Rüya yorumu

Neden dünyayı hayal etmeyi hayal ediyorum

Pin
Send
Share
Send
Send


Dünyanın rüyasını çözmek için bu makaleyi açın ve dikkatlice okuyun. İşte kaderin yakın zamanda neler hazırladığını anlamanıza yardımcı olacak rüya kitaplarının yorumlamaları. Doğru rüya analizi için, onu ayrıntılı olarak hatırlamaya çalışın.

Rüya Vanga

Bulgar talihsizliği hayallere büyük önem verdi. Ve rüyalarında, yalnızca kendi geleceğini değil aynı zamanda bütün insanlığın kaderini tahmin edebileceğini gördü.

İşte yorumları:

 1. Verimli topraklar, çalışmaları tarımla ilgili olanlar için mükemmel bir hasat vaat ediyor. Bir şehir sakini refah ve maddi refah beklemektedir. Hayatı rahat olacak, istediği her şeyi alabiliyor.
 2. Issız, kurutulmuş toprak kuraklık veya kıtlık hayalleri. Ancak modern dünyada böyle bir tahmin alegorik olarak anlaşılabilir - örneğin, yaşamda siyah bir çizgi çizer, kemerlerimizi sıkmamız gereken zor bir dönem.
 3. Çatlaklardaki arazi doğal bir felakete yol açar. Bu, şehri vuracak ve birçok can alacak büyük bir deprem olabilir. Wang, böyle bir rüyanın inanmadığına inanıyordu - onların değersiz davranışları olan insanların daha yüksek güçleri kızdırdığına dair bir işaret.
 4. Bir rüyada dünyaya doğru uçan büyük bir ateş topu gördüyseniz, şüphelenmediğiniz bir gizem yakında ortaya çıkacaktı. Keşif dünya görüşünüzü tamamen değiştirebilir. Elinizde olacak bilgiler sadece seçim için geçerlidir.
 5. Arazi buzla kaplı - uzun ve çok soğuk bir kışa. Wang, bunun, toprağın birkaç yıl boyunca buzla örtüleceği önümüzdeki buz döneminin bir işareti olduğuna inanıyordu. Ancak modern gerçeklerde böyle bir kehanetin gerçekleşebileceğine inanmak zordur.
 6. Su yüzeyi ile çevrili küçük bir kara parçası - ülkedeki demografik krize. Yeni doğanlar sıklıkla ölecek ve doğum oranı düşecek. Ve böyle bir süre birkaç on yıl sürecek.

Aile rüyası

Dünya bereket, bereket ve zenginlik sembolüdür. Buna dayanarak, Family Dreambook'un yorumları yapıldı.

İşte onlar:

 1. Hediye olarak bir toprak parçası alın - aile hayatınız mutlu olacak, bir partnerle sevgi ve anlayışla dolu olacak, çünkü birbirinize mahkumsunuz ve evliliğe girdiğinizde doğru seçimi yaptınız.
 2. Bahçede bakımlı arazi - ayrıca neyse ki ailede. Ancak hemen gelmiyor. Yakın gelecekte, eşler birçok zorluk ve zorluk ile karşı karşıya kalacaktır. Ve bütün sorunları çözdüklerinde, uzun zamandır beklenen barış gelecek.
 3. Yosunlu topraklar refah ve maddi refah vaat eden iyi bir işarettir. Hayalperestin hayatında işe girerse ve sıkılmış işten ayrılırsa gelmesi kolay para olacaktır.
 4. Çorak toprak olumsuz bir işarettir. Yaşam yolunda karşılaşacağınız birçok başarısızlık vaat ediyor. Hayal kırıklığı, kayıp, acı bir sürekli akışta gidecek.
 5. Toprak yoğun bir şekilde buğday ekilir - hayal ettiğiniz gibi zengin olabilirsiniz, ama önce sıkı ve çok çalışmalısınız. Bu yaşam döneminde, tohum ekersiniz ve meyveler birkaç yıl içinde ortaya çıkar.
 6. Bir toprak var - gerçek hayatta aşağılanma ile karşılaşacaksın, kafanı seninle haksız davrananlara eğmek zorunda kalacaksın. Ayrıca, bu olay maddi kayıplara neden olacak.
 7. Siyah zemin yataklarındaki sebzeler yakın insanlarda hayal kırıklığının bir işaretidir. Beklentilerinizi haklı çıkarmayacaklar ve onlara bir kez güveninizi verdiğiniz için acı bir şekilde pişmanlık duyacaklar.
 8. Chernozem - Hayatınızda mevcut olan fırsatların bir sembolü. Fakat tembellik nedeniyle onları kullanmazsınız, bu yüzden sık sık istediğinizi alamazsınız. Aynı damardan devam ederseniz, yaşamınızı iyileştirme şansı hiç kalmayacak.

Ezoterik rüya kitabı

Bu yorumlar, tasavvuf bağımlısı olan ve kendilerini çevreleyen her şeyde gizli işaretler arayan kişilere hitap edecek.

İşte tahminler:

 1. Zemin kazmak - çok açgözlülük gösteriyor. İştahları azaltmak gerekir, böylece gelecekte kendi uygunsuz davranışlarınız için pişmanlık duymanıza gerek kalmaz.
 2. Toprağı sürmek ve içine tohum ekmek - hızlı bir şekilde sermaye birikimine kar etmek ve geliri artırmak. Eğer böyle bir rüya aşık olursa, o zaman gelecekte evlenecekler ve güçlü, mutlu bir evlilik yaratacaklar.
 3. Islak toprak hastalık rüyalar, ama her zaman değil. Eğer bir rüyada onun kirli olsaydın, şöhretin çekiciliği yüzünden şöhretin acı çekecek. Başka bir kişi kirlenirse, o zaman akrabası ile ciddi bir çatışma olur.
 4. Toprağı kazmak - cenaze töreni için. Sevdiğiniz kişi mutlaka ölmeyecek, ancak sık sık iletişim kurduğunuz ve finansal konularda etkileşimde bulunduğunuz kişinin hayatı tehlikede.
 5. Topraktan veya tel parçalarından yapışan çubuklar - amaçlanan hedefe giderken birçok engelin üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Size karşı olan koşullar, bu yüzden inatçı bir mücadeleye katılmanız gerekir. Ve sonra azim ve özveri için ödüllendirileceksiniz.
 6. Denizden kara görmek - çok yakında başarılı bir insan olacaksın. Toplum, değerlerinizi tanır. Siz saygı duyulacak, hayran kalacaksınız. Tüm bunlar geçmişte yapılan sıkı çalışma sayesinde.
 7. Dünya ayaklarımın altında açıldı - aşk ilişkilerinde başarısızlığa. Tüm umut ve beklentilerin tamamen çökmesini bekliyorsunuz. Ama minnettar olmaya çalış, çünkü bu şekilde seni değersiz kişiden uzaklaştırır.
 8. Toprağa bağlamak - iş dünyasına müdahale etmek. Öngörülemeyen durumlar nedeniyle uğraştığınız hedeflere ulaşmak daha fazla zaman alacaktır. Sabırlı olun ve biraz daha beklemeye hazırlanın.
 9. Kazıcılar - detektörlerin şaraplarına. Varlığından şüphelenmediğiniz birçok düşmanınız var, çünkü kendilerini göstermediler. Ancak yakın gelecekte daha aktif hale gelecekler ve size zarar vermeye çalışacaklar.

Pin
Send
Share
Send
Send