Rüya yorumu

Ne rüya at hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir at rüyasını çözmek için, rüya senaryosunu ayrıntılı olarak hatırlayın ve daha iyi yazın. Daha sonra, yakın zamanda beni neyin beklediğini bulmak istediğimde kendime sürekli başvurduğum popüler rüya kitaplarının en iyi yorumlarını topladığım bu makaleyi okuyun.

Çingene rüya kitabı

Romanlar değilse, atları kim anlar? Onların tahminleri, geleceğinizi bildiğiniz şeyleri dinleyerek önemli bir ipucu olabilir.

İşte yorumlar:

 1. At beyaz veya gri - hayırlı bir sembol. Hayalperest, üstleneceği herhangi bir işte başarı bekler. Hayatı bolluk ve refahla dolu olacak. Bu hoş ikramiyeler, geçmişte işlenen iyi işler için Yüksek Kuvvetler tarafından verilmektedir.
 2. At kahvesi veya siyah - etki ve gücün sembolü. Sleep, toplumda yüksek bir pozisyon alabildiğinizi, konumunuzu ve itibarınızı güçlendirebileceğinizi söylüyor. Biraz dene ve kendini en iyi bul. Sadık ve özverili insanlarla, düşünen insanlarla ve destekçilerle çevrelenmeyi unutma.
 3. Binmek - şu anda yaptığınız iş size iyi para kazandıracak. Çalışmanızın sonuçları çok takdir edilecektir ve beklediğinizden daha fazla para kazanacaksınız. Kariyer gelişimi veya daha kazançlı bir pozisyona geçiş de mümkündür.
 4. Bir ayakkabının atılması - yaşlanmanız mutlu ve sakin olacaktır. Günün geri kalanını huzur ve rahatlık içinde geçireceksiniz ve yalnızca sevilen ve seven insanlar sizi çevreleyecek. Ancak, güvenli bir geleceğin temelinin bugünlere atılması gerektiğini unutmayın.
 5. Aygır, erkeklik ve cinsel gücün bir sembolüdür. Erkekler için rüya, yakında kazanacağı aşk zaferlerini ifade eder. Bir kadın için, daha önce hiç tecrübe etmediği, unutulmaz, şehvetli bir zevk verecek olan seçilmiş biriyle tanışmak.
 6. Mare - cinsel yaşamın doyumuna. Ancak, ilişkilerinin modası geçmiş hale geldiği bir eş değiştirme sözü de verebilir. Kendinizi dinlemek ve yaşamınızda doğru ortağı seçip seçmediğinizi, kalbinizin istemesini isteyip istemediğinizi anlamak gerekir.

21. yüzyılın rüya yorumu

Bu rüya kitabı daha modern tahminler içeriyor.

İşte onlar:

 1. Siyah at - sonucu önceden sizin için bilinmeyen riskli durumlara dikkat edin. Her şeyi çizgiye koyma ve kaybetme, ancak büyük bir pişmanlık hissiyle kalmış olma ihtimali yüksek.
 2. Topal at - bir rüya uyarısı. Herhangi bir risk almaktan kaçınmalısınız, eğer sorun yaşamak istemiyorsanız. İyi anlaşmalara ve garip maceralara sahip olan yabancılara karşı dikkatli olun, sorunlara yol açabilecek her türlü eylemden sakının.
 3. Beyaz at hayırlı bir işaret. Doğuştan gelen asalet ve özgüven sayesinde hak ettiğin zenginlik ve başkalarına saygı duyuyorlar.
 4. Elmalardaki at - sonsuz bir rutin ve sıkıntı dönemi sona erecek. Parlak olaylar, izlenimler ve duygular hayatınıza girecek. Varolmayacaksınız, kaderiniz tarafından gönderilen tüm olasılıkları kullanarak mutluluğunuz olacak, çok dolu ve zengin bir hayat yaşayacaksınız.
 5. Kırmızı veya kırmızı at - çok sıcakkanlısınız ve duyguların ifadesinde kendilerini kısıtlayamazsınız. Ve kendinizi kontrol etmeyi öğrenmiyorsanız, hayatınızı mahvetmek harika olabilir. Duyguların içten ifadesi iyidir, ama aklı unutmamalısınız.
 6. Gümüş bir at hayalperestin zengin hayal gücünün ve hayaller için olan tutkusunun bir işaretidir. Fakat daha sık gerçek hayata dalmalı ve illüzyonların çoğundan kurtulmalı, aksi halde bir gün ciddi hayal kırıklığına uğraması gerekecek.
 7. Bir ata binmek için - doğru hedefi belirlediniz, en kısa sürede ona ulaşma şansınız var. Yine de hala bir rüya gibi görünse de, uzun zamandır aradığınızı aldığınızdan emin olun.
 8. Yorgun veya hasta at - genellikle diğer insanlar tarafından kişisel kazanç için kullanılır. Etrafınızdaki diğer insanları bırakıp kendi çıkarlarınız hakkında düşünmeyi bırakmalısınız.

Antik rüya kitabı

Bu rüya kitabı en bilge ve en derin yorumları içerir.

İşte onlar:

 1. At sürüsü - yakında patronunuz, akıl hocanız ve öğretmeniniz olacak çok zengin ve güçlü bir insanla tanışacaksınız. Onun sayesinde yaşam kalitenizi yükseltebilir, kariyer basamaklarını tırmanabilir ve normalden daha fazla para kazanabilirsiniz.
 2. Bir atı gömmek yakın arkadaşlardan nahoş haberler vaat eden uğursuz bir işarettir. Ölümcül bir hastalık ya da sevdiğiniz birinin öngörülmeyen ölümü hakkında bilgi alabilirsiniz.
 3. Ölü bir at, olumsuz bir semboldür. Çok fazla sorun çıkartan bir olay olacak. Ve her şeyin suçu - kendi ihmalin. Sorunlardan kaçınmak için dikkatli olun ve dikkatli olun.
 4. At tökezledi - fena biten bir kutlamaya davet edileceksin. Belki bir kavga ya da ciddi bir çatışma olacaktır. Ve patlamanın merkez üssünde olacaksınız, bu yüzden dikkatli olun.
 5. Bir atın eyeri - sizin için çok anlamlı bir durumda sevilen birinin desteğine ihtiyacınız olacak. Fakat yardım için beklememelisin - sadece kendine güvenmen gerekiyor, çünkü bir arkadaşın ihtiyaç duyduğun gerekli kaynaklara sahip değil.
 6. At sizi savaş alanında kurtarır - çok şanslı bir insansınız ve bu nedenle mutlu bir şekilde yaşıyorsunuz.
 7. Yaralı at - önemli konularda çok fazla baş dönmesi gösterirsiniz, bunun nedeni er ya da geç sorun yaşayabilirsiniz. Bir sorumluluk duygusu geliştirmeniz ve her zaman başkalarına verilen sözleri yerine getirmeniz gerekir.
 8. At sırtında savaşın - kendinizi tehlikeli bir durumda bulacaksınız, ancak cesaret ve cesaret sayesinde her şeyi en iyi şekilde çözebilecek ve güvende kalabileceksiniz. Doğru zamanda kaybolmamak için uyanık kalmaya çalışın.

Pin
Send
Share
Send
Send