Rüya yorumu

Hayat çizgisindeki üçgen - palmiye çizgisindeki yer

Pin
Send
Share
Send
Send


Avuç içi üçgenler ne anlama geliyor? El falı, eldeki tüm çizgi ve sembollerin değerlerini, ayrıca el ve parmakların şeklini ayrıntılı olarak inceler. Yaşam çizgisi üzerindeki üçgen, avucun diğer bölümlerindeki üçgenden mükemmel bir değere sahiptir. Birkaç üçgenin bir insanın mutlu kaderini sembolize ettiğine inanılır, ancak tüm karakterleri sırayla ele alır.

Üçgen şekli

Bir sembolün anlamını deşifre etmek için aşağıdakilere dikkat etmeniz gerekir:

  • biçimin büyüklüğü ve netliği;
  • üst yönlendirme;
  • hangi palmiye bulunduğu.

Bir rakamın değerini belirlerken, kişinin yaşını ve aynı zamanda koldaki konumu - sağ, sol veya her ikisini de dikkate almak gerekir. Sağ tarafta, kaderde yukarıdan düzenlenmiş değişiklikler var. Sol taraftan, bir kişinin kaderini okuyabilirsiniz. Avukatlar uzun zamandır bir insanın eylemlerinin kaderi kökten değiştirebileceğini fark etmişlerdir - bu değişiklikler sol avuç içinde işaretlenmiştir.

Bu önemli! Solaklar için, önde gelen el soldur, bu nedenle yaşamdaki değişiklikler üzerinde belirtilir. Sağ elini kullananlar için, değişim işaretleri sağ avuç içindedir.

Öte yandan, kader belirtisi olmayan, ön taraftan bir üçgen belirirse, bu kişi yaşamını kendi başına değiştirebilir. Sol tarafta bir üçgen belirir ve sağ tarafta eksikse, kişilik kaderin belirttiği potansiyeli fark edemezdi.

İki elin de üçgeni bulursanız, tanrıların uğurlu ve sevdiği bir işaretidir. Bir kişiye fark ederse zengin olma şansı verilir.

Şimdi üçgenin şekline ve onu oluşturan çizgilere bakın. Genellikle, üç tepe avuç içi ana çizgilerini oluşturur - kafalar, kalpler, kaderler ve yaşamlar. Avuç içi ortasında parasal bir üçgen belirir. Düzgün ve net bir şekilde tanımlanmış ve kapalı olmalıdır - yalnızca bu durumda, işaretin olumlu bir anlamı vardır. Üçgen açıksa veya düzensiz bir şekle sahipse, finansal başarısızlık gösterir. Temel olarak, açık ve deforme olmuş bir üçgen, para sızıntısını gösterir.

Palmiye hatları

Bir üçgeni yorumlarken avuçtaki çizgilerden hangisinin öncülük ettiği nasıl belirlenir? İşaretin ana tarafını bulmalıyız.

Kafa hattı

Üçgenin ana tarafı zihin çizgisinden oluşuyorsa, kişi zihinsel yetenekleriyle zenginlik kazanacaktır.

Eğer işaret Venüs'ün tepesine (başparmak) doruktaysa, bir kişi yaratıcı yeteneklerin uygulanmasıyla sanatta ün kazanabilir. Eğer işaret Merkür'ün höyüğünün zirvesine yerleştirilirse, kişi bilimsel bilgi alanı içinde başarılı olacaktır.

Eğer işaret aklın çizgisinde başka yerlere yerleştirilmişse, babadan kalıtım veya maddi zenginlik alındığını gösterir.

Hayat çizgi

İşareti bu sitede yer alıyorsa, doğal afetleri veya ölümcül olayları öngörür. Ancak, üçgenin hangi tarafının bulunduğu önemli değil. Yaşam çizgisine bitişikse veya dışarıya veya içeriye yerleştirilmişse, her zaman bir sorun habercisidir.

Sadece Venüs tepesi, tabelanın ölümcül anlamını yumuşatabilir - üçgen buna dayanıyorsa, talihsizlikler bir insanın kaderine dokunabilir ve dokunamaz. Üçgenin tepesi Venüs'ün tepesi yönünde görünüyorsa, bu bir iyi şans işaretidir!

Kader çizgisi

Kader çizgisindeki üçgen şanstan bahsediyor. Bununla birlikte, bir insan yaşamda refah ve başarıya ulaşmak için çaba sarf etmelidir, çünkü su yalancı bir taş altında akmaz. Üçgen, herhangi bir durumda bir kişinin şansını kaçırmaması durumunda başarılı olacağını gösterir.

Kalp hattı

Kalp çizgisindeki rakam, bir kişinin durumu yeterince değerlendirme yeteneğinden bahsediyor, mantıklı olması ve hareket etmesi mantıklı. Kalbin çizgisindeki rakam, yalnızca hesaplamayla medeni ilişkiler kuran bir kişiyi karakterize ediyor - bu insanlar nasıl sevileceğini ve duygularını nasıl vereceğini bilmiyorlar.

Kalp çizgisinde üçgen işareti olan bir insan bir bilim adamı, profesör, matematikçidir. Ayrıca yabancı dillerden mükemmel filologlar ve çevirmenler olabilir.

Boyutlar ve görünüm

Şimdi bir üçgenin bir yandan nasıl göründüğüne bakalım. Küçük ve büyük, eşkenar veya ikizkenar olabilir. Kural olarak, büyük bir rakam elin ön çizgileri - kafa ve yaşam - oluşur. Bu insanlar güçlü irade, özveri ve her şeyi kontrol etme yeteneği ile karakterizedir.

Dikkat! Rakam ne kadar doğru olursa, değer o kadar başarılı olur.

Yaşam çizgileri ve zihin tarafından oluşturulan bir üçgen eşkenar ise, kişi sessiz ve uyumlu bir yaşama sahip olacaktır. Küçük bir rakam görüyorsanız, ancak açıkça belirtilmişse - bu, bir kişide yaratıcı bir başlangıç ​​olduğunu gösterir. Bir üçgen lale şekline veya kornaya benzeyebilir - bu yaratıcı zihni gösterir.

Bileğinde bir figür belirir ve yaşam çizgisini boğarsa, kişilik iyi gelişmiş bir sezgi kalitesine sahiptir. Burada temel şey, içsel ipuçlarını dinlemeyi ve sezgisel bilgiyi yaşamda kullanmayı öğrenmektir.

Şimdi şeklin şeklini düşünün:

  1. dikdörtgen;
  2. eşkenar;
  3. ikizkenar.

Sağ üçgen işaret parmağının kalbine yerleştirilmişse, kişilerarası becerileri ve arkadaş olma yeteneğini karakterize eder. Bununla birlikte, bu tür insanlar nadiren kariyer büyümesi elde eder - buna adapte olmazlar.

Sağ üçgen kalp çizgisinde orta parmağa doğru yerleştirilmişse, kişinin liderlik özellikleri vardır. Üst parmak parmağı yönünde kıskanç bir doğa ve huzursuzluktan sebepsiz konuşuyor. Küçük parmak yönünde üst inatçı tahmin edilemez bir öfke gösterir.

Kalp çizgisindeki eşkenar üçgen işaret parmağını işaret ederek kapalı bir ilişkisiz kişiyi karakterize eder. Zirvenin orta parmağa olan yönü, oyuncunun armağanına sahip bir egoisti gösterir - bu ikiyüzlü bir self-servis kişidir. Üst kısmın halka parmağına olan yönü her zaman kurtarmaya gelen kibar bir kişiyi gösterir. Küçük parmağın üstündeki üst kısım, omuzdaki tüm uyumlu doğayı karakterize eder.

İşaret parmağındaki eşkenar üçgen, kendini herhangi bir yaşam alanında kurabilecek şanslı bir kişiyi karakterize ediyor. Orta parmağa kadar olan tepe noktası ticari veni gösterir. Halka parmağın tepe noktası figürü, basitçe var olan aciz bir kişiyi karakterize eder. Küçük parmağa kadar olan üçgen güvenilir bir eşi karakterize eder.

Para işareti

Bu sembol birçok insanı ilgilendirir. Servet üçgeni nerede bulunur? Avucunun üç ana çizgisinden oluşur - Merkür, kafalar ve kaderler. Merkür çizgisi, girişimci ruhu, baş çizgisini - yeterince düşünme yeteneğini, kaderi çizgisini - belirli hedefler koyma ve uygulamalarını gerçekleştirme becerisini gösterir.

Para üçgeninin açık, sağlam bir forma sahip olması çok önemlidir, herhangi bir deformasyon hasar gösterir. İnsan büyüklüğü aynı zamanda şeklin büyüklüğüne de bağlıdır: büyüdükçe, sermaye büyür.

Satırlardaki sonlar ne söyleyecek? Boşluk, baş çizgileri ve kaderin birleşme noktasında yerelleştirilirse, bir kişinin iş etkinliği istikrarlı bir gelir getirmez. Merkür'ün çizgileri ve kader arasındaki boşluk, bütün finansmanların aileye sağlanmaya harcandığını göstermektedir. Boşluk, kafa ve Merkür'ün çizgilerinin kesişme noktasında belirtilirse, para parmakların arasından akar.

Pin
Send
Share
Send
Send