Rüya yorumu

Rüya kitabında neyin hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Nehrin neden hayal ettiğini bulmak için bu makaleyi okuyun. Gelecekte sizi neler bekliyor, bulabileceğiniz popüler rüya kitaplarının yorumunu topladım. Tahminlere özen gösterin, çünkü doğru tavsiyelerde bulunabilir ve daha mutlu olmak için yardımcı olabilirler.

Aile rüyası

Bu rüya kitabının yorumlarında nehir, bir insanın yaşamının akışını sembolize ediyor. Bu nedenle, rüyanın nasıl olduğuna bağlı olarak, hayalperestin yakın zamanda neyi beklediğini görebilirsiniz.

İşte yorumlar:

 1. Berrak, berrak su ile temiz, yavaş akan bir nehir, yaşamdaki neşe ve memnuniyet sembolüdür. Böyle bir rüya, insan için rahat koşullarda sessiz bir yaşam vaat ediyor.
 2. Suyun sesini duymak olumsuz bir işarettir. Bir çatışma kaynağı olacak ve hayalperestin hayatına birçok sorun getirecek kötülük vaat ediyor. Ayrıca, hazırlanmanız gereken ciddi bir tehlike uyarısı da olabilir.
 3. Doğa manzaralarının yansımalarının görülebildiği pürüzsüz su yüzeyi - hayatı daha mutlu ve parlak pozitif duygular ile doldurmaya yardımcı olacak değişikliklere. Hayalperest, günlerinin geri kalanını bolca ve onu seven insanlarla çevrili olarak geçirecek.
 4. Su yüzeyinde çamurlu yansıma - büyük hayal kırıklıklarına. Hayalperest, kendisine yakın olan insanlardan ihanetle yüzleşecektir. Sonuç olarak, bu olaylar bir dizi başarısızlığa ve sıkıntıya ve ayrıca gelecek kaygısına yol açacaktır.
 5. Su yerine kanın çok kötü bir alâmet olduğu bir nehir. Böyle bir rüya, bir insanın hayatında büyük sıkıntı vaat ediyor. Hayalperest kendisini kanlı bir akıntıya düştüğünde görürse, tedavi edilemez bir hastalık ve hatta ölüm onu ​​bekler.
 6. Süt nehri, aksine, çok iyi bir işarettir. Yalnızca mutluluk, bolluk akışında yaşam, refah ve zenginlik vaat ediyor. Her gün zevk ve keyifli etkinliklerle dolu olacak.
 7. Yaklaşan ve yakındaki evlere boğulan bir nehrin hayalini kuruyorsanız, bu ciddi bir karışıklığın işaretidir. Tüm bunlardan kurtulmak ve her zamanki gibi sakin hayata dönmek için büyük bir sabır kazanmanız gerekecek.
 8. Akıntı sizi uzaklaştırdıysa ve onunla baş edemediyseniz, o zaman kendi yaşamınız üzerinde kontrol sağlayamazsınız. Koşullara uyuyorsunuz, kontrol etmiyorsunuz, bu tüm sorunlarınızın nedeni.
 9. Nehirde boğulma, ancak dışarı çıkabilme - gerçekte, kendinizi hayatınızı tehdit eden tehlikeli bir durumda bulacaksınız, fakat son anda sıkıntıdan kaçınacaksınız.

Müslüman rüya kitabı

Nehir manzarasına bir yükseklikten bakmak - uzun bir yola. Uzun bir iş gezisine veya süren heyecan verici bir yolculuğa sahipsiniz. Bu süre zarfında, yeni arkadaşlar edinecek ve kendini geliştirme fırsatları elde edeceksiniz.

Nehir yolunuzu tıkadıysa, gerçekte, hedeflerinize giden yoldaki engellerin üstesinden gelmeye hazırlanın. Yaşam, koşullarla ne kadar iyi başa çıkabileceğinizi test etmek için birçok zorluk hazırladı.

Büyük bir nehrin karşısında yüzmek sevginin dileğinin yakında gerçekleşeceğini söyleyen olumlu bir işaret. Hayalini kurduğun şeyi alacaksın. Çaba harcamanıza gerek yok, sihir sanki her şey kendiliğinden ortaya çıkıyor.

Bir ford arıyorsunuz - gerçekte, bir sorunu çözemez ve zor bir durumdan bir çıkış yolu bulmaya çalışamazsınız. Bir rüya yanlış yere baktığını gösterir. Yeni bir bakışla ne olduğuna bakmanız gerekiyor, o zaman her şeyi en iyi şekilde çözmek mümkün olacak.

Temiz ve berrak su ile kendi evinizdeki nehir - akıl hocanız, asistanınız ve öğretmeniniz olacak zengin ve güçlü biriyle tanışmak için. İstediğiniz hedeflere çabucak ulaşmanıza yardımcı olacak.

Kirli, çamurlu su ve ağaç parçaları ve döküntüler - kavgalardan ve insanlarla çatışmalardan sakının. Sizin için feci sonuçlara yol açabilirler. Bu nedenle, maksimum dikkat gözlemlemek gerekir.

Bir uçurumdan nehre atlamak - işiniz artacak. Uzun süredir size işkence eden bir soruna çözüm bulabilirsiniz.

Rüya Miller

Bu yorumlar psikolojiye bağımlı ve bilinçaltının olanaklarını keşfetmeyi seven insanlara hitap edecek.

İşte tahminler:

 1. Pürüzsüz ve sakin su yüzeyi - hayatınız sakin ve rahat olacak. Gelirler artacak ve ne istersen satın alabilirsin. Artık her şeyi kurtarıp inkar etmek zorunda olsanız bile, durum yakında değişecek.
 2. Çamurlu ve huzursuz nehir - kişisel yaşamında kavgalar ve yanlış anlamalar. İlişkinizin kaderi sağlamlık açısından kontrol edilecek. Bir ortağa dahil olmamak ve sevgiyi kurtarmak için sabır ve dayanıklılık gerekir.
 3. Nehir taşan bankalar - iş yerinde ciddi sorunlara. İtibarınız mahvolmuş olacak, meslektaşlar ve patronlar artık güvenmeyecek. Davanın işten çıkarılmasıyla sonuçlanmadığı için, çaba göstermeniz ve iftira attığınızı kanıtlamanız gerekecek.
 4. Temiz ve berrak suda yüzün, insanların cesetlerinin dipte yattığını - hayatınıza giren siyah gruba kadar izleyin. Sakin, şans ve neşe ile zamana veda etmek zorunda kalacağız. Anksiyete ve endişe sürekli arkadaşlarınız olacak.
 5. Kurumuş nehir yatağı, yakın bir kişiyle olan trajedi nedeniyle içine daldığınız üzüntü ve ıstıraba yol açar. Kederinizden kurtulup iyileşmeniz zaman alacak.

Pin
Send
Share
Send
Send