Rüya yorumu

Alyanslara dair işaretler: ne aranmalı

Pin
Send
Share
Send
Send


Alyanslar her zaman ortakların sevgi, sadakat ve güven sembolü olmuştur. Bu nedenle, yüzük seçmeden önce aşık bir çift, omens'e özellikle dikkat eder. Alyanslarla ilgili batıl inançlar, yalnızca gelecekteki eşleri değil, uzun zamandır evli olanları da tanımak için faydalıdır.

Evlenme ya da yüzük seçmenin cazibesi

Putperestlik zamanından, alyans yeni evliler için güçlü bir tılsım olarak kabul edildi. Bu süslemeler eşleri dış talihsizliklerden ve sıkıntılardan uzak tutuyor, aile ocaklarını savunuyordu. Ancak bir şart altında mümkün oldu - yüzükler karının ve kocasının elinden çıkarılmamalıdır.

Evlenmeyi planlayan kızlar, arkadaşların haklarına boyun eğmemelisin: yüzüğünü dene, nişan için bağışla. Takı sahibi için kötü bir tahmin bekliyor. Kadınınızın mutluluğunu uzaklaştırabilir, sevdiğinizle olan karışıklığınızı kınayabilir ve planlarınızı mahvedebilir.

Maceracı teklifle aynı fikirdeyseniz - yakın bir akrabayla bir süre halkaları takas etmek, sonra bunları masaya koymak suretiyle takas etmek. Nişanlınız tarafından bir sevgi işareti olarak sunulan bu süslemelerden bahsediyoruz. Böylece gelecekteki aile mutluluğunuzla ilgili güçlüklerden kaçınacaksınız.

Bir düğünün değerli niteliklerini uydurmadan önce bırakmak, iyi değişiklikler vaat etmiyor. Aksine, genç bir çift, entrikalara ve dışardan gelen olumsuz etkilere hazırlıklı olmalıdır. Bu etki sizin aşk ilişkinize karşı olan akrabalarınızdan gelebilir. Bu reaksiyonu ve gelecekteki sonuçları, halkalardan beyaz bir ip geçirerek durdurabilirsiniz. Sonra bile uydurma giymekten korkmuyorlar. İp, düşenler tarafından "Yakmak, ateş etmek, tüm sıkıntılarım ve üzüntülerim" diyerek yakılmalıdır.

İşaretlerden biri bir kıza düğün yüzüğü takmanın kurallarını yansıtıyor. Bu aksesuar ince gipürden dikilse bile bunu eldiven üzerinde yapmamalısınız. Güneşe, iyiliğin ve iyiliğin yaratıcı enerjisine bağlı bir yüzük parmağı taktığınızdan emin olun.

Düğün öncesi ve sonrasında evlilik evlilik sembolünü kaybetmek - kötü bir işaret. Kavgalar, aldatma ve kavga böyle bir işaretle karşı karşıya. Birçok çiftin evliliği kısa ömürlü hale gelir ve gösterinin başlangıcı boşanmanın ilk işareti olacaktır.

Evlilik gününü yakınlaştırmak isteyenler için işaretler

Bazı inançlar sadece gelecekteki gelin ve damadınla ilgili değildir. Gelinlik giymek isteyen bekar kızlar bu olaya yaklaşımı hızlandırabilir. Bunu yapmak için, yakın arkadaş ya da akraba düğün partisinde olmanız gerekir. Gelinin parmağındaki alyansa dokunarak, yakın gelecekte kendi düğününüz için ümit duyabilirsiniz.

Başka bir düzenlemede, işaret, bekar bir nedime veya tanık tarafından alınması gereken bir yüzük kutusuyla ilgilidir. Bu şanslı kız kesinlikle bir evlenme teklifi bekliyor. Ancak kutunun sadece bir kez olumlu bir etkisi vardır. Bir sonraki eline hiçbir şey için söz vermedi.

Alyans alırken nelere dikkat edilmeli

Anneannelerimizin çağında bile, bir düğün için yüzük satın alma ayrıcalığı erkeklerle birlikteydi. Aynı yerde iki aynı yüzük satın almak zorunda kaldı. Bu gelecekteki yaşamda birlikte refah ve karşılıklı anlayış vaat etti.

Şimdi, geleneğe göre, yeni evliler kuyumcu salonuna birlikte giderler ve ayrıca belirli kuralları takip ederler. Düzgün bir metal seçmek iyi bir işaret olacaktır. Ürün akılda kalıcı ve kibirli olmamalıdır. Oymacılık ve gravürler yazılı değildir.

Eşinizle pürüzsüz ve uyumlu bir yaşam istiyorsanız, anneannelerimizi kabul etmeye güvenin, pürüzsüz ve sade alyanslar satın alın. Klasik ürün, değerli taşlarla kaplı değildir ve olağan ve hatta altın rengine sahiptir. Bunlar evlilik birliğinin, uzun yıllar boyunca sevgi ve bağlılığı korumaya yardımcı olan sembolleridir.

Brilliant - zenginlik ve maddi refahın sembolü. Fakat bir kadının hayatındaki nişan veya diğer olaylar için yüzüklerin pozitif sembolizmine giriyor. Düğün gelince, bilgili kızlar "tökezleyen bir blok" göz önüne alındığında, ondan kaçınmaya çalışın.

Atalarımızdan gelen mücevherleri tutmak için eski bir gelenek. Para biriktirmeyi ve anneannenizin düğün törenine bir yüzük takmayı tercih ederseniz, sizin için pozitif enerjiye sahip olduğundan emin olun.

Atalarınızın mutlu bir şekilde evli olmadığından, sürekli kavga etmekten, kavga etmekten, mülkün paylaşılmasından, ortak bir aile bütçesini paylaşmamadan, görüş ve zevklerden farklı olmalarından eminseniz, o zaman biliyorsunuz, kutlamalarınız için böyle bir şey giymemelisiniz

Yirmi beş yıldan fazla bir süredir evli olan gerçekten mutlu çiftlere ait olan ürünler, refah sahibi olacak. Çiftin altın düğününü kutladığı dekorasyonların güç kaynağı eşsizdir.

Bir dul ya da boşanmış bir kadının mücevherleri, elinizi kendi düğünde dekore etmek için bir seçenek olarak düşünülmemelidir. Ürünün şeklini tekrar değiştirmek veya bir şekilde değiştirmek de kötü bir aldatmacadır. Yıllar boyunca, bu şeyler kendi başlarına bir dizi sıkıntı getirebilecek ve yeni sahibinin kaderini mahvedebilecek olumsuz yükü korumuşlardır.

Arkadaşlardan alyans ödünç almak, ailenizin mutluluğunu kaçırmaktır. Bu çift uzun yaşasa ve aile geleneklerini takdir etse bile, böyle bir özniteliğe sahip bir evden huzur bulamazsınız.

Alyans malzemesi geleneksel olarak altın olarak kabul edilir. Rengi ve çeşitliliği önemli değil, ama pahalı metalin, duygularını dürüstlüklerini değil, servetlerini göstermek isteyen insanlar tarafından satın alındığında size sıcaklık ve neşe verecek şekilde ayarlanmadığını hatırlamanız gerekir.

Nişan konusunda işaretler - yüzüğün nasıl görünmesi gerektiği

Bu ürünler nadir ve tasarım cesur olmayı göze alabilir. Hepsinden iyisi, eğer böyle bir şey değerli taşlarla süslenecekse, gelecekteki yaşamda birlikte lüks, servet ve finansal istikrarı sembolize eder. Taş iyi kalitede ve garip kirlilikler içermemelidir. Sadece sevgiyi kişileştirmekle kalmayıp, aynı zamanda sahibine dış olumsuzluklardan iyi koruma sağlayan bir elmas idealdir.

Eski Rus alâmeti, nişan yüzüğünü düğünden önce çıkarmayı yasaklar. Bu, kızın erkekle ilgili niyetlerinin ve istikrarının ciddiyetini kişileştirir. Kuşaktan kuşağa aktarmak geleneksel bir şeydir, aynı zamanda deneyimini ve aile mutluluğunun sırrı olan görünmez özlülüğü tutar.

Videoyu izle: Otomatik Vitesli Araçta Bunu Sakın Yapmayın.! Otomatik vites kullanımı (Mart 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send