Rüya yorumu

Boğa Erkeği - Aşıklar arasında başarılı bir evlilik

Pin
Send
Share
Send
Send


Toros burcunda doğan erkekler, duygusallık ve sağduyu ile donatılmıştı. Başka hiçbir burç gibi, onlar da bir partner seçiminde ciddi ve eksiksizdir. Toros insanı ile burçlar çevresinin diğer temsilcileri arasındaki fark nedir? Konumunu nasıl kazanır ve dikkatini nasıl tutarsın? Makaleyi düşünün.

Boğa Sevgisi

İhtiyat ve bilgelik Boğa, her şeydeki eylemlerini belirler, bu yüzden adam bağlantıya bilinçli ve yalnızca ilişkinin yararları söz konusu olduğunda gider. Boğa, sorumlu bir basamağa karar vermeden önce yüzlerce kez düşünüyor. Bazen “homurdanmıyor, buzlanmıyor” karakteristiğine veriyor. Bununla birlikte, iletişim kurmaya karar verdikten sonra Toros, kalbe seçilene yakın olmak için her türlü engelin üstesinden gelecektir.

Boğa adamı aşk ilişkilerinde bencil midir? Aşk onu aniden körleştirirse, başını kaybedebilir ve olağan yaşam önceliklerini değiştirebilir. Arkadaş ve akrabaların tavsiyelerini dinlemeyecek, sakince herhangi bir tartışmayı ve gerçeği görmezden gelmeyecektir. Boğa kendisi için bir şey karar verdiyse, değişmeden kalır..

Taurüsler Venüs'ün himayesinde, onlara duygusallık ve güzellik sevgisi veriyor. Ancak, onların hayata ve hatta romantizme pratik bir yaklaşımla ifade edilen yeryüzünün unsurlarının temsilcileri olduklarını unutmamalıyız. Boğa, romantik rüyalara düşkün olmaktan ziyade analiz etmeye meyillidir..

Bu nedenle, Boğa sendikaları kendi unsurlarının temsilcileri olan - Oğlak ve Başaklar - güçlü ve istikrarlı olabilirler. Toroslarla Torosların birleşimi, her ikisini de saçma noktasına kadar geciktirme eğiliminde olduğu için pek şanslı değil. Toros'ta toprak işareti taşıyan sendikalar şiddet ve tutku arasında farklılık göstermezler, ancak karşılıklı anlayış ve güvene dayanırlar. Tutku yalnızca diğer işaretlerin temsilcileri ile bulunabilir.

İş zekası ve pratiklik, Torosların yaşam alanlarının özellikleri arasındadır. Bu, aşk meseleleri için de geçerlidir - Boğa, bir hedef belirlemesi durumunda, sevdiği kızın kalbinin anahtarını kesinlikle bulacaktır. Çiçeklere boğulan ve kibar sözlerle günlük hediyelere kim direnebilir? Romantizm ve pratikliğin birleşimi, Boğa adamlarının ayrıcalıklı bir özelliğidir..

Yatakta, Boğa sertlikle parlamaz, ancak onlardan maksimum zevk almayı ve eşlerini tatmin etmeyi bilir. Koç, doğası gereği fırtınalı saldırıdaysa, Boğa uzun rafine okşamalardan ve inanılmaz hassasiyetten oluşan bir maraton tercih eder.

Özellikler ve tercihler

Toros bir erkekle tanıştıysanız, tüm şehvetli zevkleri almaya hazır olun. Zengin bir hayal gücü vardır, bu yüzden zevkler daima farklı veya alternatif olacaktır. Pahalı bir restoranı ziyaret edecek, prestijli bir otelde romantik bir akşam geçirecek, bir tiyatro ya da sanat sergisini ziyaret edecek, masaj salonunu ziyaret edeceksiniz.

Şehvetli zevklerle ilgili her şey Torosların çıkarları alanındadır.

Boğa ailesi, bir sanatoryumda veya vücudun sağlığına önem verdikleri başka bir yerde dinlenmeyi asla reddetmeyecektir. Banyolar, saunalar, oryantal masaj - her şey bolca olacak. Boğa'nın kendisi yaşamın tadını çıkarmayı sever ve etrafındaki herkes de basit dünyasal zevkler için bir tat hissetmeye başlar.

Evlilik birliği

Toros'u seçtiyseniz, güvenilirliğinden ve bağlılığından emin olun. Evlenmeye karar veren Boğa, yüzlerce kez isteğini yeniden kontrol etti. Kendisine sadık kalarak, aptallık nedeniyle ya da duygusal bir patlamanın etkisiyle niyetlerini değiştirmeyecek. Boğa, yaşamdaki değişiklikleri sevmez, bu nedenle, özellikle sağlam bir yaşam ve rahatlığa sahiplerse, boşanma onlar için hariç tutulur.

Boğa, karısını dikkatli ve titizlikle seçer:

  • o harika bir hostes olmalı;
  • doyurucu ve lezzetli yemekler pişirebilme;
  • iyi görün ve kendine iyi bak;
  • çocukları sevin ve önemseyin.

İyi yemek yapabilme yeteneği erkek buzağı için önemlidir, çünkü lezzetli bir yemek onun zayıf noktasıdır. Görünüşe göre, mideden kalbe giden yolu söylemesi bu işaretin temsilcileriyle ilgilidir.

Lezzetli yemekler, rahat bir ev, huzur ve sakinlik - Torosların temel ihtiyaçları, seks hariç.

Güleryüzlülük Boğa, her türlü aile sorununu yumuşatabilir, ancak gücü test etmemelisiniz - çıldırtabilir. Boğa, küçük sıkıntılara dikkat etmemeyi tercih ettiğinden, bu son derece nadirdir. Dış ve iç konfor arzusu tüm eylemlerini belirler: dengesini engellememelisiniz.

uygunluk

İşaretlerin Toros ile uyumluluğunu düşünün - zodyakın diğer işaretleriyle nasıl başa çıkıyor?

Koç ile Boğa burcu güçlü bir ittifak yaratabilir, çünkü bu yangın işareti onu coşkuyla doldurur. Bununla birlikte, kalıcı depremler dengesizlik yapabilir ve ilişkilere uyumsuzluk getirebilir. Koç hala oturamıyor ve Boğa barış ve sessizlikten daha hoş. Koç'la birlikte yaşam, çeşitli durumlarda sürekli çatışmalarla dolu olacak. Bununla birlikte, Koç için yaşam ve çalışma için en elverişli koşulları yaratabilecek Boğa burcu - kendisini nasıl sakinleştireceğini biliyor.

Toros ile Toros - inanılmaz bir ittifak. Uygun koşullar altında, bu çift müştereken “yaşlılık” için bankada tasarruf biriktirecek ve bunu maddi refah içinde harcayacak. Her iki çalışkan, bir partnerin isteklerinin farkındadır, genel olarak maddi refah arzusunda birleşmiştir. Ancak, bu birliktelikteki şiddet tutkusu asla olmayacak çünkü bunun için kaynak yok. Ancak maddi devlet büyüdükçe karşılıklı anlayış ve hayranlık güçlendirilecektir.

İkizler ile Karşılıklı bir çekicilik olmasına rağmen, Boğa güçlü ilişkiler gelişmez. İkizler rüzgâr tarafından giyilir ve evde azdır, bu da kanepelerde Patates Torosuna uymaz. İkizler'i yalnızca Taurusların fikirlerini paraya çevirme becerisine ilgi duyabilir ve İkizler'in birçok fikri vardır.

Kerevit ile Boğaların ortak bir yanı var ve bu birlik uzun yıllar boyunca başarılı olabilir. Her ikisi de rahat bir eve ve küçük bir bahçeye yer olan rahat bir aile dünyası yaratmayı hedefliyor. Bununla birlikte, ilişkilerde uzlaşma ancak ortak bir amaç ile oldukça mümkün olan inatçılık ve öz-irade pasifleşmesi durumunda mümkündür. Pragmatik Toros, Yengeç'in şiddetli hayal gücü üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahiptir, bu durum ikincisine manevi bir rahatlık ve güçlü bir omuz hissi verir.

Leo ile Boğa ilişkileri karşılıklı çıkar olsa bile gelişmeyecektir. Sebep gücü paylaşma yeteneği değil. Hiçbiri öncelikli konumdan vazgeçmek istemiyor, bu yüzden uzlaşma mümkün değil. Boğa başlangıçta evlilik partnerine gururlu Leo'nun asla katlanamayacağı bir özellik olarak davranır. Ayrıca, bu ittifak başka bir sebepten dolayı imkansızdır: Leo, Torosların sağ ve sol tarafından kazandığı parayı incitebilir; Astrologlar, Torosların Aslanlarla birleşmesini önler.

Eklem burç Bakire ile dünyevi günlerin sonuna kadar başarılı olacağa söz veriyor. Tutkulu bir tutku beklemek anlamsızdır, ancak şefkat ve karşılıklı saygı garanti edilir. Sendika tam bir maddi refah ve maddi istikrarla işaretlenecek. Bu sendika tek bir amaç izleyecektir - hayatın finansal yönünün kazanılması ve güçlendirilmesi.

Ölçekli ve Yaylı birleşme mümkün değildir - ne kısa ne de uzun vadede. Yaşamla ilgili kesinlikle muhalifler ve Terazi ile tam bir anlayış eksikliği, birliği harap etmeye mahkumdur. Boğa burcunda Yay sadece fiziksel çekim ile, artık.

Akreplerle Boğa, kelimenin en olumsuz anlamıyla eğlenceli bir yaşam sunuyor. Akrep burcu Boğa burcundaki Boğa burcuna karşıdır, bu nedenle bir ilişkide refah aramaya bile değmez - ortaklardan birinin diğerine fedakarlık etmesi ile sonuçlanacaktır. Ancak, hayatta böyle çiftler var ve çok yetenekli çocukları var. Rab'bin yolları gizemlidir.

birlik Oğlak ile özel ilgi hak ediyor. Boğa Oğlak'ın kalbini ateşleyebilir ve ruhu var olma sevinci hissiyle doldurabilir. Bu, mezara en istikrarlı ve uzun vadeli ittifaklar biridir. Ancak bu birliktelikte tutku duyulmaz, ancak karşılıklı güven ve saygı, yıldan yıla büyüyor. Ortaklar, yaşam hedefleri ve öncelikleri ile tamamen örtüşmektedir ve geleceğe güvenle adım atmaktadırlar. Ancak, yalnızca bir koşul altında - evlilik tahvillerinin ve ortak katmanın resmi konsolidasyonu.

Kova ile Boğa ilişkisi, barış eksikliği nedeniyle artıyor. Huzursuz Kova'nın sonsuz maceraları Toros'u kaynama noktasına götürür. Bu, sadece mümkün olan en elverişsiz iki kişiliktir. Kova'nın hayallerinde sürekli yarattığı hava kaleleri pratik Torosları bir ilgisizliğe götürür. Kova'nın anlamsızlığı Boğa burcu için kabul edilemez, kategorik olarak gereksiz olarak reddedildi.

Balık ile olası uyumlu uzun vadeli birleşme. Boğa ağda bir akvaryum balığı yakaladığını düşünüyor ve bu balık ağlardan uzaklaşmayacak. Her ikisi de konforu, pahalı şeyleri ve maddi refahı sever. Balık burcunun tembel tembel olmasına rağmen, Boğa'nın sıkı çalışması bu eksikliği azaltıyor. Boğa, Balık burcunun para israf etme eğilimini kontrol edebilir, böylece hiçbir zaman aile yoksulluğu olmaz. Ortak tatil ve eğlence sevgisi olsa bile, aile bütçesi tükenmeyecek - Boğa bununla ilgilenecek. Balıklar sırasıyla Torosları en iyi özen ve özenle ayarlayabilirler - çok merhametli ve merhametliler.

Videoyu izle: TERK EDEN ERKEĞİ PİŞMAN EDECEK 10 ETKİLİ DAVRANIŞ (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send