Rüya yorumu

Eldeki kalbin çizgisinin değeri ve kod çözme özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Eldeki çizgiler, bir kişinin özelliklerini ve yaşam olaylarının yönünü yansıtır. Çizgilerle insan kaderi arasındaki bu ilişki eski zamanlarda fark edildi. Soldaki avuç içi çizgiler, bir insanın geçmişini ve kader tarafından planlanan olayları gösterir. Sağdaki çizgiler mevcut olayların durumunu ve bir kişinin kaderinde meydana gelen değişiklikleri gösterir. Kalp çizgisinin ne gösterdiğini detaylı olarak düşünün? El falı, insan duygularıyla ilişkili olduğunu iddia ediyor.

Yer ve şekil

Avucunuzun içinde kalp çizgisi nerede? Parmakların tam altında bulunur ve avuç içi küçük parmaktan başparmağa geçer. El falı, iki tür kalp hattını inceler - manevi ve fiziksel.

Fiziksel çizgi küçük parmaktan kaynaklanır ve orta ve işaret parmağı arasında veya bu noktada sona erer. Kemerli bir şekle sahiptir. Bu işareti ellerinde olan insanlar duygularını güzel bir sanatsal biçimde ifade edebiliyor, dünyanın güzelliğini fark edebiliyorlar ve en zor koşullarda bile zihinsel varlığını yitiremiyorlar.

Bu insanlar duyguları nasıl gizleyeceklerini bilmiyorlar, her zaman açık ve dürüst davranıyorlar. Hayatın sıkıntıları yüzünden kırılamazlar - iç enerji rezervleri kısa sürede iyileşmeye yardımcı olur ve bir kez daha tam olma sevincini hisseder. Başkalarına karşı hassastırlar, empati yapabilirler ve hatta telepati yapabilirler. Bunlar karizmatik ve enerjik insanlar.

Manevi kalbin çizgisi, yuvarlama oluşturmadan, kesinlikle düz bir yönde ilerler. Bunlar, düşüncelerini ve duygularını açıkça ifade edemeyen kapalı insanlardır. Asla duygusal olarak ilişkileri çözmezler, kıskançlık yaratan sahneler yaratmazlar veya kötü niyetli isteklilerle açıkça çatışmazlar. Ruhsal kalbi olan insanlar da romantik duygulara sahiptir, ancak onları güzel bir biçimde ifade edemezler. Bundan sıklıkla çılgınca davranışlara yol açabilecek bir iç çatışma vardır.

Avucunuzun içinde kalp çizgisinin sona ermesinin önemi nedir? Orta ve halka parmağında bitebilir ve küçük parmağa kadar dayanabilir. Seçenekleri göz önünde bulundurun:

 • orta ve işaret parmağı arasında geçen çizgi - bir kişi gerçekçi bir depo, iç dünyası dengelidir;
 • işaret parmağı yakınında - bir sineği uçurabilen hassas ve savunmasız bir kişi;
 • Orta parmak hakkında - önünüzde, etrafındaki insanların çıkarlarını göz önünde bulundurmayı bilmeyen tam bir egoist

Kalbin bölünmüş çizgisi, çelişkili doğası olan karmaşık bir ruhsal insan örgütünü ifade eder. Çizginin parmaklarda üç işlemi varsa, önünüzde sevgi dolu ve duygusal bir kişi vardır. Eğer seçilen kalbine sadık kalabildiyse, yaşamında büyük şans getirir.

Çift çizgi, bir insanın hayatında özenli ve sadık bir eşin varlığını gösterir. İş ortağı uyumluluğu belirtileri var mı? Evet, bu her iki partnerin kalp çizgilerinin yönü ve şeklinin tam bir çakışmasıdır.

Satır simgeler

İdeal olarak, kalp çizgisi açıkça görülebilir, düz ve derin olmalıdır. İşaretler ve kesişen keneler olmamalıdır. Bu, mutlu bir kaderi, karşı cinsle ilişkilerde uyumu ve sağlıklı bir dolaşım sistemini karakterize eder.

Ancak, bir insanın duygusal alanı her zaman değişime, duygulara ve kararsızlığa maruz kalır. Bu, doğrudan kalbin hizasında veya yakınında bulunan işaretleri söyleyecektir:

 • adalar;
 • zinciri;
 • sonları;
 • Tic.

İşaretlerden biri bir ada ya da bütün bir adacık zinciridir: duygusal yaşamda bir kişinin yaşadığı sorunları gösterir. Büyük boyutlu adacıklar, derin depresyon ve duygusal dengesizlik dönemlerini gösterir.

Örneğin, eğer adalar başlangıçta yerleştirilmişse (küçük parmağında), bu gençliğinde şiddetli ve dengesiz bir aşk küresi olduğunu gösterir. Bazen çizgi orta parmağında bile düzensiz bir şekilde belirlenebilir - bu yetişkinlikte duygusal alanın dengelendiğini ve türbülanslı duyguların patlamasının geçmişte kaldığını gösterir.

Zincir, zengin ve yoğun bir duygusal yaşamın bir işaretidir. Bir insan herhangi bir soruna şiddetle tepki gösterir ve hayatını dayanılmaz kılabilir. Birkaç yerde kesintiye uğrayan çizgi, sevgi kaybını ve sevdiklerinden ayrılmayı belirtir.

Adalar zincirle karıştırılamaz. Zincir küçük halkalardan oluşur ve gerçek bir metal zincirine benzer. Bir kişinin duygusal hareketliliğine işaret ediyor. Bu tip insanlar için, hızlı bir şekilde bir şeye dahil olmak ve hızlı bir şekilde ilgisini kaybetmek karakteristiktir. Adalar olayların dramatizasyonu için bir tutkudan bahseder - zincirdeki büyük bağlantılar gibi görünürler.

Venüs kemeri

Bu işaret nedir ve ne ile ilgilidir? Venüs kuşağı kalp ve parmaklara paralel uzanan başka bir çizgidir - ikisi arasındadır. Bu işaret, reklam türünün hassas hassas yapısını gösterir. Venüs kuşağı birkaç paralel ince kenelerden oluşuyorsa, bir insanın histerik ve dayanıksız doğasını gösterir - dayanılmaz.

karakter

Karakteri kalbin çizgisi boyunca belirlemek mümkün müdür? Evet yapabilirsin. Bunu yapmak için, konumun yönünü ve çizginin sonunu dikkatlice düşünmelisiniz:

 • düz ve düz - nazik, açık, cömert bir adam;
 • Mars tepesinden yaşam çizgisine iner - her zaman sonsuza dek herkesten memnun olmayan huzursuz bir doğa;
 • yaşam çizgisiyle bağlantı kurar - bir insan çok güveniyor;
 • baş çizgisi ile bağlanır - kişi yeterince zeki ve zeki değildir;
 • Jüpiter'in tepesine çıkıyor - bir kişi yüce fikirlere yatkın;
 • kısa ve derin - soğuk ve inatçı doğa;
 • çok aydınlık ve derin - kişi akla değil duygulara hükmediyor;
 • ince ve zar zor farkedilir - kişi hayattan nasıl zevk alacağını bilemez.

Eğer ince sürgünler kalbin çizgisinden yukarı çıkarsa, bu aşk ilişkilerine karşı gizemli bir tutumu gösterir - bir kişi sevilen birine olan bağlılıktan daha çok flört etmeye meyillidir.

Süreçler aşağıya doğru yönlendirilirse, kişi aşk ilişkilerini nasıl kuracağını bilmiyor ve gücünü boşa harcıyor.

Eşcinselliğe eğilimi kalp çizgisi ile belirlemek mümkün müdür? Bunun için Venüs tepesi iyi geliştirilmeli ve orta parmağın yakınında birkaç adacık vardır.

Bir kişinin karakterini elindeki işaret ve çizgilerle incelemek, ona doğru yaklaşımı bulmasına ve çatışmalardan kaçınmasına yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send