Rüya yorumu

Ne dondurma rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi dondurma hayallerini bulmak için, rüyanızı ayrıntılı olarak hatırlamaya çalışın ve ardından bu makalede uygun yorumu bulun. Kaderin yakın zamanda benim için ne hazırladığını bulmak istediğimde kendimi her zaman kullandığım hayal kitapları tahminlerini topladım.

Rüya Miller

Nasıl dondurma yediğinizi hayal ettiyseniz, başladığınız iş başarıyla bitecek. İyi şanslar diğer çalışmalarda size eşlik edecek, bu yüzden bu inanılmaz şans şeridindeyken bir dakikanızı ayırın.

İştahlı çocukları dondurma yeme görmek de hayırlı bir işarettir. Böyle bir rüya refah ve mutluluk vaat ediyor. Ve bu bolluk akışı kısa ömürlü olmayacak, ancak yaşamınız boyunca sizinle birlikte kalacak.

Genç bir kız bir Eskimo'yu bir erkeğin huzurunda nasıl düşürdüğünü hayal ederse, o zaman gerçek hayatta eşini değiştirmek için cazip olacaktır. Çok büyük sıkıntılara yol açıp başını belaya sokabilecek başka biri tarafından ciddiye alınır.

Erimiş dondurma, çok yakın zamanda başınıza gelebilecek chagrin rüyalar. Beklentileriniz karşılanmadı, bu nedenle istenen sonucu elde etmek için başka yollar aramanız gerekiyor.

Ezoterik rüya kitabı

Bu rüya kitabına göre, dondurma karşı cinsten biri için yeni duyguları sembolize ediyor. Hayatında daha önce hiç yaşanmamış olan duyguları deneyimleyeceksin. Fakat sadece neşeyi değil, problemleri de beraberinde getirebilir.

Daha fazla tahmin:

  1. Ağzınızdaki dondurmanın tadını hissedin - diş ağrısına. Kötü bir dişi olabildiğince çabuk tedavi etmek ve büyük sağlık sorunlarından kaçınmak için diş hekimini ziyaret etmelisiniz.
  2. Bir dondurma var - bir anda dönecek ve size birçok neşeli duygu kazandıracak bir kasırga romantizmine. Ancak bu, hızla sona erecek, karşı cinsten hüsran ve güvensizliği geride bırakacak.
  3. Birisi size davranır - dikkat edin, kader sizin için refahınızı tehdit edecek bir tehlike hazırladı. Eylemlerinde ve eylemlerinde dikkatli olmaya çalış, duyguların seni kontrol etmesine izin verme.
  4. Mutfağınızda dondurma yapmak - yalnız kalmaktan bıktınız ve kalbinizi yeni ilişkilere açmaya hazırsınız. Ancak hayatı, çok fazla keder ve hayal kırıklığı yaratacak, değersiz bir adamla ilişkilendirme riski büyüktür.
  5. Meyve parçaları ile egzotik bir dondurma da hızlı ve kısacık bir romantizm vaat ediyor. Size uzun süre sempati duyan ve karşılık verecek bir kişi tarafından taşınacaksınız. Fakat çok çabuk ilgisini kaybedip yeni maceralar arayışı içinde olun.

Navlun Rüya Yorumu

Dondurma - zevk ve hoş duyguların sembolü. Buna dayanarak, rüya kitabının yorumlanması yaratıldı.

İşte onlar:

  1. Sıcak bir günde tatlılık vardır - yakında görmeyi hayal ettiğin bir erkekle tanışacaksın. Toplantı çok hoş duygular getirecek, bundan biraz daha mutlu olacaksınız. Fakat büyük planlar yapmayın, onlar hala gerçekleşmeyecek.
  2. Hassaslığı eritmiş birini izlemek, bilinçaltından geçmişe çok fazla dikkat etmenizi isteyen bir sinyaldir. Dönmüyor, şimdiki zamanda sahip olduğunuza odaklanın. Mutluluğun düşündüğün yerde değil.
  3. Dişleri azaltan dondurma, neşeli ve mutlu bir insansınız, böylece hayatınız zevklerle ve hoş bonuslarla dolu. İyi çalışmaya devam edin ve yavaşlamayın, o zaman iyi şanslar uzun süre sizinle birlikte kalır.
  4. Bir kafede veya restoranda bir lezzetin tadını çıkarın - yakında bir kutlamaya davet edileceksiniz ve bolca eğleneceksiniz. Ancak itibarı bozmamak ve çirkin bir durumda olmamak için kendinize çok fazla izin vermeyin.
  5. Favori bir dondurma var - sevdiklerinizle buluşma, diğerlerinden farklı olacaktır. Her zamankinden çok daha fazla duygu yaşayacaksınız ve gerçekten samimiyetten zevk alabileceksiniz.

Aile rüyası

Dondurmayı elinizle alın ve üşüdüğünüzü hissedin; başa çıkmanız zor olacak muazzam bir acı yaşayacaksınız. Bu dayanılmaz duygu, başınızı örter ve iyileşmek ve normal hayata geri dönmek zaman alır.

Çocuğunuza dondurma ile davranın - kelimeleri takip etmeniz gerekir, çünkü yanlışlıkla sevilen bir tanesini rahatsız edebilirsiniz ve gelecekte çok pişman olmanız gerekir. Söylediklerinizi yüksek sesle kontrol etmeye çalışın ve ardından sorunlardan kaçının.

Erimiş dondurma - son zamanlarda hissettiğin öfke sonunda seni terk edecek. Durumu tarafsız bir şekilde değerlendirebilecek ve doğru sonuçlar çıkarabileceksiniz. Bu duyguların kaynağı olan kişi ile ilişkiler gelişecektir.

Lezzetli dondurma - yakında yaşayacağınız büyük zevk için. Uzun zamandır bu tür duyumları hayal ettiniz, ama onlara gelemediniz. Ve şimdi sabrınız için ödüllendirileceksiniz.

Dondurmayı çöpe atmak - eşinize olan hisleriniz soğuyacak ve sizi bağlayan sevgiyi hatırlamak ve her şeyi normale döndürmek için ilişkileri sürdürmek için çok çaba sarf etmeniz gerekecektir.

Leke muamelesi karşısında - aşırı çalışma nedeniyle sağlık sorunlarına. Daha fazla dinlenmelisin, yoksa enerji seviyesi tükenir, çünkü daha büyük bir talihsizlik yaşayacaksın.

Çikolatalı dondurma - sırrı ortaya çıkacak ve uzun zamandır sizinle ilgili olan bir sorunun cevabını alacaksınız. Yeni bilgiler tamamen beklenmedik bir kaynaktan gelecektir. Sonunda yüzde yüz güvenebileceğiniz bir arkadaş bulmanız mümkündür.

Pin
Send
Share
Send
Send