Rüya yorumu

Kolda Tahmin: Kaç çocuk olacak, kod çözme nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Her kız kaç çocuğu olacağını bilmek istiyor. Bu, çeşitli şekillerde öğrenilebilir: kartlara şans söyleme, basiret etme, kehaneti sorgulama ya da el falığının yardımı ile. Kollardaki çizgilerin ve işlemlerin incelenmesi, bebeklerin sayısı hakkında değil, bir kadının doğum için potansiyel olasılığı hakkında bir fikir verir. Yani, kol tarafından kehanet: kaç çocuk olacak. Avuç içi ellerinde düşünmeye ve belirlemeye başlıyoruz.

Çizgilerin yorumlanması

Eldeki çocuk sayısını nerede izleyebilirim? Potansiyel torunları belirleyen alan, kalbin çizgisi ile küçük parmak arasındadır - ayrıca duygusal bağlar ve evlilik ilişkileri de vardır. Çizgileri görmek için eli hafifçe bükmeniz ve oluşan kıvrımlara yandan bakmanız gerekir. Evlilik çizgisi yatay olarak yerleştirilir, çocuk dizileri - ondan küçük parmak yönünde dik olarak ayrılır.

Burada, evlilik sırasının kayıt hakkında değil, sadece bir kişiye duygusal bağlılık hakkında konuştuğu belirtilmelidir. Çizginin uzunluğu, ilişkinin süresini gösterir. Bazen evlilik çizgisi evlilik ilişkilerinde bile tamamen eksik olabilir. Bu, kadınlarda eşler arasında duygusal bağlanma eksikliği veya bekarlık taçları olduğunu göstermektedir.

Torunları belirten çizgiler dikkate alındığında, sadece en parlak ve açıkça işaretlenmiş olanların dikkate alındığı belirtilmelidir. Öte yandan sadece kendi çocuklarınızı değil, torunlarınızı da görebilirsiniz. Çocuğun cinsiyeti nasıl belirlenir? Çizgilerin kalınlığına göre bunu öğrenebilirsiniz:

  • derin çizgiler bir çocuğun doğumundan bahseder;
  • ince çizgiler bir kızın doğumunu gösterir;
  • evlilik satırındaki V işareti ikizlerin doğumunu gösterir.

Palmistler hangisinin en sevileceğini belirler. Örneğin, kızın çizgisi, çocuğun çizgisinin uzunluğuna eşitse, ancak açıkça ve canlı bir şekilde ifade edilirse - kız, ailenin evcil hayvanı olacak.

Çocukları belirten çizgiler evlilik çizgisinin altına yerleştirilmişse, bu durum düşük sağlık veya zihinsel engelli bir alt bebeğin doğumunu önler.

Hangi bebek ilk doğacak? İlk doğan, çizgisinin avuç kenarına en yakın olanıdır. Çocukların hatları birbirine yakın yerleştirilirse, aynı olacaktır. Çocukların çizgileri arasındaki mesafe arttıkça, yaş farkı da artar.

Venüs ve Ay Tepesi

Birkaç çocuk da baş parmağın yakınında bulunan Venüs'ün tepesine bakmaktadır. Bebeklerin hatları yaşam çizgisinde dik bir konumda bulunur.

Ayrıca, çocuklar Ay höyüğünün altında görülebilir - yatay çizgiler olacaktır.

Çocuklar farklı yöntemlerle tanımlanabilir. Şekilde, avucun farklı yerlerindeki çocuk satırlarının örnekleri gösterilmektedir (hatta çizgilerle belirtilmiştir).

Sağ ve sol avuç içi

Çoğu çocuk aramak için hangi elle ilgileniyor? Sağ ellerin sol eli çocuk sahibi olma olasılığını, sağ el zaten doğmuş bebekleri veya sayılarını perspektif olarak gösterir.

Bazen karı koca çocuk satırları okurken eş verileri uyuşmuyor. Bu, herhangi birinde gayrı meşru çocukların varlığını gösterir. Bununla birlikte, ihanetin eşini suçlamak için acele etmeyin: çizgiler bir erkeğin gebe kalma olasılığını gösterebilir.

Özel karakterler

Çocuğun çapraz çizgisi ne anlama geliyor? Bu, özellikle hat birkaç kez geçtiğinde bebeğin sağlığı ile ilgili problemleri gösterebilir. Çizginin bir kez çizilmesi durumunda, çocukla başa çıkmada zorluk olduğunu gösterebilir.

Çocuğun evlilik hattını geçen hattı ne diyor? Sadece bebeğin ailede en çok sevileceğini gösterir - içinde çok fazla ruh yoktur.

Çocuğun hattında bir çarpı işareti varsa, tehlike simgesidir. Ebeveynler herhangi bir kaza ve yaralanmadan kaynaklanan gözün elması olarak bebeğe iyi bakmalıdır. Ayrıca, haç gelecekte çocuğa aktarılacak olan işlemi gösterebilir.

Pin
Send
Share
Send
Send