Rüya yorumu

Hilaria isimli kızın karakteri ve kaderi - bu ismin anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Kızınızı bir şekilde orjinal olarak adlandırmak için, yeni isimler icat etmek (Sovyetler Birliği'nde, özellikle komünist döneminin şafağında olduğu gibi) ve yabancı seçenekler arasından seçim yapmak gerekli değildir. Ayrıca, dil isimlerimizde çok organik ses çıkaran nadir, tatlı ve en önemlisi de var. Fakat her birinin metresinin hayatı üzerinde nasıl bir etkisi olacak?

Adı nereden geldi ve şifresi nasıl çözülür?

Bu ismin "beşiği" eski Yunanistan olarak kabul edilir. Latince'de Hilarius "neşe", "eğlence" anlamına gelir. Yani, kızlarının bu adını söyleyen Yunan anneleri, onlara hafif ve neşeli bir ifade vermeye çalıştı.

Kısaltılmış Hilaria çağrılabilir: Lara, Ilya, Larochka, Ilka, Ilechka.

Diğer ülkelerde, taşıyıcı adı Hilary (Hilary, İngilizce konuşulan ülkeler).

Bu ismin erkeksi bir erkeği var: İllarion. Ancak, nominal uyumluluğa inanıyorsanız, bu ada sahip olan kişi Lara için mükemmel bir eşleşme olmayacaktır.

Hilaria'dan hangi karakter farklıdır?

onun avantajları düşünülebilir: neşelilik, girişkenlik, samimiyet, olumlu karakter (bu kız sadece etrafındaki herkese bir gülümseme getiren bir bataryadır).

Gelince eksikliklerneredeyse hiç yok. Kız, çarpım tablosunu çalışmak yerine, bir sınıf arkadaşına nasıl göz çizileceğini düşünmek yerine, öğrenme konusunda ciddi olmayabilir. Mom-Hilaria, çocuklar için çok sadık olabilir, onları ölçüsüz şımartın, çünkü çocuklar toplumdan biraz boşanabilir.

Bu ismin taşıyıcısının kaderi

 1. Erken çocukluk Bu güzel bir bebek, yüzünü terk etmeyen bir gülümsemeyle.
 2. Okul yılları Daha sık olarak kız iyi bir kız olur. Bazen evde günlüğü "unutuyor" dersleri vermiyor. Ancak öğretmenler fazla küfür etmiyorlar - Hilaria'ya kızamayacaksınız. Ama mükemmel bir organizatör, genellikle KVN okul ekibinin kaptanlığı tarafından “takılıyor” ve kız su ile balık gibi hissettiği sahnede bir patlama ile baş edebiliyor ve Lara okuldaki en arkadaş canlısı takıma rally edebiliyor.
 3. Gençlik, öğrenci yılları. Büyüleyici bir coquette olur. Ebeveynlerin uyanık olmaları gerekir, çünkü öğrenci özgürlüğü kazanmış olan bir kız, bir kamu kurumuna katılmak için çalışmalarını bırakabilir.
 4. Katı yaş. Bu enerjik ve kibar bir kadın. Tüm yoldaşlarıyla iyi ilişkiler kurmaya çalışmasına rağmen, bazıları bile unutabileceği pek çok arkadaşı var. O bir iç asalet ile yetenekli, içten.

Bu ismin tüm maskotları

 • Lara için zodyak mükemmel işareti. Astrologlar, bu ismin Yay burcunda doğan (23 Kasım-22 Aralık arası) veya Kova (21 Ocak-19 Şubat arası) kızlarına verilmesi gerektiğine inanmaktadır. İlk durumda, kız arkadaş canlısı, aktif, gerçek bir gerçek arayıcısı ve bir kraliçe kraliçesi olacak. İkincisi - iyi, biraz gizemli, evde - muhafazakar ve işte (okulda) - bir yenilikçi.
 • İlechka için kışın mutlu mevsim olacağını tahmin etmek zor değil.
 • Gezegenin Patronu: Jüpiter.
 • Her şeyin her zaman işe yarayacağı haftanın günü: Çarşamba.
 • İsmin renkleri: kızıl, kahverengi, koyu yeşil.
 • Hangi taş mücevher almaya değerdir: aventurin ile. Ayrıca safir (beyaz, siyah ve sarı), zümrüt, ay taşı, kaplan gözü ve turmalin (siyah) giyebilir.
 • Metal: kalay ve uranyum. Tabii ki, bir ev uranyum çubuk satın almak zor, ama kolayca bir teneke yüzüğü, zarif bir broş veya sevimli el yapımı heykelcik taşıyabilirsiniz!
 • Totem hayvanı: aslan.
 • Mutluluğu getirmesi garanti edilen bir bitki: menekşe ve kavak.

Melek günü (isim günleri): Ortodoks takvimi - 1 Nisan, Katolik - 12 Ağustos ve 31 Aralık.

Hilaria'nın tipik özelliği:

 • ... aşkım. Çok hayranı var. Tek "ama": Bir kızın aktif yaşamdaki (sivil) tutumu, sık sık çalkantılı bir romantizmin gelişmesini engeller. Genellikle, Hilaria, ruh arkadaşı olan biriyle, bir meslektaşı ile bir ilişki başlatır - böylece her zaman birbirlerini görebilir, iş seyahatlerinde birlikte seyahat edebilir ve adam sürekli haftalık devamsızlık nedeniyle onu kıskanmayacaktır.
 • ... aile. Lara'nın karısı şefkatli, sevgi dolu ve sadık olur. Ancak, evin etrafında dolaşmaktan hoşlanmıyor (bulaşık yıkamak veya yemek yapmakla meşgulse, o zaman büyük isteksizlikle). Ayrıca bir bebekle baş etmeyi zor buluyor. Ancak, çocuk biraz büyüdüğünde, anne en iyi arkadaşı olacak.
 • ... kariyer. Meslek Ilya oldukça riskli seçim yapabilir (diğeri dağcı olur). Ayrıca spor alanında (jimnastik, dans, artistik patinaj) veya halka açık bir figür (politikacı, resmi) olarak başarılı olacak. Kendinizi oyuncu, televizyon gazetecisi olarak deneyebilirsiniz.
 • ... Sağlık. Genel olarak, bu tür kızlar ve kadınlar nadiren eczaneleri ziyaret eder (ve hatta vitamin satın alırlar). Vücuttaki zayıf noktalara kemikler ve eklemler denilebilir. Onlarla herhangi bir sorunu önlemek için, spor için içeri girmeye değer. Ama koşmaması, yüzmesi isteniyordu.

Erkek Adı Uyumluluğu

Lara için ideal ortaklar Alexander, Alexey, Vyacheslav, Daniel, Yevgeny, Yegor, Elisha, Oleg, Mark, Ruslan, Timofey, Timur, Fedor olabilir.

Ünlü adaşları

Videoyu izle: HAMZA İsminin Anlamı ve Analizi Nedir? (Mayıs Ayı 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send