Rüya yorumu

Yatakta Terazi Erkek: davranış ve bağımlılık

Pin
Send
Share
Send
Send


Zodyak Terazi burcunun altındaki insanlar, doğa estetiği ile - güzellik ve uyum için gayret gösterirler. Buna ek olarak, sanatsal ve romantik oldukları için kızlarla ilişkilerinin inşası ve gelişimi Brezilya TV dizileriyle karşılaştırılabilir.

Erkekler fethetmeyi ve başarmayı sever, bu yüzden kolay hedeflerle ilgilenmezler. Bu burç burcunun temsilcisi olan adam bana bakmaya başladı, ama karşılık vermeden önce, onu mümkün olduğunca öğrenmeye karar verdim. Bu makalede size Terazi erkeklerin yatakta nasıl davrandığını ve eşlerinden neler beklediklerini anlatacağım.

Karakter özellikleri

Terazi adamları çok eşli ilişkilere kendini adamıştır. Samimi bir yaşamda çeşitlilik eğilimindedirler, bu nedenle gençken nadiren birkaç ortakla aynı anda bir ilişki başlatırlar. Yasal evlilikte olmak, nadiren “sola gitmek” değildir, çünkü karısıyla seks sonunda sıkıcı olur, monoton hale gelir ve tutku onun içinde tamamen yoktur.

Terazi'nin iyi bir aile adamı olmasına rağmen, kendilerini evlilikle bağlamak için acele etmiyorlar ve “yürümek” istedikleri de yok. Bu işaretin adamları, aşağıdaki nitelikleri birleştiren mükemmel kadını bulmak ister:

 • güvenilirlik;
 • hassasiyet;
 • tahmin edilemeyen;
 • anlayış;
 • tutku;
 • Romantizm.

Bu niteliklere ek olarak, seçilen idealin mutlaka erişilemez ve hatta biraz ayrılmış olması gerekir. Başka bir deyişle, duygularını kabul etmemeli, dikkat belirtileri göstermemeli ve inisiyatif almamalıdır. Bir adam seçtiği kişinin sırlarını fethetmeyi ve bağımsız olarak öğrenmeyi sever. Açık ve çok açık bir şekilde açılırsa, ona olan ilgi hızla kaybolacaktır.

Terazi macerayı sevdiğinden, kişisel hayatlarını da aynı prensip üzerine inşa ederler. Bundan büyük zevk alıyorlar, ancak tutkular azaldığında sıkılabilir ve yeni duygular arayabilirler. Seçilenler kesinlikle sıkılmayacak, ancak bu burç burcunun temsilcileriyle uzun süreli ilişkiler kurmak, hatta onlarla evlenmeyi hayal etmek istiyorlarsa, adamın ilgisini korumak için ellerinden geleni yapmaları gerekiyor.

Yatakta davranış

Zodyak Terazi burcunun altında doğan bir adam için, seçtiği birinin hem entelektüel hem de ruhsal olarak geliştirilmesi önemlidir. Kural olarak, ilişkiler için bir şekilde kendisinden daha üstün olan kızları seçer. Daha zeki, daha güzel, daha akıllı, daha akıllı, yatakta daha deneyimli, vb. Olabilir. Böyle özel bir erkeğin yanında gelişecek ve gelişecek. Ancak, onu "aşar" bırakmaz, büyük ihtimalle ilişkisini koparacağına dikkat edilmelidir.

Cinsiyetteki Erkek Terazi, çeşitliliği sever, bu yüzden deneyleri, rol yapma oyunlarını ve diğer karmaşıklıkları dikkate almayın. Onlar iyi aşıklar olarak adlandırılabilir, çünkü ortağı nasıl memnun edeceklerini biliyorlar ve ayrıca vermekten fazlasını vermeye alışkınlar. Bir kızdan hayranlık ve övgü duymaları onların için önemlidir - bu onların özgüvenini arttırır ve daha da fazla deneme isteği yaratır. Ayrıca, yatakta yeni bir şeyler denemek için bir teklifte bulunmaktan memnuniyet duyacaklar, ancak ortağın aşırı inisiyatif ve iddialı olması, aksine onları kovacak.

Samimi bir ruh hali içinde ayarlamak, erkekler için Terazi önemli ayarı. Öncelikle, romantik bir atmosfer yaratmanız gerekir, böylece hafif müzik ve mumları açabilirsiniz. İkincisi, yakınınızda kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olması gerekir, bu nedenle telefonları kapatmanız ve kapıyı kapatmanız gerekir. Üçüncüsü, Terazi güzelliği düşünmeyi ve hoş kokular ve dokunuşlar hissetmeyi sever, bu nedenle bir erkeği baştan çıkarmak, bir kız güzel iç çamaşırı, hoş kokulu parfüm, saç ve makyajla ilgilenmelidir.

Kız ne bekliyor?

Terazi'nin adamı ile uyumlu ve uzun süreli bir ilişki kurmak için, bir kızın kendisiyle doğru şekilde nasıl idare edeceğini bilmesi gerekir:

 1. Kıskanç olmayın. Erkekler özgürlüğünü kısıtladıklarında hoşlanmazlar ve sebepsiz yere kıskançlık sahneleri düzenlerler. Ayrıca, kadın sevgilisinin başka bir kızla iletişim kurduğu gerçeğinin farkında olsa bile, skandalı sarmak yerine, neden yaptığını anlamaya çalışmalısınız. Onunla sakince konuş ve sorunları ortaklaşa çöz.
 2. Rahatsız etmeyin. Ağırlıklar altın ellere sahiptir, her şeyi onarabilir, güzel ve faydalı bir şey yapabilir, evi toparlayabilir ve lezzetli bir akşam yemeği hazırlayabilir. Ama adam bütün bunları yalnızca kendi inisiyatifiyle yapıyor ve eğer bunu yapmak zorunda kalırsa, arkasına yaslanacak ya da kadının bu baskı ve baskısından kaçmaya karar verecek.
 3. Bir gizem ol. Kız ne kadar uzun süre erişilmez ve gizemli kalırsa, Terazi adamının onu kazanmaya çalışması o kadar zor olur. İlgisini yitirmemesi için, tamamen açılmaya ve sırlarına adamaya ihtiyaç duymaz, bir gizem korunmalıdır.
 4. Kendine dikkat et. Terazi her şeyi güzel sever, bu yüzden seçtiği kişi dikkatle görünüşünü ve şeklini izlemelidir. Adam etrafa bakmaya başlamaması için, sadece halkta değil evde de iyi görünmesi gerekiyor.
 5. Yatakta aktivite. Bir erkek bir kadının onunla iyi olduğunu görmeli ve hissetmelidir, bu nedenle ilişki sırasında aktif olmalısınız ve bir günlük tutmayın.
 6. Deney hazırlığı. Monoton seks hızlı bir şekilde Terazi'yi sıkar ve bir kız yeni duruş ve deneyleri reddederse, yüksek olasılıkla değişmeye başlar.
 7. Arzularını dile getir. Erkekler medyum değildir ve kadınların arzuları hakkında kendi kendilerine tahmin edemezler. Böyle bir konuda ipucu yerine, sevdiklerinize yatakta ne istediğinizi doğrudan söylemelisiniz.
 8. Duyguları engellemeyin. Çığlıklar ve iniltiler her insanı ve hatta Terazi'yi doğurur. Bir kız duygularını göstermekten utanırsa, onunla ilgilenmez, ancak kendini sınırlamayı bıraktığı anda, adam bütün tutkusunu gösterecektir.

Pek çok erkeğin aksine, yakınlıktan sonra Terazi bir kıza sarılmayı ve hoş bir şey hakkında konuşmayı sever. Ona dokunmaları, okşamakları ve öpüşmeleri hoşuna gidiyor, bu yüzden büyük bir zevkle, ona hassasiyet ve sıcaklık verenlerle kalacak.

uygunluk

Erkekler Terazi, sadakatleri ve duruşları nedeniyle, Zodyak'ın tüm işaretlerinin temsilcileriyle ilişkiler kurabilir, ancak yine de en çok Koç, Boğa, İkizler ve Kanser ile uyumlu olacaktır. Diğer belirtileri olan kadınlarla birlikte geçinmek ve ortak bir dil bulmak zor olacak. Tabii ki, bazen istisnalar da vardır, ancak bu bazı faktörlerin varlığı ile açıklanabilir.

Sosyal faktör Terazi için önemlidir, bu nedenle eğer bir çift ortak bir iş yaparsa, örneğin ortak bir iş açarsa, o zaman adam ilişkileri sürdürmek ve daha iyi hale getirmek için çaba sarf etmek için ek bir teşvik sağlar.

sonuçlar

 • Terazi adamı yetenekli bir sevgili ve iyi bir aile adamıdır.
 • Yatakta bir adamı tatmin etmek için aktif ve duygusal olmak yeterlidir.
 • Terazi - romantik ve duygusal, şefkat ve özen gösterdiklerinde bayılırlar.
 • Uzun ve mutlu bir ilişki yaratmak için kız sevdiği kişinin çıkarlarını korumaya çalışmalıdır.

Videoyu izle: Burçlara Göre Kadınlar ve Onları Etkilemenin Kolay Yolları (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send