Rüya yorumu

Vücuttaki birçok mol - bu ne anlama geliyor

Pin
Send
Share
Send
Send


İlk doğum lekeleri, 6 aylıkken bir insanın vücudunda belirir ve bazılarıyla zaten bu dünyaya giriyoruz. Doğum lekeleri hem doktorlardan hem de ezoterik bilginin adanmışlarından her zaman daha fazla ilgi çekmiştir. Bazen tehlikeye işaret ederler ve bazen tamamen zararsızdırlar. Vücudun birçok molü, bu, ezotizm ve tıbbın bakış açısından ne anlama geliyor? Bunu çözelim.

Vücudunda birçok mol - hayırlı işareti

Eski batıl inançlar, vücutta çok sayıda mol varlığının yaşamda mutluluk vaat ettiğini söylüyor. Ve hepsinden önemlisi, bu işaret lekeleri vucudunun ulaşılması zor yerlerinde bulunanlara işaret eder.

Bir kişinin, aynanın yardımı olmadan göremediği en az bir köstebeği varsa, bir kişinin şansa, servete ve şansa hazırlanabileceğine inanılır. Özellikle olumlu, arkada bulunan nevilerdir. Doğru, işaretlere göre, doğum lekelerinin sayısının sayılması yasaktır. İddiaya göre, bu şekilde, dünyevi kutsamalarınızı "hesaplarsınız".

Bu nedenle, doğanın size bedeninde çok fazla iz bırakmış olması durumunda üzülmeyin. İlk olarak, tıbbın bakış açısından, bütün moller tehlikeli değildir. Evet, malign tümörlere dönüşümü miktardan değil kaliteden etkilenir. İkincisi, zaten anladığınız gibi, bu maddi bir iyilik halini elde etmek için, hayatınızın tüm alanlarında mutlu ve başarılı olacağınıza söz veriyor.

Karma ve Mol Teorisi

Karmik versiyona göre, insan vücudunda görünen işaretler, enkarnasyonlardan gelen işaretler gibi davranır. Karmik derslerinin performansı ya da başarısızlığı için günahları ve ödülleri anlatmak için tasarlanmıştır.

Bu sürüm, mollerin görünümünün yanlışlıkla olmadığını ve konumlarının kendinizi daha iyi anlamanıza, gelecek şeylerin perdesini hafifçe kaldırmanıza yardımcı olacağına işaret ediyor. Karma teorinin moller hakkındaki en popüler yorumlarına bir göz atalım:

 1. Belirli bir şekli oluşturan birçok mol özel bir işarettir. Örneğin, etiketlerin oluşturduğu üçgen yaşamın aşk alanında büyük başarı vaat edecektir, mutlu bir ailenin sembolüdür.
 2. Vücudun sol tarafındaki lekelerin baskınlığı ile bir insan birçok ortak, macera ve geçici entrikalarla çok fırtınalı bir kişisel yaşama sahip olacak. Evlilik aynı zamanda şanslı olmayı da vaat ediyor.
 3. Vücudun sağ tarafında daha fazla doğum lekesi yaratıcı bir kariyer ve finansal yaşamdaki başarının öncüsüdür. İnsanın başlattığı tüm projeler kesinlikle başarılı olacaktır.
 4. Köstebek ve bel, mol ile doludur, size birçok çocuğa sahip olduğunuzu söyler. Böyle bir kadının ailesinde pek çok bebeğin doğacağına dair bir fikir var - tıpkı izler gibi. Doğru, mol saymak imkansız - bu daha önce söylendi.

Lekelerdeki renk ve boyut farkı

Boyut ve gölge, köstebekün kendi içinde olduğu gerçeğini etkiler:

 • Minyatür lekeler - büyük şansın işareti olur. Böyle bir insan gerçek bir kader sevgilisi olacak. Geleceği her adımda mutluluk, zenginlik ve iyi şans getirecek.

Ve bu özelliğin bir aile olması durumunda, Yüksek Kuvvetlerin tüm yarışa damgasını vurduğu anlamına gelir. Bu cins üyelerinden birinin benzersiz bilgi veya yeteneklere sahip olması mümkündür.

 • Vücutta çok sayıda küçük koyu renkli işaret varsa - böyle bir kişi zorluklara karşı çok dirençlidir, doğru kararları verebilir. Sıkılmış, ilginç bir hayat yaşıyor, doğuştan itibaren, onu yaşamı boyunca yönlendiren mükemmel bir altıncı hissi var.
 • Kırmızı lekeler Jüpiter gezegeninin işaretidir. İkincisi, koğuşlarına güç ve servet verir. Üstelik, kırmızı mollerin vücutta hızlı bir şekilde ortaya çıkması ve aynı şekilde beklenmedik şekilde kaybolması da karakteristiktir.

Vücutta ani kırmızı lekeler görülmesi durumunda, hızlı bir terfi veya finansal varlıklarının gelecek vaat eden bir yatırımına güveniyorlar. Bu, iş ve başarıdaki olumlu değişikliklerin olumlu bir işaretidir.

 • Siyah işaretler geçerliyse - sahiplerinin güçlü bir karakteri var. Ancak bu tür mollar, yaşamında yolundaki birçok engelle yüzleşmek zorunda kalacağı konusunda uyarıyorlar. Ama hepsine katlanırsan - kader seni yüzlerce ödüllendirecek.

Ek olarak, siyah lekeler arttırılmış yatkınlık ve kırılabilirlik göstermektedir. Kural olarak, bu tür insanlar pratiktir, sebepleri duyusal alan üzerinde hüküm sürmektedir. Ancak, gerçek aşka düşmüş olduklarından, sevdikleri için her şeyi yapmaya ve kendi menfaatlerini feda etmeye hazırlar.

Mol görünümü tıbbi versiyonu

Vücuttaki çok sayıda molün ezoterik vizyonunu ele aldık. Resmi ilacın bu konuda ne dediğini bulalım.

Doğum lekelerinin ortaya çıkmasına katkıda bulunan sadece 4 ana faktörü vurgulamaktadır:

 1. Değişmiş hormonlar. Bir dizi hormonal ilaç, ergenlik, hamilelik, menopoz, güçlü bir duygusal şok veya sinirsel aşırı zorlama, vb. Kullanımı ile tetiklenir.
 2. Güneş ışınları. Moller melanin pigmentinden oluşur. Ve güneş ışığının etkisiyle ciltte en güçlü şekilde üretilir. Vücutta çok fazla mol varsa, melanom olabileceğinden, yakıcı güneşte uzun süre kalmak tehlikelidir.
 3. Bazı bulaşıcı ve viral patolojiler nedeniyle.
 4. Radyasyonun etkisi altında (özellikle X ışınları).

Endişelenme nedeni

Benlerle birlikte barış içinde yaşamak oldukça mümkün, ama kesinlikle dikkat etmeleri gerekiyor. Aşağıdakilerden birini fark ederseniz, hemen doktora gidin:

 • Spot keskin bir şekilde büyür. Bir nevustaki böyle bir değişiklik elverişli bir şey ifade etmez.
 • Köstebeğin rengi değişti - eşitsiz hale geldi. Normal durumda, bir nevüs tonlarında değişir, açık kahverengi ile başlar ve zengin siyahla biter. Ana şey, lekelerin veya geçişlerin olmadan rengin homojen olmasıdır.
 • Köstebek asimetrik bir form haline geldi, eşit olmayan "yırtılmış" kenarlar oluşturdu. Bu değişiklik başka bir alarm zilidir.

Neyse ki, bugün "kötü" köstebeği bir kez ve herkes için yok etmeyi sağlayan çeşitli yöntemler var. Bu ve olağan cerrahi olarak çıkarılması ve lazer, sıvı azot veya radyo dalgalarının kullanılması. Bu yüzden endişelenmeyin - doğum lekesi sizi rahatsız ediyorsa, çıkarmanız büyük bir sorun olmaz.

Sonunda

 • Ezoterik, çok uygun bir işaret olarak vücutta çok sayıda mol bulur. Mutluluk, şans ve zenginlik vaat ediyorlar.
 • İşaretlemelerin etkisi renginden ve boyutundan farklıdır.
 • Vücudunuzda çok fazla mol varsa, onları takip etmeniz gerekir. Ve herhangi bir anormal olayların ortaya çıkması ile - derhal tıbbi yardım alın.

Sonunda videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send