Rüya yorumu

Tatyana: İsmin ne anlama geldiği, ne kader ve karakter habercisi

Pin
Send
Share
Send
Send


Geçmişte, bu tür ve parlak ad çoğunlukla Rusya'daki kızları adlandırmak için kullanılıyordu. Zamanla, isim Rusça olarak kabul edilen Batı ülkelerinde kullanılmaya başlandı, ancak isim özellikle popüler hale gelmedi. Modern gerçeklikte, Rus klasikleri ismi görmezden gelmese de, Tatiana sıkça bulunamamıştır. Örneğin, Tatyana Larina, A.S. Puşkin.

Tatiana adının kökeni ile ilgili olarak, birbirini tamamlayan iki versiyon vardır:

 • kelimenin eski Yunanca kaynaklarına göre anlamı organizatörü veya kurucuyu gösterir;
 • Antik Roma kanonlarına göre, kelimenin "barışçı" anlamına gelen değiştirilmiş bir erkek ismi olduğu düşünülmektedir.

Parlak ismin taşıyıcıları büyük ama cesur kişilikleridir. Etkileyici karakter sertlik ve nezaket, duygusal renk ve kararlılıkla birleştirilir. Güçlü kadın ilkesi, bir ipucu verir, güçlü sezgiye sahip açık bir görüş, görüşlerin çeşitliliği, başkasının görüşünün reddedilmesiyle söner.

Tanya ile saran cazibesi ile iletişim kurmak kolaydır. Pratik bir bayan kendisi için ayağa kalkabilir, ancak dikkatsizlik ve ihtilaf nedeniyle çok sayıda düşman kazanacaktır.

Hangi özelliklerin isme tekabül ettiği

Tanya için haftanın en başarılı günü Pazar olarak kabul edilir ve zaman zaman en mutlu olanı Snake'in başarılı yılının baharıdır.

 • Zodyak çemberinde, isim Balık'a karşılık gelir;
 • gezegen, Pluto’nun patronu olarak kabul edilir;
 • Feng Shui'ye göre, su baskın unsurdur;
 • yakut denilen taş maskotu, renk - mor;
 • bitki tılsımlarından - karaağaç ve yonca otu;
 • hayvanlar arasında tılsımlar - vaşak ve gopher.

Taşıyıcı adının niteliği nedir

Tatyana'nın bencil doğası duygusal olarak adlandırılamaz. Keskin düşünceli iş aksanı her zaman kullanmaz, ama "eldeki kuşu" aldatıcı "gökyüzündeki vince" tercih eder. Bireysel karakter özelliklerinin baskınlığı, Tatyana'nın doğduğu yılın zamanına bağlıdır.

 • İlkbaharda doğan Tanya, harika bir mizah anlayışı, zengin bir hayal gücü ve otorite eksikliği ile neşeli bir düşünceye sahiptir. Kızlar tam bilimlere yatkın değildir, başarılı aktrisler onlardan büyür (Tatyana Samoilova), samimi şarkıcılar (Tanya Bulanova).
 • Cömertlik ve yazın güzel doğası Tatyana sınır tanımaz. Duygusal doğaları, sahnenin yaratıcı mesleklerinin lehine olan tercihlerle karakterize edilir (Tatiana Doronina, Tatiana Dogileva). Bununla birlikte, Tatoçka'nın en önemli dezavantajı, başkasının etkisine bağlı olmasıdır.
 • Tatianochki, sonbaharda doğmuş, makul kişilikleri, ciddi pratiklikleri ihtiyatla sınırlıdır. Tan Güz ilkesinin, nezaketinin ve bilgeliğinin delicesine adandıkları ailede büyük değeri vardır. Bu özellik sahnede ünlü aktris Tatyana Peltzer tarafından gerçekleştirildi.
 • Kış Tatyanları erkek karakter özelliklerine hükmediyor, bayanlar ruhu güçlü, cesur. Yüksek sorumluluk duygusu, durumun karmaşıklığına rağmen doğru kararları seçmenizi sağlar. Sovyet direktörü Tatyana Lioznova “İlkbaharın Onyedi Anı” kült dizisini yaratmayı başardı.

Ocak ve Şubat aylarında Tatianok'un karakteri Aralık ayında doğan akıllı kadınlarınkinden daha dokunaklı. Kızlar erken yaşlardan itibaren kamusal hayata katılırlar, ancak davalarını kanıtlamak için çok fazla tartışırlar.

Hobilere eğilim

Tatiana için bir hobi seçmek, çok öngörülemeyen bir ruh hali meselesidir. Eğer Tanya bütün gününü divanda bir kitapla geçirdi, o zaman yarın bir yolculuğa çıkabilir. Yeni şeyler öğrenme eğilimi, ismin taşıyıcılarına durdurulamaz enerjinizi kullanabileceğiniz geniş bir hobi yelpazesi kazandırmıştır. Can sıkıntısı monoton yaşam Tanyusha aktif bir yaşam tarzını tezat oluşturuyor.

Profesyonel eğim

Bir meslek seçen Tatiana, en iyi kadın oyuncu, şarkıcı, gazeteci, mühendis veya diplomat olmak için ustalıkla ustalaşıyor. İş zekası sayesinde, uzun zamandır beklenen maddi refahı kazanmak için 24 saat çalışacak başarılı bir iş kadını. Mükemmel analitik beceriler, durumun anında değerlendirilmesine, iddialı Tatiana tarafından standart dışı bir çözüm bulmalarına neden olur. Bu nedenle, her zaman güvende ve müreffehler.

Ruh ve sağlık özellikleri

Çocuklukta, Tanya çok huzursuz, sürekli ağlıyor ve anne sütü olmadan uyuyamıyor. Bazı bebeklerde daha sonra fiziksel bir gelişme olur, ancak yetişkinliğe gelince sağlık güçlenir. Tanyushek için sağlık sorunları neler olabilir:

 • Mart ayında doğan, Nisan - bronşit eğilimli - kilo alımı;
 • yetişkin bayanlar her türlü fiziksel yaralanmaya maruz kalır;
 • çocuklukta bademcikler ve zatürree rahatsız edilebilir;
 • doğumdan sonra, kadınlar hormonal bozukluklardan muzdariptir;
 • Kasım Tatyana zihinsel bozukluklara karşı temkinli olmalı.

Tanya'nın iyimser doğası, uzun süren depresyonu ortadan kaldırır, ancak sinir krizi hariç değildir. Bu nedenle mide, rejime göre korunmalı ve uygun şekilde beslenmelidir. Onurlu Rus doktor Tatiana Batysheva, beyin felci olan birçok çocuğun ebeveynlerinin yardımları için minnettar.

Tanya onu dikkatle dinlemeyi sever, hayran kalır. Unchained Bayan eğer mizaç içine çekmezlerse arkadaşlarını kaybedebilir. Ne de olsa, Tanechka bir sanguine ve kendisini evrenin merkezi olarak görüyor, ancak herhangi birine bir yaklaşım bulabiliyor.

Kader kişisel cephede ne hazırlıyor

Erkeklerle ilişkiler

 • Tanyushek'e flört denebilir ve her yaşta. Dikkatsizce flört ediyorlar, ama seçilen kişi cesur olmalı, kılıcıklı değil. Kız baskın rolünü üstlenerek kusursuz seks için çabalıyor, ancak asi bir eşle saldırgan olabiliyor.
 • Mal sahibi Tatyana, bir erkeğe eşit olmak istiyor, yanında zayıf bir kişiye tolerans göstermiyor. Fakat güçlü bir ortak bile, boyun eğdirmek, egemen olmak arzusundan dolayı Tatiana'nın yanında zor olacak. Bununla birlikte, olumsuz özellik, boyun eğen seçim için sıcaklık, sevgi ve özenle telafi edilir.

Aile bağları

Ailede hakim olan Tatyana lider olmaya çalışır, ancak genellikle bunu başaramaz. O sıkı bir anne ve eş, ev sesini bile yükseltebilir. Aslında, Tanya ailesini sever, çocuklara ve evlere bakar, kocasına sadık kalır ve çocuklar için gerçek bir arkadaş olabilir. İstikrar ve maddi refah için çabalayan taşıyıcıları adlandırın, nadiren boşanmaya başlar ve aileyi herhangi bir şekilde korur.

İsim Uyumluluk Koşulları

Evliliğe giren Tatiana, gelecekteki kocasının adına dikkat etmelidir. Sonuçta, o sahibi, ama bütün erkekler ona itaat edemezler.

 • Başarılı bir evlilik beklediğimiz kişilerle - güvenilir bir Anatoly, bir komedyen Ivan, Valery, Grigory, Stepan ve Boris ile birlikte. Dmitry ile evliliğin gücü cinsiyette ahenk katacak ve kararsız Sergey - ortak çalışma ile olacaktır.
 • İttifak kiminle sonuçlanmamalıydı - Gennady ile, ateşli duyguların tükenmesi nedeniyle Vyacheslav ile, Stanislav, Cyril ve ayrıca Philip ile.

Aileye hükmettiği takdirde Oleg ile evlilik birliği güçlü olacak. Ancak, sık sık kavgalar boşanmaya dönüşebilir. Birbirini tamamlayan eşler bazen bir süreliğine ayrılacaksa, Alexander ile birlik güçlü olacaktır.

İsim günü kutlandığında

İsimleri Tatyana, 25 Ocak'ı kutlar. Bu günde, Hıristiyanlığın ideallerine sadakat nedeniyle ölen Roma'nın Tatiana başını kesti. Karnal konforu ve maddi zenginlikleri reddeden erdemli bakire, Roma Kilisesi'nin bir onuruydu. Hıristiyanlara yapılan zulüm sırasında, kutsal inancının reddedilmesini talep ederek yakalandı ve işkence gördü. Uyuşmazlık dekontu kafasını kesti ve zamanla sadece Tatyana'nın değil aynı zamanda öğrencilerin de patronluğunu aldı.

Videoyu izle: You Stream, I stream, we all stream for ice cream! (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send