Rüya yorumu

Tüm yaşam sevgisi ile nasıl tanışılır ve duygulardan nasıl korunulur

Pin
Send
Share
Send
Send


Dünyamız sevgiye dayanır ve sevgiye dayanır, ancak güzelliğin dünyayı kurtaracağını söyleseler de. Ama aşkı nasıl bulabilirim ve nerede bulabilirim? Bu soru birçok kişi tarafından sorulur, çünkü herkes bir ilişkide mutluluk bulmayı başaramaz.

Size bir sır vereceğim: sevgi bulunamaz, ancak yaşamınızdaki yolda bulunabilir. Kader istediğimde hayatımda oldu, böylelikle yollarım kocamdan ayrılmayacaktı. Evrenin cevabı çok hızlı bir şekilde geldi, kelimenin tam anlamıyla birkaç ay içinde kader bir toplantı gerçekleşti. Ancak aşkı bulmak ya da buluşmak yeterli değildir - onu tutabilmeniz gerekir.

Aşk ve cinsel çekim

İnsanlar neden nadir bir çiçek veya egzotik bir meyve gibi aşkı ararlar? Sevgi bulunamıyor, çünkü belirli bir yerde bir yerde yaşamıyor. Aşk insanın kalbinde yaşar, bu yüzden sadece karşılanabilir. Bu toplantı hem kısacık hem de romantik olabilir - ancak diğer birçok toplantı arasında kesinlikle bunu vurgulayacaksınız. Bu toplantı da olumsuz olabilir: birçok romantik ilişki önemsiz bir yanlış anlama ve hatta skandalla başladı.

Ve burada en önemli şey şu anı kaçırmamak, mutluluğunu ve kaderini kaçırmamak. Gerçek aşk, tüm varlığınızla ilgilidir, çünkü bu özel bir zihinsel durumdur. Aşk, havalı bir arabaya ve dizginsiz alemlere hayran değildir: aşk kalbinizin derinliklerinde gizlenir ve sessiz bir sesle konuşur. Aşk geldiğinde, kalp mutluluktan kurtulur ve tamamen farklı bir ritimle atmaya başlar. Fakat aşkı cinsel bir çekimle bir kişiye karıştırmayın, çünkü hormonal dalgalanmalarla ilişkili değildir.

Dikkat! Aşk uğruna, bir kişi başarısını gerçekleştirmeye hazırdır, ancak cinsel ilişkiler uğruna - sadece belirli miktarda para harcamak için.

Aşk uğruna bir insan, şefkatinden kurtulmak ya da tanınmayacak kadar değişmek için bile hazırdır. Aşk uğruna bazıları ilkelerini ve hatta dünya görüşlerini değiştirebilir. Fakat cinsel doyum uğruna bir kişi çok az bağış yapabilir, çünkü amacı farklıdır - vermek değil almak için.

Basit bir sevgi testi: sevilen birinin uğruna neyi feda edeceksin, ve senin iyiliğin için ne feda edebilir? Bu soruya olumlu bir cevap beklenmiyorsa, o zaman tanıştığın sevgi değil, bir sonraki cinsel partner.

Aşkı bulmak için üç adım

Sevgiyi kazanmak için sadece üç adım atmanız gerekir:

  1. geçmiş başarısızlıkların hatıralarından kurtulun;
  2. evrenden aşkla buluşmasını isteyin;
  3. kalbini aç ve aşka doğru bir adım at.

Geçmiş deneyim, özellikle olumsuz, sevgiyle tanışmanıza izin vermez: olumsuz düşünceler sadece olumsuz çeker. Olumlu bir şey çekmek için olumlu bir şekilde düşünmeniz gerekir. Sadece ilişkiler alanında değil, herhangi bir başarıya ulaşmak için bu ana kuralı anlayın.

Aklınız hatıraların acılarından arındırıldığında, niyetinizi - sevgiyle tanışmak - ve evrene bir istek göndermek için formüle edebilirsiniz. Nasıl doğru yapılır? Bu süreçte zor olan hiçbir şey yoktur, çünkü evren bizi daima duyar. Şüphelenmediğimiz zaman bile bizi duyuyor. Sadece evren yürekten gelen gerçek arzuları duyar. Herhangi bir uzak elde edilen arzu (veya başkalarından kopyalanan) yerine getirilmeyecektir.

Ezoterik, evrendeki niyetini formüle ederek görselleştirmeyi önerir. Herkes yapamaz, ama umutsuzluğa gerek yok: görselleştirme olmadan yapabilir veya bir fotoğrafla veya başka bir resimle değiştirebilirsiniz. Fotoğrafta ne gösterilmelidir? Örneğin, mutlu bir çift veya bir aile tatili. Ayrıca içtenlikle olmasını da istemelisin. Fotoğrafta tasvir edilenlerle aynı mutluluğu elde etmek.

Bu önemli! Kendine özensiz ya da dikkatsiz bakmalarına izin verme. Aşk beklenmedik bir şekilde sizinle tanışabilir, bu yüzden daima çekici görünmelisiniz.

Öyleyse niyetini bırakmalısın. Bu ne anlama geliyor? Bu, isteğinizi günlük olarak hatırlayamayacağınız ve uygulanması (veya gerçekleşmesi) için sabırsızlıkla bekleyeceğiniz anlamına gelir. Acele etmeyin, gergin olmayın ve telaşlanma. Belki de sevginiz uzak diyarlardadır, bu yüzden toplantı biraz gecikmeli. Sakinleşin, rahatlayın ve bir toplantı için hazırlanın: görüntüyü değiştirmek veya daireyi yeniden dekore etmek için zaman ayırabilirsiniz. Sen kendin yapacak bir şeyler bulacaksın: Asıl mesele, planın uygulanması konusunda endişelenmek değil.

Dikkat! Bir kadın meşgul görünmemeli, her zaman sevimli ve çekici olmalıdır. Bazen düşünceli olabilir.

Planın uygulanmasındaki şüphenin tehlikeleri hatırlanmalıdır. Şüphe enerjisi o kadar güçlüdür ki herhangi bir iyi teşebbüsü kolayca bozabilir. Şüphe duymanıza izin vermeyin, sadece kalbinizde şükran duyarak buluşma ve onu bekleme fırsatına inanın. Sinirler sana yardım etmeyecek, sadece titredi ve sinirlere bıktın. Sinirler ve görünüm kolayca bozulabilir: gözleriniz altındaki koyu halkalarla yürüyeceksiniz, kalınlaşacaksınız (ya da zayıflayacaksınız), saçlarınız parçalanmaya başlayacak, cildiniz sivilce ile kaplanacak. Sinirler bir kadın için nankör ve gereksizdir.

Kendini sevmeyi öğren

Fiyatı olmayan başka bir küçük sır daha var: kendini sevene kadar kimse seni sevmeyecek. Bu nasıl olabilir? Çok basit: evren bir aynadır. Yani, evren senin içinde ne olduğunu yansıtıyor. Eğer sevdiğinizin aşkı içinizde oturuyorsanız, o zaman etrafınızdakiler de sevecektir. Fakat görünüşünüzden rahatsızsanız ve aynaya kendinize gözyaşı olmadan bakamıyorsanız, diğerleri benzer duyguları hissedecektir.

İpucu! Kendini sevmeksizin başkalarının sevgisinde mutluluk bulmak mümkün değildir.

Kendini sevmeyi öğrenmek nasıl? İlk önce, bir şey için kendini azarlamayı bırakmalısın. Kendinizi daha sık övün, aynada kendinize daha sık gülümseyin, daha çok hediyeler ve atıştırmalıklarla kendinizi şımartın. Kendine sevgili bir erkeğin seni tedavi etmesini istediğin gibi davran.

Önemli not: asla evrenden size gündüz ve gündüz rahatsız ellerle ilgileneceğiniz bir eş vermesini istemeyin. Bu arzu tam anlamıyla gerçek olabilir ve engelli bir insanı ya da jigoloyu seveceksiniz. Asla sevgilinizin imajını detaylandırmayın, sadece gerçek aşk isteyin, karşılıklı olun.

Aşk arayışı ile meşgul olmak çıplak gözle görülebilir. Bu nedenle, doğal görünmek ve sevgi avcısına niyetlerinizi vermemek önemlidir. Hayatın tadını çıkarmaya başlarsanız, sevginizi bulmak çok daha kolay olacaktır. İnan bana, zevkini sizinle paylaşmak isteyen birçok insan olacak. Ve tamamen zıt bir etki, açlıktan dolanan bir zevk kaynağını arayan bir insandan olacaktır. Böyle bir insandan herkes utangaç olacak. Bu, özellikle "aramada" kadınlar için geçerlidir.

Bu önemli! Büyüleyici bir gülümseme, binlerce güzel kelimenin yerini alabilir ve onurlu bir durumdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Kendiniz için sevgi, bir zevk kaynağı arayışını engeller, çünkü bu kişinin kendisinin içindedir. Kendinize olan sevginiz, görünümünüze özen gösterir, ancak fazlalık olmaz: Savaş boyası, güzelliği vurgulamaz, ama mahvetir. Kendini seven bir kız, görünüşünü aşırı renklerle asla bozmaz.

Sevildiğini nasıl anlarsın

Sevgiyle nasıl tanışılacağı sorusunu düşündük. Ve gerçek aşkın nasıl bir kriterle geldiğini nasıl anlayacağız? Psikologlar, duyguların gerçeğini belirleyebileceğiniz 4 puan belirler:

  1. sevdiğinle dürüstsün, açıkça iletişim kur;
  2. sen duygusal ve ruhsal olarak uyumlusun;
  3. geleceğe güvenle ve korkusuzca bakıyorsunuz;
  4. akrabalarınızla ilişkilerinizi geliştirdiniz.

Bir ilişkide açıklık sevdiklerinize duygularınız veya deneyimleriniz hakkında söyleyebilecekleri korku veya utanç eksikliği içerir. Birbirinizden saklayacak hiçbir şeyiniz yok. Dürüst ve açık ilişkiler, uzun ve başarılı bir evliliğin anahtarıdır. Bir eş sadece cinsel bir eş değil, senin eşin. Eğer bir güven ilişkisi kuramazsanız, normal evlilik ittifakına sahip olursunuz - ama aşka sahip değilsiniz.

Duygusal ve manevi uyumluluk evlilik birliğinin uzun süre var olmasını ve sürdürülebilir olmasını sağlar. Ancak duygusal uyumluluk fiziksel ile karıştırılmamalıdır, çünkü hoş bir cinsel ilişki zevk ve özlemlerin ortaklığı anlamına gelmez. Ayrıca, duygusal uyumluluk empati ile karıştırılmamalıdır (herhangi bir kişinin duygusal ve psikolojik durumunu hissettiğinizde) - bunlar farklı şeylerdir. Duygusal uyumluluk aynı zevklerin, arzuların, özlemlerin ve ilgi alanlarının varlığını ifade eder.

Gelecek için korku güvensiz insanların doğasında var. Ama bazen korku gerçek olmayan ilişkiler, yani sevgisiz ilişkiler hakkında konuşabilir. Sevgi yerine sempati, fiziksel çekim, paralı güdüler olabilir. Bu çok tehlikelidir, çünkü evlilik birliğinin bu bileşenlerinden hiçbirinin olmaması ilişkilerin kopmasına neden olacaktır. Örneğin, bir erkeğin fiziksel çekiciliğinin olmaması, zinaya neden olacak ve paralı bir bileşenin (eşin beklenen mirası veya pozisyonu almadığı) olmaması, derhal boşanmaya neden olacaktır. Bu nedenle, geleceğin korkusu - ilişkinin gerçeğinin bir turnusol testi. İçinizde endişeli iseniz, bu sevgi ile tanışmadığınız anlamına gelir, ancak gölgesi.

Dikkat! Sevgi, çevrenizdeki her şeyi olumlu yönde değiştiren güçlü bir pozitif kaynağıdır.

Aile ve arkadaşlar ile iyi ilişkiler - evlilik ilişkinizin gerçeğinin kesin bir işareti. Medeni duygu ve ilişkilerin gerçeğini belirlemede neden bu kriter önemli bir rol oynuyor? Çünkü gerçek aşk, olumsuzun olamayacağı kadar güçlü bir pozitif ile eşleri suçlar. Bir insan gerçekten mutluysa, başkalarına geçer.

Pin
Send
Share
Send
Send