Rüya yorumu

Ayrılmış zodyak işaretleri en tehlikeli Reyting

Pin
Send
Share
Send
Send


Astroloji bilgisini doğru kullanırsanız, birçok günlük yaşam problemini çözmek mümkün olur. Örneğin, bir ilişkinin ilk aşamasında, seçtiğiniz bir zodyak işaretini bulmaya değer, böylece onu cezbetmenin ve kendinize aşık olmanın ne kadar kolay olacağını anlayacaksınız.

Elbette, sevdiğinizle mutlu ilişkiler kurmak için yalnızca astrolojiyi kullanmanız harika. Fakat sevginizle olan ilişkinizi yok etmek için şövalyenizi seçmek için çeşitli yöntemler kullanacak olan ufuktaki rakiplerin ortaya çıkması da dışlanmadı.

Bu olursa, astroloji de yardımınıza gelir. Bu çok basit bir şekilde açıklanmaktadır - rakibinizin zodyak işaretini bilmek, davranışlarının stratejisini niyetlerin ciddiyeti ile birlikte anlamanızı kolaylaştıracaktır. Bu nedenle, resim skandalını paniklemek ve oynatmak için acele etmeyin - burçta en tehlikeli tarafların bir listesini verdiğimiz bu makaleyi okumak daha iyidir.

Rakip hava elemanı

Hava elementiyle ilgili sinsi baştan çıkarıcı, başka bir adamı kazanmayı deneyebilir, çünkü kendileri bir aşk hatası yaşadılar. Üstelik, bunun oldukça sık olduğu unutulmamalıdır, çünkü hava kızları sürekli olarak erkeklerde gerçek olmayan niteliklere atfedilen hayal kırıklıklarıyla karşı karşıya kalmaktadır.

Rakip İkizler. Sevdiğiniz birinin bu tabelayı temsilcisine ihanet ettiğinden şüpheleniyorsanız, çok endişelenemezsiniz. Gerçek şu ki, böyle bir bayan aşk hobileri konusunda çok ciddi değil. Tutarsızlık ile karakterizedir, bu yüzden kendisiyle savaşmak yerine yeni bir “kurban” bulma seçeneğini tercih eder.

Eğer sevgiliniz böyle bir kıza dikkat etmeye başlarsa, muhtemelen Sirena gibi, onunla konuşup ağına çekmeyi başardı. Ancak endişelenmeyin - bu baskı çok çabuk bitecek.

Rakip Ölçekler. Diplomasi ve mükemmel bir sezgi ile ayırt edilir, bu yüzden gerçek bir tehdit olabilir. Böyle bir kızın çeşitli entrikalara girmeye başlaması muhtemeldir, ondan gerçeği alamazsınız, çünkü Terazi asla “karanlık bir oyuna” sınırlamayı tercih ederek açık savaşı seçmez.

Bu nedenle, böyle bir rakibi ortadan kaldırmak istemek için, kararlı bir şekilde, baskı altında hareket etmek gerekir ve sonra bir insanın daha hesaplı bir versiyonunu aramaya başlayarak kendiliğinden ortadan kalkar.

Rakip Kova. Bu işareti çok küçük bir olasılık olan bir kadın başkasının sendikasını yıkmaya karar verecek. Belki de sevdiklerinizi arkadaş olarak kullanabilir, ancak daha ileri gitmesi pek mümkün değildir. Buna karşı ihtiyacı yok, çünkü kendisi karşı cins için oldukça çekici ve potansiyel savaşçılarla savaşmak için vakti yok.

Rakip ateş elemanı

Kadınlar ateş belirtilerine ait, ilk şey bağımsızlığa koşuşturuyor.

Rakip Koç. Kaba ve özgüven ile ayırt edilir. Böyle bir bayan oldukça aktiftir ve gerçek bir avcının davranış şeklini seçer. Bu nedenle, memnun kadınınız onu seviyorsa, onu “fethetmek” için elindeki her şeyi yapacaktır. Sevgili kaybetmek değil ve bu amazon atmak için nasıl hareket etmek?

Sadece dengeden çıkarman gerekiyor. Duygu formundaki Koç kadını, davranışlarını kendi eylemleriyle kontrol etmeyen korkunç derecede kötü niyetli bir kavgacı olur. Seçtiğiniz onu gerçek gördüğünde, muhtemelen onunla olan tüm iletişimi durduracaktır.

Rakip Yay. Büyük sağduyulu farklıdır. Her zaman insana olan sempatisini ifade eder, tüm şikayetlerini dinler, ona her zaman bir artı olan gerekli desteği verir. Aynı zamanda, kendisini boynuna atmaya meyilli değildir, sadece onun seçtiği davranış stratejisi, insanın kendisine geldiği gerçeğini kışkırtır.

Ancak, böyle bir bayanın çok büyük bir eksi var: sevgilisi de dahil olmak üzere her şeyi istiyor ve her zaman kontrol altında tutuyor. Bu nedenle, bununla başa çıkabilmek için, karşıt davranış taktiklerini seçmek gerekir: şüphe etmeyi reddetmek ve hiçbir durumda seçmenin zamanını nasıl harcadığını öğrenmemek gerekir. Bu durumda, bir erkek farkı çok çabuk hissedebilir.

Rakip su elemanı

Eğer rakibiniz su elementine aitse, alarmı çalmanın zamanı gelmiştir. Adil cinsiyetin bu temsilcileri duygusal, gizemli, romantizm ve cinselliktir.

Kanser Rider. Teninde gerçek bir melek var. Tabii ki, her erkeğin kendi makyajına çok yakışan gerçek bir kahraman ve koruyucusu gibi hissetmesini sağlayan çok mütevazı ve savunmasız bir kız gibi görünüyor. Özellikle karısı güçlü ve bağımsız bir kadınsa.

Rakip bir Kanserle başa çıkmak için sevgilin için savaşmalı ve onu kışkırtmalısın. Ve savunmasız bir meleksel yaratığın masum maskesinin kaybolmasıyla birlikte, illüzyon, adamı uzaklaştıramayacağı için çok çabuk kaybolur.

Leydi akrep. Bu çok ciddi bir ayrılık. O gerçek bir femme fatale. Karşı cinsten hemen hemen her üyeye fazla çaba göstermeden ulaşmasını sağlayan zeka ve cinselliğe sahiptir. Nasıl ortadan kaldırılır? Unutmayın, rakip Akrep sadece para için deliriyor. Sadece onun ticari ruhuna ve kendi ilgisizliğine odaklanmanız gerekir.

Rakip Balık. İstihbarat ve duygusallığa sahiptir, ama aynı zamanda aşk ve tutarsızlıktan da farklıdır. Bir erkeğe sadık kalabilmek pek mümkün değil, daha güçlü bir cinsiyetin diğer temsilcilerine dikkat edecek. Sevgilinize ne kadar rüzgarlı ve değişken olduğunu ve mutlaka kazanacağınızı göstermek gerekir.

Dünya rakipleri

Dünya elemanının kadınları sağduyulu, inatçılık, taktiksel kuvvet ve dikkat ile karakterizedir. Her bir eylem hakkında dikkatlice düşünmeye, her bir eylemi hesaplamaya ve uzun süre gölgede kalmaya, uygun bir an gelene kadar beklemeye alışkınlar.
Rakip Boğa. Görünüşe göre farklı, bakımlı ve kadınsı. Bu durumda, kadınlar Boğa doğru anı bekliyor ve ancak o zaman saldırıyorlar. Ancak zamanla, bu işaretin temsilcileri istikrara ihtiyaç duymaya başlıyor ve bu etki için ısrarcı talepler ortaya çıkaracak ve muhtemelen bir insanı korkutacak.
Rakip Başak. Bu takımyıldızındaki kadınlar çok nadir durumlarda metresin rolünü kendileri seçer. Bunu kendi saygınlıklarının küçük düşürdüğünü düşünüyorlar ve bu nedenle erkekler nadiren rakip-Devas bağımlısı oluyorlar. Bağlantı olsaydı, Bakire'nin gerçekten bir sevgi hissi yaşadığı anlamına gelir.

Oğlak Rakip. Çoğu durumda, Oğlak burcu kadınlar yabancı erkeklere bağımlı değildir. Başka öncelikleri var ve hala genç yaşta gelecek yaşantılarındaki her şeyi "raflara" koymaya çalışıyorlar.
Ahenkli sevginin daima çiftinizde bulunması, saygı ve karşılıklı anlayışla desteklenmesi gerektiğini unutmayın. Sadece bu durumda, sevgilin ne kadar sinsi olursa olsun, onu ne kadar uzaklaştıracak olursa olsun, diğer tarafa bakmayacak bile.

Makalenin sonunda, ilginç tematik video materyalini izleyin:

Marissa

Videoyu izle: BURÇLAR AYRILIK SONRASI NE YAPAR ??? YENİ (Temmuz 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send