Rüya yorumu

Neden bir rüya kitabı ağı hayal ettin?

Pin
Send
Share
Send
Send


Web'in yakın gelecekte sizi neler beklediğini öğrenmek için neyi hayal ettiğini okuyun. Ne de olsa, rüyalar gizlilik perdesini kaldırmana izin veriyor. Bu makalede popüler rüya kitaplarından en iyi tahminleri topladım.

Aile rüyası

Web entrika ve karmaşık hikayelerin sembolüdür. Ayrıca, amaçlanan hedefinize giderken sizi bekleyen engelleri de sembolize edebilir. Ancak başka yorumlar da var.

İşte onlar:

 1. Eğer bir web hayal ettiyseniz, dikkatli olun. Düşmanlar size karşı entrikalar kuruyor ve planlarınızın gerçekleşmesini engellemek için bir tuzak kurmaya çalışıyorlar. Önlem alırsanız, her şey yoluna girecek.
 2. Web'i süpürün - kendinizi uzun süre çalışmayacak bir çatışmaya gömülü bulacaksınız. Meseleyi dünyaya çözmek için uzun süre uzlaşma bulmanız gerekecek. Duygulara teslim olmamaya çalışın.
 3. Karanlık bir köşeden bir örümcek ağı ve toz yapmak için - yakın bir kişi uzun süredir sizden gerçeği gizler, ancak sır yakında açıklığa kavuşur ve ihanete uğradığınızı fark etmeniz gerekir.
 4. Ağ belirgin bir yerde - bir skandal yaşanacak, ancak bunun için hazır olacaksınız, çünkü uzun zamandır bir çatışma durumunun farkındaydınız. Argümanı kendi yararınıza sonlandırmak için ağır bir argüman hazırlamaya çalışın.
 5. Evinizde Spiderweb - aile hayatındaki problemlere. Eşinizle ilişkinizde, muhtemelen, hepsi iyi değil. Her şeyin iyi olduğu gibi davranmanın zamanı gelmeyecek, işe yaramayacak. Ancak, anlaşmazlığı çözdükten sonra, muhtemelen, aşktaki mutluluğu yeniden kazanacaksınız.
 6. Zemini ağdan yıkamak - gerçek hayatta, kaos sonunda sona erecek. Tüm işi bitirebilecek ve diğer insanlara karşı yükümlülüklerini yerine getirebileceksiniz. Bir pastoral akrabalarla ilişkilere girecek. Bir dizi sorun ve sıkıntı sona erecek.
 7. Web'i vücudunuzdan veya giysilerinizden sallayın - sizi iftira etmeye çalışacaklar ve onurunuzu diğerlerinden önce savunmalısınız. Sonunda, her şeye en iyi şekilde karar verilecek ve iyi adınız geri yüklenecek.

Nostradamus'un rüya tabirleri

Nostradamus'a göre, web, başkalarının ticari kafa karışıklığı ve kurnaz davranışlarının yanı sıra, anlam ve ihanetin bir simgesi.

İşte yorumları:

 1. Tamamen örümcek ağlarıyla kaplı tavan - sizi kalıcı olarak engelleyen hastalığa. Şiddetli baş ağrılarıyla işkence göreceksiniz ve sebepleri derhal belirlenmeyecek. Ancak zamanla, doğru tanı konacak ve sizi iyileştirecek bir doktor bulmak mümkün olacaktır.
 2. Havada uçan örümcek ağları - iş dünyasında refah ve büyük şans. Şu andan itibaren, şans senin tarafında, anın avantajını kullan. Böyle bir kader şansı nadiren düşer, bu yüzden tüm olasılıkları fark etmeniz ve kullanmanız gerekir.
 3. Çıkamayan bir kişi - hayatınızdaki ciddi değişikliklere neden olacak bir tür olay olacak. Olumsuz olacaklar ve sizin için önemli olan meseleleri ciddi şekilde karmaşık hale getirecekler. Sorun yükünden hızla kurtulmak için sabırlı olun.
 4. Bir bez veya kıyafet üzerine bezeme olarak bir ağ, hayalperestin herhangi bir şartlara uyum sağlayabildiğinin, koşullara uyum sağlayabildiğinin ve en zor durumdan galip çıkabileceğinin işaretidir. Neredeyse asla kaybetmez.
 5. Bir örümcek ağına sıkışmış bir kuş - diğer insanların makinelerinin kurbanı olacaksın ve aşırı olacaksın. Masumiyetini haklı çıkarmak ve kanıtlamak zaman alacaktır. Bu sorunların yasa ile bağlantılı olması olasıdır ve yargılanmanız gerekir.
 6. Şehirdeki kalın siyah bir ağ sadece hayalperestin hayatında değil, aynı zamanda bir bütün olarak insanlıkta da küresel olumsuz değişiklikler vaat eden endişe verici bir işarettir. Ne kadar etkili olursa o kadar fazla sorun beklenir.

Ezoterik rüya kitabı

Bu hayal kitabının yazarları daha olumlu projeksiyonlar.

İşte onlar:

 1. Web iyi bir işarettir. Hayalperestin gerçek hayatta beklediği refah ve refahı sembolize eder. Neredeyse hiçbir çaba göstermeden istediği her şeyi alacak.
 2. İçinde kaybolmak için - alışkanlıklarınız hayatınızı çok zorlaştırıyor. Onlar sana olan tüm sıkıntıların nedeni. Onları yenmezseniz, sorunlar asla bitmeyecek.
 3. Örümcek, çok sayıda insanla çevrili olarak eğlenmeyi hayal eder. Yakın bir gelecekte büyük bir tatile davet edilebilir veya benzer fikirlere sahip büyük bir şirket eşliğinde seyahate çıkabilirsiniz.
 4. Bazen web, hafızanızda sakladığınız hafızaların bir simgesidir, ancak bunlardan sakının. Bunlar utandığınız bazı olumsuz olaylar veya eylemlerdir.
 5. Web'e hapsolmak - gerçek hayatta durumlarla başa çıkmak ve ellerinizin düşüyormuş gibi hissetmek için çok yorgunsunuz. Ancak, her zaman bir çıkış yolu olduğunu ve kesinlikle er ya da geç bulacağınızı hatırlamanız gerekir. Sadece ruhun arzularını dinlemelisin.
 6. Bir web toplamak ve atmak - uzun zamandır tüm sorunlarınızla suçladığınız bir kişi masum olacaktır. Bunu boşuna kızgın olarak anlayacaksın ve o sorumlu olmamalı. Onu markaladığın için affedilmeyi istemeniz önerilir.
 7. Kafası karışmış ve yoğun bir web ağından çıkamayacağınız için kendinizi bir maceraya karışmış bulacaksınız; Aldatıcı planların yürütülmesinde bir araç olduğunun farkındasın.
 8. Genç kızların web rüyalarını bir uyarı olarak. İletişim kurdukları erkeklere daha dikkatli olmaları gerekir. Aşık olan ve pişmanlık duymadan istifa eden, aşk bağının kurbanı olma riski vardır.

Pin
Send
Share
Send
Send