Rüya yorumu

Haftanın her günü için işaretler: kod çözme özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Haftanın her günü için işaretler zamanımızda çok önemlidir. Başarılı ve konforlu bir yaşam için çaba harcayan insanlar tasavvuf ve kader belirtilerine inanma eğilimindedir. Mevcut inançların talihsizlikten korunmamıza, sorunlardan kaçınmamıza ve özellikle şanslı olduğumuz alanlarda gerçekleşmemize yardımcı olacağını umuyoruz. Prens rüyasındaki genç güzellikler, bir şekilde kader bir tarihte ima eden çeşitli koşullara özellikle özenli ve hassastır.

Günden güne yaşayan, gözlemci kişi bazı düzenlemeler yaptı. Yani haftanın her günü için işaretler vardı.

Pazartesi

Eski zamanlardan beri, Pazartesi zor bir gün olarak kabul edilir. Atalar, bu dönemde tüm şeytanların faaliyetlerini yürüttüğünü ve insanların faaliyetlerini engellediğini düşünüyordu. Modern megacities sakinleri buna katılacaklar çünkü aktif bir hafta sonundan sonra özellikle işe gitmek ve mevcut ofis işleri yapmak istemiyorum.

Bu günde yeni bir şey başlatmak kabul edilmedi, başarı getirmeyecekti. Bir iş gezisi veya bir iş gezisi zaman kaybına neden olabilir ve istenen sonucu getiremez. Finansal yatırımlar tavizsiz olacak, bu yüzden büyük projelere yatırım yapmamalı veya sadece borç para vermemelisiniz.

Kadınlar görünüşleriyle ilgili deney yapmamalı. Tüm negatif enerji yeni görüntünüze basılabilir. Erkekler için, Pazartesi günü bir saç kesimi, eşiniz veya arkadaşınız gibi davrananların sahtekarlıklarına neden olabilir.

Salı

Bu gün atalar tarım veya inşaat yapmaya başladılar. Her şey olumlu bir sonuç verdi. Bu gün üzerinde çalışmak kar getirecek ve gelecekteki umutları işaretleyecektir. Çok fazla güç ve enerji hissedeceksiniz ve arzularınız fırsatların sınırlarını genişletecek.

Seyahat ve ülke gezileri bu zamanda özellikle başarılı olacak. Salı günü seyahate çıkmanız, ilginç insanlarla tanışmanız, birçok yeni şey öğrenmeniz ve daha fazla gelişme için fikirlerden ilham almanız olasıdır.

Salı günü sınava giren öğrenciler - kayıt defterinde olumlu bir not almak anlamına gelir. Bilginiz, özgüveniniz ve atılganlık öğretmeninizi büyüleyecektir. Ancak, hızı yavaşlatmamalıyız, beyin çalışır durumda iken, yeni hedeflerle şaşırtılmalıdır.

Çarşamba

Çarşamba günü atalarımız oruç tutmayı ve fiziksel emeğe girmeyi tercih ettiler. Bu gün ekim iyi bir hasat getirmek için söz veriyorum. Haftanın ortasında, sokaktaki modern bir adam, uzun zamandır mantıklı bir şekilde sonuçlanması gereken bir şeyle güvenle sonuçlanabilir. İkamet yerinizi veya vatandaşlığınızı değiştirmek, yaşamınızın gelecekteki kalitesini olumsuz yönde etkileyecektir, ancak yalnızca belirli bir süre için. Genellikle, bu zorluklar yeni çevre bağımlılığı, yaşam tarzı ve arazi özelliklerine bağlanır.

Perşembe

Şafaktan önceki sabah, büyük büyükbabalarımız kendilerini kuyu suyuyla yıkamayı denediler, bu bir kişiye sağlık, olumlu düşünceler ve yaratıcı dürtü kazandırdı. Bugünlerde suyun, çeşitli malların akıntılarına enerji veren ve onları yakalayabilen özel bir güce sahip olduğuna inanıyorlardı.

Kızlar suyu tahmin etmeye bayılıyorlardı, geleceğe bakmaya ve nişanlıları görmeye çalışıyorlardı. Yeni evlilere uzun ve mutlu bir aile hayatı vaadiyle perşembe günü geline dokunmaya karar verildi.

Bugünlerde, perşembe kolay bir gün olarak algılanıyor. İşaretlere göre, bu aktif ve amaçlı insanlar için iyi bir gün. Perşembe Merkür gezegeni tarafından himaye edildi. Ayrıca başarı, kariyer gelişimi ve refah için gayret gösterenleri desteklemeyi seviyor. Ancak bu gezegenin kalitesinden ve baş dönmesinden korkmaya değer. Bir dakikalık eğlence ve taklitçilik uğruna insanlar toparlanma olasılığı olmadan tüm finansal kaynaklarını kaybedebilir. Fakat bu asla cömert ve nazik insanlara olmayacak. Sadece her şeyi bir dakika yararı için vermeye hazır açgözlü kişilikleri cezalandırıyor.

Cuma

Pazartesi günü olduğu gibi bu gün yeni başlangıçlar için tasarlanmamıştır. Tüm önemli şeyleri iptal edin - tüm hafta boyunca sakladığınız her şeyi saklamak demektir. Bu sadece maddi kaynakları ilgilendirmez. Bu tavsiye, bu dönemde edinilen bilgi, yeni deneyim ve niteliklere yayılmaktadır.

Cuma günkü İncil haraçlarına göre, İsa Mesih çarmıha gerildi, bu nedenle günün kederli ve mutsuz olduğu düşünülüyor. Öğleden önce gülmek ve eğlenmek, tüm kadınların işlerini yapmak - yıkamak, temizlemek, dikmek için dışlandı.

Fakat öte yandan, bu gün Venüs tarafından korunuyor - aşk gezegeni. Bu nedenle, akşam, sakin ve sade bir atmosferde, arkadaşlar ve akrabalar çemberinde yapılmalıdır. Çivileri kesmek ve Cuma günü kadınların saçını yıkamak kötü bir işaret. Batıl inanç, Cuma günü tırnakların ve saçların, büyüme ve sağlıklarına katkıda bulunan sihirli güçlerle donatıldığını söylüyor. Kes veya yıka - onları iyi enerjiden ve negatiflerden korunmaktan kurtarır.

Modern işaretler, Cuma gününün ticareti ve ticareti desteklediğini söylüyor. Bu gün gerçekleştirmeye çalıştığınız her şey kesinlikle kâra dönüşecektir.

Cumartesi

Bu gün uzun ev işleri zamanı olarak kabul edildi. Kişisel hijyen ve temiz evlerde çalışmanız önerilir. Bu günki geziler ve seyahatler özellikle sizin için hatırlanacak ve çok fazla etki getirecektir.

Cumartesi günü başlatılan davalar hızlı bir şekilde uygulanmayacak, belirli şartlar altında durdurulacak ve iş sürecini yavaşlatacaksınız.

Akrabalar ve akşam toplantıları ile yapılan toplantılar duygusal durumunuzu güvenle etkileyecektir. Kadınlar Cumartesi günü yeni ve temiz iç çamaşırlar giyerler - çok hayırlı bir işaret olacaktır. Ancak bu, her Cumartesi için yeni bir set almanız gerektiği anlamına gelmez. Bunu bir kez yapmanız yeterlidir ve sonucu zaten göreceksiniz.

Pazar

Rusya'da Pazar günü, kilise hizmetlerine katılmak, sadaka dağıtmak ve sadaka katılmak gelenekseldi. Bu günde çalışmak yasaktı. Dinlenmenin bu günü, çay içmek üzerine yapılan konuşmalarda bir aile ile geçti.

Bu günde dinlenmeyin - kendinizi güç ve enerji kazanma fırsatından mahrum bırakın. Bu yüzden bir hafta boyunca bunalmış ve güvende hissetmek için.

Modern insanlar bu günü en sevdikleri aktif sporları yapmak için gereken anı kullanarak temiz havada geçirirler: bisiklete binme, balık tutma, ormanda yürüyüş. Bu zamanda kadınlar için kız arkadaşlarla bir kafede alış veriş yapmak ve toplantı yapmak çok yararlı olacaktır. Pazar zevklerini inkar etme.

Pin
Send
Share
Send
Send