Rüya yorumu

Tüm zodyak işaretleri için Aralık 2018 için burç

Pin
Send
Share
Send
Send


Yılın son ayı, hazırlık ve tatil öncesi karmaşayı daire içine alarak yaklaşan tatillerin beklentisiyle bizi mutlu ediyor. Ateşli horozun giden yılı birçok sürpriz verdi ve şimdi başarılarımızı hissetmemiz ve bir şeyi düzeltmek için zamanımız olması gerekiyor. 2018 Aralık için burç ne haber veriyor? Zodyak işaretleri için yaşamın tüm alanlarını genel olarak düşünün.

Genel özellikler

2018 Aralık ayı ne olacak? Bu kez fırtınalı ve iddiasız olacağına söz veriyor, tatil öncesi karmaşası ve yılı toparlamak ruhları tüketecek ve enerjiyi zayıflatacak. Yakacak odun ateşini kırmamak için, istihdam alanını kendiniz belirleyin ve kendinizi kafanızla içine daldırın - bu bir şekilde yaşamın çılgınca hızından uzaklaşmanıza olanak sağlar.

Bir süre sonra, kendiniz yarattığınız sorunların çoğunun sıfırdan başlayıp durumun yeterince değerlendirilmediğini farkedebileceksiniz. Giden yıl kadar uzun bir sürenin sona ermesi her zaman karakteristiktir. Bu nedenle, astrologların sadece tatil için hazırlıkları yapmaları ve başka sorun ve meseleleri üzerinde durmamaları önerilir.

Şu anda, eski borçların kapatılması ve eski şikayetlere elveda demenin istenmesi. Verilen borçlar yeni nakit girişlerine yer açacak ve affedilecek şikayetler yeni sevinçlerin hayata girmesini sağlayacaktır. Bu nedenle, yılın sonunda, yeni pozitif enerjilere yer açmak ve eskisini yeni zamana sürüklememek yararlı olacaktır.

kariyer

İş ve iş alanında neler beklemeli? Kesinlikle büyük işlemlere girmemeli ve finansal işlemleri planlamamalısınız - yeni yılın başlamasını beklemek daha iyidir.

Yıl sonunda, enerji tükeniyor, bu yüzden yeni iş ve projelere başlamak çok akıllıca.

Ne yapmalı? Kariyer gelişiminizi özetleyin, şansınızı ve yanlış hesaplarınızı analiz edin, başlayan işi tamamlayın. Şu anda, ellerin her zaman ulaşamadığı işleri bitirmek gerekiyor - bitmemiş bir işi bırakamazsınız.

Aralık gergin olacağına söz veriyor, bu yüzden tüm gücünle çatışma durumlarından kaçın. Rakiplerden veya diğer insanlardan provokasyonlara devam et. Bu daha sonra cömertçe ödeyecek.

20 Aralık'tan itibaren, Satürn'ün Oğlak'taki pozisyonu tarafından belirlenen iş yerinde büyük değişiklikler meydana gelebilir. Ne olabilir? Çalışma takvimi değişikliği, yönetim değişikliği, yeni kuralların getirilmesi vb.

Aralık ayının göksel patronunun kurnaz ve aldatmaya dayanmayan gezegen Satürn olduğunu unutmayın. Bu nedenle, giden yılın son ayında, yalan ve hile yapmadan sonuçları dürüst ve vicdani bir şekilde özetlemek için bir gelenek kurulmuştur.

aile

Aileye ilişkin astrolojik tahmin, akrabalarla para meseleleri veya miras hakkında zorlanan ilişkilere karşı uyarmaktadır. Yoksul olmamak için bir avukata danışın - kendinizi türdeş ruhların iddialarından koruyacaksınız.

Adalet aramak için aceleyle çocuklarınızı unutmayınız, çünkü kendilerini terk edilmiş ve gereksiz hissedeceklerdir. Bu, kaçınılmaz olarak çocuğun duygusal algısını etkileyecek ve yaşamına birçok olumsuz izlenim getirecektir. İşiniz geçici olabilir ve aile ömür boyu kalır.

ilişkiler

Aşk burçları Aralık 2018 için ne öngörüyor? Bu ay, yeni gösterimlerle fırtınalı ve doygun olma sözü veriyor. İlk günden başlayarak, Venüs ateşli Yay burcuna giriyor - yeni ilginç tanıdıklar ve toplantılar sizi bekliyor. Yalnız insanlar aşk ilişkileri için başvuranları seçme şansına sahip olacaklar, bu nedenle Aralık ayında evde kalmak sadece kendine zarar verecek.

Bununla birlikte, yeni yapılan süvarinin kollarına koşarak kişi çok ileri gitmemelidir. Gerçek şu ki, Aralık'ın enerjileri gerçekliği süslemek için bir insanı tetikleyecektir, bu nedenle sözleriyle yeni bir ortak hakkında karar vermek gerekli değildir.

Aile bireyleri için, yeni izlenimler ve solmuş veya zayıflamış bir his patlaması yaşanıyor.

Bunu, eşinizin sesindeki romantik notlarla fark edeceksiniz - şansınızı kaçırmayın. Sendikanız yeni duygusal yakınlık renkleriyle parlayabilir ve gerçekte bir peri masalına dönüşebilir.

Ancak, Aralık ayındaki bir entrika yanlara doğru gidebilir ve halka açık olabilir. Satürn'ün hile yapmayı sevmediğini ve daima aydınlanacağını unutmayın. Bu nedenle, eğer kendi içinde romantik bir yükseliş yaşadıysanız, yanda değil, meşru bir eş ile gerçekleştirmeniz daha iyi olur.

sağlık

Aralık ayındaki yaşam potansiyeli arzulanan şeyi bırakıyor - kelimenin tam anlamıyla çeşitli virüs ve mikropların saldırısı ile bastırılıyor. Tatil öncesi makyajdaki ayağından düşmemesi için bağışıklığa dikkat edin. Stres ve sinir gerginliğinin yaşamımızda her zaman kötü bir rol oynadığını unutmayın, bu nedenle aşırı aşırı yüklerden kurtulmayı ve duygusal dengeyi yeniden kurmayı öğrenin.

Takvim yılının sonu, kışın yüksekliği ile çakışır, bu nedenle tüm gizli hastalıklar ağırlaşabilir. Giden yılın zayıf enerjisi, sizi hayati bir güçle tam olarak dolduramayacak, bu nedenle tüm dikkatler vitamin-mineral komplekslerine yönlendirilmelidir. Sağlığınızı yüksek seviyede tutabilecekler.

Genel olarak, tahminlere göre, enerjisinin doğru kullanılması ve evrenin kuvvetleriyle çelişmemesi durumunda Aralık uygun bir zaman olarak kabul edilir. Bazıları için, mucizelerin ve arzuların gerçekleşmesinin zamanı olacak. Bu arada, Yeni Yıl arifesinde bir dilek tutmayı unutmayın ve kesinlikle gerçekleşecek. Sadece arzunun gerçekçi olması gerekir - bu bir şarttır.

Pin
Send
Share
Send
Send