı üzerinde, özellikle onun karakteri ve çevresindeki dünya ile ilişkileri kurma üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Zodyak işaretleri her biri sahibine hem olumlu hem de olumsuz bazı kişisel nitelikleri verir. Bu makalede astrologların ilginç özelliklerini topladık; bu, hangi burç işaretinin belirli bir yaşam alanında en iyi olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Zodyak nadir işareti

Ophiuchus, zodyakın "gayri resmi olarak tanınan" tek işaretidir ve bu nedenle nadirdir. Gökyüzünde, bu takımyıldızın yeri, Takımyıldız Yay ve Akrep'in ortasındaki alandır.

İşaretin aktif süresi 27 Kasım ile 17 Aralık arasındaki dönemdir. Aslında, bu süre zarfında, Yay'ın “eylemi” devam eder, bu nedenle Ophiuchus'un belli bir kozmik güce sahip olduğuna inanılır.

Astrologlara göre, tüm Ophiuchus benzersiz bir görevi yerine getirmek için çağrılan insanlar. Çoğu durumda, hayatları başarılı, mutlu, çeşitli parlak ve ilginç olaylarla dolu olmalıdır.

En Sakin Burç

Bu noktada, doğası gereği çatışma durumlarında yer almaya eğilimli olmayan, sorunları barışçıl bir şekilde çözmeyi tercih eden Toros burcunun temsilcileri, artı insanlar ve tüm dünya için iyi niyet ve sevgi ile ayırt ediliyorlar.

Zodyak'ın en güçlü işareti

Dünyadaki kendi kendini ifade etmelerinden ve tezahürlerinden sorumlu olan önemli gezegenler Güneş ve Mars'tır. Bu nedenle, hangi burç burcunun en güçlü olduğu hakkında konuşmak için, bu gezegenlerin hangi takımyıldızda kendi yeteneklerine daha fazla güven vereceğini bilmeniz gerekir.

Koç, Aslan ve Yay takımyıldızlarındayken güneşin mükemmel performansı, bu tür kişilere kolayca kendini ifade etme anlamına gelir.

Mars aynı zamanda ateş unsurlarının (Koçlar, Aslanlar ve Yaylar) takımyıldızlarında kendini mükemmel hissediyor, ayrıca Akrep (güçlü enerjili) ve Oğlak (inatçılık ve açıklık ile ayırt edilen) buraya ekleniyor.

Bu nedenle, zodyakın en güçlü işaretlerinin Oğlaklı Koç burcu, Aslan, Akrep olduğu ortaya çıkmıştır.

Zodyak'ın en sadık işareti

İşte liderler Boğa ve Başak. Boğa, değerli enerjilerini ihanete harcayacak kadar tembel, ayrıca bu insanlar eşlerine bağlı olma eğilimindedir.

Bakireler ailelerini desteklemeyi severler ve ilişki çoktan bitince bile, Bakire onları yalnız bırakmaya devam edecektir, çünkü yalnız kalmak istemez.

İstatistikleri incelersek, dünya öğesinin temsilcilerinin değişmeye daha az eğilimli olduklarını göreceğiz (kolayca sevdiklerine kolayca bağlanırlar ve yeni zorları alırlar), her şeyin tersi yönde gerçekleşen hava işaretlerinin aksine.

Zodyak'ın en güzel işareti

En büyük görsel çekicilik ve çekicilik, zodyakın “insan” işaretlerinde, yani - İkizler, Başak ve Kova.

Fakat bunun yanında, görünüm, doğum haritasındaki gezegenlerin durumuna, ilk evlere (veya Yükselen) bağlıdır, ki bu çok önemlidir.

Ama yine de, hangi burç takımyıldızı en güzel kızları? İyi bir görünüme sahip olmak genellikle tüm doğum burcunun uyumlu bir birleşimidir. Burada insan unsuru büyük bir rol oynayacaktır.

  • örneğin, Su elementi, iri gözlü dolgunluk görüntüsüne (dolgun dudaklar) ekler;
  • hava elementi - birkaç santimetrekare büyüme ekleyerek sahibini rafine özelliklerle ödüllendirin;
  • karasal işaretler, aksine, kısa boy ve kare yüz stokları ile ayırt edilir;
  • Yangın elemanı - temsilcilerine olağanüstü bir görünüm verir, büyük ve keskin yüz özellikleri sunar.

Zodyakın en seksi işareti

En cinsel takımyıldızın Akrep olduğunu savundu. Aslında, bu görüş bir miktar yanlıştır, çünkü Akrep için seks yapmak, biriken enerjiden kurtulmanın ve zevk almanın bir yoludur. Buna rağmen, bu takımyıldızın temsilcisi, erkekler arasında cinsellikte birinciliği hak ediyor.

Tabii ki kadınlara gelince, avuç içi Toros'a aittir. Boğa duygusallık ile ayırt edilir (sonuçta Venüs gezegeni tarafından korunmaktadır). Bu insanlar yaptıkları her şeyin tadını çıkarmaya alışkındır ve seks onlar için çok büyük bir rol oynar.

Zodyak'ın en kıskanç işareti

Burada, bir önceki örnekte olduğu gibi, Akrep ilk sırada yer alır, çünkü Ay aynı işareti olduğunda iki katına çıkar, en yüksek kıskançlık derecesiyle ayırt edilir. Bu takımyıldızın temsilcileri, yüksek kıskançlık için dikkate değerdir, başkalarına karşı güvensizlik gösterir ve her yerde kirli numaralar bulmaya çalışır. Ayrıca, ikinci yarısının kişisel eşyalarını seçmeyi çok seviyorlar (örneğin, telefonu), orada bilginin özünü bulmaya çalışıyorlar.

Akrepler genellikle seçtikleri kişinin kişisel mülkleri olduğuna inanır. Ancak, bu işaretin tüm insanların böyle bir açıklama için uygun olmadığı, elbette kuralların istisnaları olmadığı belirtilmelidir. Ayrıca, Akrep tüm muazzam enerjisini farklı bir yöne yönlendirirse, karakteri daha yumuşak olacak ve patolojik kıskançlıktan kurtulacak.

Zodyak'ın en güzel işareti

Astrologlara göre, zodyak takımyıldızlarının her birinin, hem olumlu hem de olumsuz tarafları vardır ve burçların her işareti, kendi yolunda iyidir. Örneğin, Balık her zaman size duydukları sempatiyi dile getirebilecek, Terazi şikayetlerinizi dinleyecek, Aslanlar destekleyebilecek ve cesaretlenebilecek ve Koç'un kararlı harekete geçmesi istenecektir.

Ancak yine de bu kategorideki avuç iki işarete aittir - Toros ve Terazi. Bu zodyak takımyıldızlarının temsilcileri, yumuşaklıkları ve çekicilikleri nedeniyle başkalarından sempati duyuyor, çünkü gezegenleri Venüs aşk gezegeninden etkilenmiş durumda. Bu nedenle, Terazi'nin başkalarına karşı kazanması kolaydır, her zaman mümkün olduğunca iyi görünmeye çalışırlar ve taleplerinizi görmezden gelmeleri pek mümkün değildir.

Tabii ki, burcunu unutamam - zodyakın en kurban işareti. Evet, duyguların destekçisi değil, ancak gerektiğinde her zaman gerçek yardımı sağlayacak.

Zodyak'ın en kötü işareti

Öfke, farklı burçların temsilcileri için belirgin biçimde farklı olan çok gevşek bir kavramdır. Örneğin, insanlar seslerini yükselttiklerinde ve bağırdıklarında öfkelenmiş olan Balık ve Kanserleri savunmasız görünüyor. Aynı zamanda, Ateş elementinin işaretleri bu tür saldırılara bile dikkat etmeyebilir. Ancak Balık, Yengeçler ve Terazi bu şekilde ruh halini bozacak. Bu nedenle, benzer bir bağlamda öfke hakkında konuşursak, Akrepler, Koçlar ve Aslanlar en “kötülük” kategorisine girer, çünkü yaşamları tamamen ateşli avukatlar tarafından kontrol edilir.

En Çılgın Yıldız Tabelası

Uranüs, tüm orijinal ve standart olmayanların koruyucu azizidir ve Kova burcu en delice işaretler kategorisine girer! Kova'nın patronu Uranüs'tür ve bu takımyıldızın insanları özgünlük ve standart dışı düşünme ile ayırt edilirler;

Zodyak'ın en zengin işareti

Forbes dergisinin istatistiklerine baktığımızda, en zengin insanlar listesinde Lions'ın ilk sırada yer aldığını göreceğiz. Ardından takımyıldızlar İkizler, Kova, Koç, Terazi, Boğa ve Balık gelir.

Genel olarak, bu istatistiklere göre, gerçek resim görünür hale geliyor, çünkü Leo kraliyet hayatını yaşamaya çalışıyor, toplumda yüksek bir pozisyonda çalışıyor, başkası için çalışmayı sevmiyor. Bu arzular onu kendi işini kurmaya teşvik eder.

Zodyakın en zararlı işareti

Bu kategoride, liderler Kova ile İkizler'dir, çünkü özgürlükleri çok severler ve hatalarını kabullenmeye alışkın değillerdir.

İkizler genellikle yalan söyler ve çok zor bir yaşam durumundan bile kurtulabilirler. Kova, çıkarlarını diğer insanların çıkarlarının üzerine çıkarırdı.

Zodyakın en zararlı belirtileri listesinde üçüncü sırada, Akrep hak ediyor. Çoğu zaman, bu tür kişilikleri suskunluk, yakıcılık, kötü bir ruh hali ve birisini acılama arzusundan muzdariptir.

Çocukluk yıllarından Akrep’in sevgiye ve merhamete alışması çok önemli, o zaman iyi ve sadık bir arkadaşa dönüşebilecek.

Zodyak'ın en şanslı işareti

Zodyak işaretleri hangileri diğerlerinden daha fazla taşır? Burada, fazla düşünmeden, doğru yerlere doğru zamanda ulaşma yeteneğine sahip Gemini'yi arayabilirsiniz. Ayrıca, bu tür insanlar, hep birlikte geleceğin olaylarını tahmin etmeye ve onları kendi lehlerine sarmaya yardımcı olan mükemmel zeka ile tamamlanan canlanma ve aktivite kolaylığı ile ayırt edilir.

Konunun sonunda, ilginç video materyali izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send