Rüya yorumu

Evdeki yemekler ne yendi

Pin
Send
Share
Send
Send


Yemekler kırıldığında mutluluğun yakında eve geleceğine inanılıyor. Ama öyle mi? Bardak veya tabakların kavga etmesinin nedenleri yaygın olabilir - raftaki nesnelerin uygunsuz bir şekilde düzenlenmesi, ıslak ellerden kayması veya bir kişinin sakarlanması.

Evimizde, sıkça bir şeyler kırılır ve çoğunlukla benim ellerimde ve bana öyle bir şey geldiği anlaşılmıyor. Kendimi sakinleştirmek için bu işaret hakkında daha fazla şey öğrenmeye karar verdim. Bu makalede size bulaşıkların ne için attığını ve yakın gelecekte hangi olayların olması gerektiğini söyleyeceğim.

Neyse ki olsun?

Birçoğu yemeklerin mutluluğun kırıldığına inanıyor, ancak bunun doğru olması için, bu işarete içtenlikle inanmak gerekiyor. Bir bardağın ya da bir plakanın kek yüzünden attığı inancı var, bu yüzden gelecekteki değişimlerin her zaman olumlu olmadığı konusunda uyarıyor. Olumsuz sonuçları en aza indirgemek için, olaydan hemen sonra, şu cümlenin söylenmesi gerekir: “Yemeklerin attığı yerde, orada güzelce yaşarlar.”

Kendi başına talihsizliğe yol açmamak için, herhangi bir yemek öğesinin kırılmasından sonra, kişi çok pahalı olsa bile, asla pişman olmamalı veya hoşnutsuzluğu ifade etmemelidir. Örneğin, bir aile üyesinden biri yanlışlıkla sevgili vazosunu düşürdüyse - ona bağırıp olanları suçlamaya gerek yok çünkü bu şekilde hiç mutluluğu değil sürekli kavgaları ve skandalları çekebilirsin.

Eğer yemekler çok sık kırılırsa ve bilinmeyen sebeplerden ötürü, büyük olasılıkla, evin içinde bir yaramazlıktır. Örneğin, fincan masanın üzerindeyse, bir adam geçti ve ona bağlı değildi, ama yine de düştü. Onun şakalar durdu kek için, o gece için masada bırakılması gereken kurabiye ve süt yatıştırmak yanı sıra, hakkında sorabilirsiniz. Davranışlar bir vazoya konmalı ve süt bir tabak içine dökülmelidir.

Bulaşıkları kırarak kek, mutfağın kirli olduğu gerçeğinden hoşnutsuzluğunu ifade edebilir. Durum sadece bir şekilde düzeltilebilir - tabakları, kapları ve sofra takımlarını zamanında yıkamak ve bunları asla lavaboda ya da geceleri masaya bırakmamak.

Hangi konular kavga eder?

Evdeki bulaşıkların ne attığının belirtilerini doğru yorumlayabilmek için, bunun ne sıklıkla gerçekleştiğini değil, aynı zamanda hangi öğelerin zarar gördüğünü de dikkate almak önemlidir.

 • Kırık bir bardak olumlu bir işarettir. Karı ve iyi şansları simgeler. Ancak, düşme sırasında nesnenin kısmen hasar görmesi veya üzerinde bir çatlak çıkması durumunda, hiçbir şeyin beklenemeyeceği unutulmamalıdır. Çoğu zaman, böyle bir olay herhangi bir başarısızlığın habercisidir. Hasar görmüş kap derhal atılmalıdır.
 • Plakalar genellikle kırılırsa, kek bir şeyden memnun kalmaz. Belki de mal sahipleri uygunsuz davranıyor, faul dili veya basitçe fahişe. Düşme sırasında plaka yalnızca kırılırsa, bu durum yaklaşmakta olan sorunu belirtir. Bu işaret, yalnızca nesne evlenmemiş bir kızın elinde veya yeni evlilerin evinde kırıldığında olumlu bir değer kazanır. Yemekler çok sık kırılırsa, kekleri cajole ettiğinizden ve gece için güzellikler bıraktığınızdan emin olun.
 • Bardaklar, bardaklar ve bardaklar kar, refah, sevgiyi ve aile bağlarını güçlendirmek için savaşır. Bu yüzden gelin ve damadın geleneğine göre düğün gözlük kırmak zorundadır.
 • Bir vazo yanlışlıkla düşüp kırıldıysa, sonraki 6 yıl boyunca suçlu her yerde şanslı olacak. Olay bekar bir kızla ya da bekar bir erkekle olursa, yakında evlenecekler. Vazo, eşlerden birinin ellerinde kırıldığında - çocukların görünümüne hazırlıklı olmalılar.

Omen daha doğru yorumlamak için, kırık bulaşıkların rengine dikkat etmek önemlidir. Ne kadar hafif olursa, işaret o kadar iyi olur.

Haftanın günlerine göre yorumlama

Tercüman evde hangi yemekleri yeniyor ve hangi olaylarla yüzleşecek, haftanın gününe göre:

 • Pazartesi iyi haber;
 • Salı - keyifli bir toplantıya;
 • Çarşamba - kar veya başarılı bir işlem için;
 • Perşembe - misafirlere;
 • Cuma - gizli bir hayrandan gelen sempatinin tanınması;
 • Cumartesi veya Pazar - iş dünyasında başarı için.

Tabelaların, örneğin bir öfke ile veya hayatlarını iyileştirme ümidiyle, bulaşıkların kasıtlı olarak dövüldüğü durumlar için geçerli olmadığına dikkat edilmelidir. Buna ek olarak, böyle bir eylem evin içine talihsizlik ve yoksulluk getirebilir. Bununla birlikte, negatifin etkisiz hale getirilmesi için, bir tabak veya bardak bir duygular içinde kırıldıktan sonra, oldukça mümkündür. Tüm parçaları bir süpürgeyle süpürmek, en büyüğünü sol omzuna atmak ve sonra her şeyi çöp tenekesine atmak gerekir.

sonuçlar

 • Kural olarak, yemekler neyse ki yendi, ama bazen istisnalar da var.
 • Bardaklar ve tabaklar çok sık kırılırsa, büyük olasılıkla, yaramaz kek.
 • Çatlak veya nadbituyu yemeklerini saklamayın - olumsuz ve yoksulluk çekiyor.

Videoyu izle: SOKAKTA YENEN YEMEKLERİ EVİN'DE KENDİN YAP - Kelle Söğüş NASIL YAPILIR KAÇIRMA : - KES PİŞİR YE (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send