Rüya yorumu

Vladimir ismi ne anlama geliyor ve kaderi nasıl?

Pin
Send
Share
Send
Send


Slav adı Vladimir iki kökene dayanıyor - "sahip olmak" ve "barış". İsmin genel anlamı - dünyanın efendisi, rıza. Barış kelimesi yalnızca toprakları değil, aynı zamanda barışçıl, askeri olmayan bir devlet, diplomasi, idare ve mahkeme kavramını da içeriyordu. Vladimir dünyayı yöneten, kendi dünyasını kuran bir adam. Adı Hristiyan öncesidir, bu nedenle olumsuz bir İncil rengi içermiyor. Aksine, Prens Vladimir kilise takvimine eklendi ve ondan sonra aynı isimde birçok egemen prens vardı. İsmin kadın versiyonu - Vladmira.

İsim seçenekleri

 • Vlad, Volodya, Vladik, Vova, Vovochka, Vovchik, Vovan
 • Yabancı seçenekler: Vladmir, Vladomir, Valdomir, Valdemar, Waldemar, Velodi.

maskotlar

 • Gezegen - Güneş, Venüs
 • Renkler - sarı, beyaz, altın, kırmızı, yeşil, leylak, mavi
 • Burç - Terazi, Kova
 • Hayvanlar - şahin, şahin, geyik
 • Bitki - heather, akçaağaç, hop
 • Tılsım - yeşil jasper
 • Metaller - beyaz altın, platin, çelik, gümüş
 • Altın veya gümüş rengi yeşil tılsım tılsımı iç görü artırmaya yardımcı olur, sezgiyi güçlendirir, kötü düşünceleri uzaklaştırır ve uykusuzluğa karşı mücadelede yardımcı olur.

İsim Uyumluluğu

 • En nazik ve nazik kadın isimleri, kasıtlı ve kararlı Vlad için en uygundur: Svetlana, Elena, Taisiya, Anastasia, Natalia, Tatyana.
 • Kadınları parlak, karmaşık ve feminen bir karakterle çekiyor: Alla, Inna, Inga, Anna.
 • Kaçınılmaz çatışmalar nedeniyle güçlü isimlerle, sert ünsüzlerle ve isimlerle sıkı bir şekilde dolaşma veya cızırtılı ilişkilerden kaçınılmalıdır: Marina, Farida, Dasha, Lyudmila, Lida, Tamara.

karakter

Vladimir’in karakterinin temel özellikleri; amaç, fikir bağlılığı, zor kararlar verebilme, diplomasi, gizlilik, samimiyettir. Genellikle durumu muhataplardan daha geniş bir açıdan görür, çünkü açık ve net cevapları yanlış anlaşılabilir. Gerçek bir yönetici olarak, rakiplerin kendilerini yanıltmalarını ve gereksiz ek açıklamalar yapmalarını engellemez. Tüm düşünceler de dahil olmak üzere ayrıntılı cevaplar vermek zorunda kalırsa, her iki muhatap için en ufak bir fayda olmadan birkaç saat sürecek, zamanından tasarruf ediyor.

Adanmışlığı en iyi özelliği olarak görüyor, ancak bu kavramı “zarar vermemek” anlamında yorumluyor. İnsanların zayıflıklarına hoşgörülü davranır ve ustalıkla kullanır, onları güçlü yönlerine dönüştürür. İhaneti affetmez, yalan söyler, aldatır, kopyalar. Her ne kadar yakın insanlarla ilişki kurarsa, sınırsız sadıktır ve herhangi bir norm tarafından izin verilenden daha fazla affetmeye hazırdır.

Büyüdükçe karakter ortaya çıkar. Çocuklukta ve alt bir konumda, etkisizdir, sınırlı, çok mütevazı ve alçakgönüllü görünebilir. Titizlik, detaylara dikkat, konunun tam ve aşırı mülkiyeti, bağımsız hareket etme isteksizliği, onu vazgeçilmez kılıyor.

Yetişkinlikte, özerklik kazanmış, en iyi özelliklerini ortaya koymuş ve nüfuz kazanmıştır.

Vladimir'in zayıf noktası kadın ve aşktır. Kendine sadece bir tane bile vermek, hatta en iyi kadını bile vermek çok fazla. Ve her zaman sonsuza dek aşık olur, uzun süredir, içtenlikle ve ciddiyetle, bunun uzun sürmeyeceğini, sadece yarım gün olduğunu fark eder. Her kısacık olay ciddi.

Kadınları ayrıca samimi duygularını koruyor, başkalarını tanıyor, sevdiklerine nasıl daha iyi yardım edebileceklerini kendi aralarında pazarlıyor. Elçilere Eşit Olan Kutsal Havari'nin yaklaşık 1.000 karısı vardı ve Vysotsky'nin resmi olarak 4'ü vardı, ancak gayri resmi bir şekilde tamamen samimi ve sevgi dolu bir kız arkadaşı vardı - en az yüzlerce. Mayakovski, Nabokov - herkes içtenlikle, ateşli bir şekilde çok sevdi ve kendi şiddet duygularından çok acı çekti. Güçlü bir karizmaya ve doğanın genişliğine sahip tek bir ortağa bağlılık neredeyse imkansızdır.

kader

Çocukken Vovchik, kimsenin ciddiye almadığı fıkralardan aynı çocuktur. Holigan, yaramaz, yaramaz, cimri ve dilini meraklı biri, kesinlikle her şeyi sorguluyor. Gençliğinde, çekiciliğini ve kadınlar üzerindeki etkisini tamamen dener. Sürprizine göre, en kusursuz güzellikler onun için inanılmaz hisler gösteriyor, her şey için hazır.

Gelişmiş mantık sayesinde Vladimir bir aşk evi haline gelmiyor, kadınları takdir etmekten vazgeçmiyor. Daha ayırt edici ve özenli hale geldi. Kişisel ile ilgilenip karısını almaya başladıktan sonra kariyere odaklanmaktadır. Sevgi ve tutku ile başa çıkamadığı takdirde, onları arka plana itmek - yaşamın trajik bir sonucu olabilir. Güçlü tutkular, güçlü bir kişiliği bile parçalayabilir. Yavaş yavaş yumuşaklık, kopma, duygularını kontrol etme ve şiddetli tutkuları önleme yeteneği geliştirildi.

Para, güç, etki ve bilgi onu eşit şekilde çeker. Yavaş yavaş maksimum önceliğe sahip bir dizi ilgi alanı oluşturdu.

Vladimir, tutumlu ve pratiktir, her zaman en yakın insanlar için bile bilinmeyen bir yedekleme planı vardır. Arazi ve mülkiyeti her tasarrufta tercih eder.

Yaşlılık genellikle tamamen reddedilir, her yaşta çalışma kapasitesini korur ve emekli olmak istememektedir. Bu, mesleklerini ve yerlerini bulan köklü kaderlerle ilgilidir. Ocak, seyahat etme kabiliyeti, aile ile zaman geçirme, aralıklarla, iş aralarında ve yoğun programların pencerelerinde kuvvetli bir şekilde sizi çağırıyor. Ancak günlerin geri kalanını bir sandalyeye sallanmak ya da sahilde uzanmak, torunları okumak için peri masalları okumak, bir rutine dalmak korkutucu bir olasılıktır.

ünlüler

Adı yaygın, çünkü Vladimir adında birçok seçkin insan var. Buna politikacılar, sanatçılar, yazarlar, bilim adamları, araştırmacılar dahildir.

Videoyu izle: KÜLT: Svastika'nın Karanlık Dünyası. 1. Bölüm (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send