Rüya yorumu

Burç Kova burcu: karakteristik ve şahsın tanımı

Pin
Send
Share
Send
Send


Kova, belki de fantezilerinin sınırsızca daldığı ve canlı bir hayal gücüne sahip olan Zodyak'ın en "gökkuşağı" işaretidir. Kafasında olan her şey, başkaları için gizlice, her şekilde çözmek istediğiniz bir gizemdir. Kova'nın doğasının özellikleri, güçlü ve zayıf yönleri hakkında konuşalım.

Genel özellikler

Kova'yı anlamak için doğmanız gerekir. Bu çok gizemli, hatta bir şekilde tekrar tekrar bilmek istediğiniz gizemli, gizemli bir insan.

Bu burç takımyıldızının temsilcilerinin niteliğinin tanımı:

 1. Kova meraklısı rüyalar dünyasında buluş ve sürekli yaşam rağmen, aynı zamanda hevesli realistler. Yarının onlar için ne hazırladığını açıkça biliyorlar ve her zaman Destiny’nin beklenmedik sürprizlerine hazırlar.
 2. Kova ile uğraşırken beklenmedik durumlar için hazırlanmalıdır. Onlara tamamen çalışmış görünüyorsunuz ve bir noktada beklentilerinizle tamamen uyumsuzluk yaratarak garip davranışsal bir şey fırlatıyorlar.
 3. Nazik ve sakin, hileleri atmayı ve başkalarının ne kadar şok olduklarını öğrenmeyi hala seviyorlar. Ancak, kötülerine dikkat çekmek isteyen çocuklar gibi, kötülükle yapıyorlar.
 4. İlişkiler kolaydır ve duygular geçtiğinde eski ortaklarla gerçekten arkadaş olabilirler.
 5. Kendilerini çok seviyorlar, bu yüzden kimsenin onları kırmasına izin vermeyerek kişisel sınırlarını sıkı bir şekilde gözlemliyorlar. Bir mil ötede hissedilen yüksek bir iç haysiyetleri var.
 6. Tüm dış bulutsuzluk, baş dönmesi ile Kova saf olmaktan uzaktır. Yapmaları zor, bu yüzden onlarla en iyi davranış stratejisi mükemmel dürüstlüktür. Aldatmaya tahammül etmezler ve tökezleyen haini affetmezler.
 7. Kova'nın genellikle pek çok arkadaşı vardır, o gerçek bir ruh, bir şirket ve gürültülü partilerin sık sık. Ancak aynı zamanda, dış olaylardan ve olaylardan rahatsız edilmeksizin kendilerini düşüncelerine tamamen sokmak için periyodik olarak mahremiyete ihtiyaçları vardır.
 8. Çok anlayışlılar, insanları görüyorlar ve insan duygularının tüm gölgelerini hassas bir şekilde okuyorlar. Güçlü empatlar, zayıf dışsal yeteneklere bile sahip olabilir. Sezgi oldukça gelişmiştir, önseziler neredeyse hiç aldatmaz.
 9. Genelde çok basit, hatta bir şekilde başkalarını utandırabilen ve rahatsız edebilen dokunulmaz sorular sorarlar.
 10. Bulmacaları ve aktif zihinsel aktiviteyi severler. Beyin işe yaramazsa, Kova hızla sıkıcı olur ve kendisi için başka bir aktivite arar.

Genel olarak, Kova'nın karakteri huzurlu ve hafiftir. Onlarla iletişim kurmak kolay ve keyifli. Ancak, sadece bir arkadaş kategorisinden, yakın bir arkadaş veya sevilen birinin statüsüne geçmesini istiyorsanız, her zaman çok açık ve bu kişinin sınırlarına saygılı olmaya hazır olun.

Kova adam

Bir erkek-Kova ile uyumlu ve mutlu bir ilişki kurmak için, doğasının özelliklerinde bilgili olmanız gerekir.

Önemli noktalar:

 1. Davranışı diğer tüm erkeklerden farklı, bu yüzden beklenmedik durumlara hazırlıklı olmalısın. Örneğin, sizden çok hoşlandığı takdirde, yanıltıcı ve kayıtsızlıktan şüphelenebilecek uzak ve soğuk olacak.
 2. Çekmediği kadınlarla uğraşırken, genellikle sadece sevgilimdir. Dostça ve kibar davranış, her zaman kurtarmaya istekli olma istekleriyle birlikte, kızlar genellikle sempati duyuyorlar. Bu nedenle, kalbinizi kırmamaya dikkat etmeniz gerekir. Aramızdakileri hemen bulmak daha iyidir - arkadaşlık ya da romantik bir ilişki.
 3. Kova'nın şehvetli bir alanda açması çok zordur, gerçek duygularını sonuna kadar gizler, ama aynı zamanda bir eşin kalbini ve ruhunu tamamen yakalamaya çalışır. Bu oyunlar onu eğlendirir, onu gerçek bir manipülatöre ve kadınların kalbi için avcısına dönüştürür.
 4. Bencil, küçük, hatta kaba olabilir. Fakat sadece kadın böyle bir tutuma izin verirse. Bir gün usulca bunun sizin için hoş olmadığını belirtmesi yeterlidir ve Kova bunu düzeltir.
 5. Onunla ilişkilerde tüm duygularını ve duygularını telaffuz etmek çok önemlidir. Kendinizi hakaret ve hayal kırıklığına uğratmayın, bunun neden böyle olduğunu veya davranışının sizin için hoş olmadığını söyleyin. Her zaman bir uzlaşma bulacak ve ilişki uyumlu ve uzun sürecek.
 6. Kova'nın kalbini kazanmak için, inisiyatif almanız gerekecek, çünkü oldukça pasif ve başarısızlıktan korkuyor. Ne sevdiğinize dair bir ipucu sizin için yeterli, ve bu bir mahkeme meselesi olmayacak.
 7. Her halükarda onu kıskanma. Zayıflık için kıskançlık çeker, böyle bir kadın hızla ilginç ve arzulanan olmaktan çıkar.

Kova kadınlar

Kova kız - doğanın kendine değer hissi ile. Kendisini seviyor ve aynı ilişkiyi eşinden de bekliyor. Adresindeki saygısız sözlere ve eylemlere asla tolerans göstermeyecek. Sadece git ve ondan sonra geri dönmek imkansız olacak.

Karakter özellikleri:

 1. Bir kız hakkında eşinin hayatının sonuna kadar sadık kalacağını söyleyemezsiniz. Bu işaret en çok ihanete açıktır. Ama gizlice değişmeyecek - dürüst olmak gerekirse her şeyi anlatacak ve ilişkiyi koparacak.
 2. Olumlu duygulara ihtiyacı var, eğer orada olmazlarsa, adam çabucak sıkılacak ve onun için "harika bir prens" olmaktan çıkacak. Bu nedenle, biri orta derecede romantik, orta derecede katı ve biraz tahmin edilemez olmalıdır.
 3. Bu kendi başına yürüyen bir kedi. Asla tamamen erkeğine ait olmayacak. Bu nedenle, bunun için az miktarda kişisel alan bırakmak önemlidir. İdeal olarak, gizlilik için zaman ayırın.
 4. İdeal yaşam hakkındaki düşünceleri toplumda kabul edilenlerden farklı olabilir. Bu sadece uzlaştırılabilir, ancak böyle bir karakter kırılamaz.

Orta derecede sakin, ama bazen öngörülemeyen Akvaryumlar insanları enerjileri ve karizmaları ile çekerler. Bunlar harika arkadaşlar ve ortaklar, onlara güvenebilirsiniz. İyi bir ilişkiyi bozmamak için karakterin belirli özelliklerini bilmek önemlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send