Rüya yorumu

Okul sınavından önce uyum sınavı - yapabilecekleriniz ve yapamadıklarınız

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir öğrencinin sınav öncesi işaretlerini bilmesi ve dikkate alınması gereken, testi başarıyla geçme şansı büyük ölçüde artar. Okulda sınav yapmak, kafanın karışmasının veya kapsanan malzemenin unutulmasının kolay olması nedeniyle şiddetli stres yaratabilir. Özellikle KULLANIM veya OGE ile ilgilidir. Uyum, hem enerji seviyesinde hem de heyecanın üstesinden gelmeye yardımcı olan ilave bir psikolojik destek olacaktır.

Hangi işaretler iyi şanslar vaat ediyor

Evren bize sürekli olarak kader belirtileri yolluyor. Sınav öncesi dönem istisna değildir. Onları dinleyebiliyor ve tanıyabiliyorsanız, bundan birçok fayda elde edebilirsiniz.

Sınavı iyi geçmeniz gerektiğini gösteren işaretler:

  • Suyla dolu temiz bir kap taşıyan bir kadınla buluşma (şişe, kova);
  • Hafif yağmur;
  • Hamile bir kadınla bir şans toplantısı;
  • Apartmanda karıncaların görünümü;
  • Sabah çanları duydum;
  • Rasgele dökülen çay;
  • Yabani kuş yüksekten uçuyor.

Uzun süredir tek bir yerde yaşıyorsanız, komşularınıza da dikkat etmelisiniz. Elbette, bir nedenden dolayı bazılarının sizin için hoş olduğunu ve birisinin - bazı bilinmeyen sebeplerden dolayı, sizi yanlış bir şey yapmamasına rağmen, itici bir izlenim bıraktığını zaten fark ettiniz. İlk kategoriden komşularla yapılacak bir toplantı iyi bir işaret ve kötü bir ikinciden - olacaktır.

Yatmadan önce işaretleri

Sınavın arifesinde, yatmadan önce, yastığın altına açık ders kitapları ya da defterler koymalısınız. Bu yöntem, öğrencinin anısına bir yer edinme bilgisine yardımcı olacaktır.

Ayrıca, yatmadan önce, ayağınızın yanına bir çikolata koyabilirsiniz, ki bu sınavdan sonra okulda yemek yemeniz gerekecektir. Yöntemin özü, enerji kanalı vasıtasıyla hafızanın enerjisinin bacaklardan akabileceği ve çikolatanın kendi içine alacağıdır.

Yastığın altına ve üzerine önceden bilet numarası yazmanız gereken kağıt parçalarını koyabilirsiniz. Sabahları bakmadan, bu kağıt parçalarından birini çıkarın - sayısı sınava girdiğiniz biletin numarasıyla eşleşecek veya ona çok yakın olacaktır.

Doğru bilet nasıl seçilir

Belirli bir hedefe yönelik iyi şanslar çekmenin yolları vardır - öğrencinin en iyi hazırlanacağı istenen bilet numarasının seçimi. İlk yöntemin uygulanması için, öğrenci başlangıçta şanslı olmalıdır - okula giderken hamile bir kadınla tanışmanız gerekir. Bu olursa - ona rastgele bir numara sormak gerekir, ki bu bilet numarası olacaktır.

Bir başka yol da sınav için okula giderken araba saymaktır. Bir öğrencinin saydığı sayı böyle bir bilettir ve seçilmesi gerekir. Bilet çekmeden önce, masa veya kapıyı çalmanız da önerilir.

Bir başka etkili yöntem de, muayene gününüzde sol uzuvlarınızdaki tüm işlemleri yapmaktır. Uyandıktan sonra, her şeyden önce, sol ayağınızın üzerinde durmalı, aynı şekilde herhangi bir tesise girmeli ve bırakmalısınız.

Bir bilet seçerken, sağ elin iki parmağını çaprazdan arkanızdan sıkarken sol avucunuzla çekip çıkarmanız gerekir. Bu günkü hane halkı eylemleri de sol elinizle yapılmalıdır - dişlerinizi fırçalamak, saçlarınızı taramaktır.

Sınavdan önce ellerinizde yapışkan bir şeyler tutmanız önerilir - tatlı bir şeker veya marmelat olabilir, böylece ihtiyacınız olan bilet daha sonra ellere “yapışır”.

Sınavdan önce ne yapılmamalı

Kendi başarılarını riske atmamak için sınavdan önce yapılamayan eylemlerin bir listesi vardır. Araştırmaya en yakın dönemde saç kesimi yapılması tavsiye edilmez, çünkü bu işlem öğrencinin bilgisini "kesebilir". Aynısı kişisel hijyen için de geçerlidir - saçınızı bir sonraki sınavdan bir gün önce yıkamalısınız.

Henüz mutlu olmayan ya da tersine başarısızlık yaratan yeni kıyafetler giymek gerekli değildir. Önceki denemelerde öğrencinin zaten şanslı olduğu şeyleri giymek daha iyidir. Ayrıca öğrencinin olumlu duygular yaşadığı uygun şeyler - enerjileri de iyi şanslar verecektir.

Materyali öğrenmeyi tamamladıktan sonra not defterlerini veya ders kitaplarını açık bırakmayın. Bunun bellekte depolanan bilgiler üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

İnternetten indirilen hazır kopya sayfaların basılması önerilmez. Bunları kendiniz hazırlamak daha iyidir - materyali işlemek ve en önemli şeyi yazmak. Bu, hem enerji tarafından hem de nesnel olarak bilgiyi güçlendirmek için faydalı olacaktır.

Bir tılsım yardımı ile şans çekiyoruz

Tılsımlar birçok farklı yaşam koşulunda bize yardımcı olabilirler ve sınav öncesi dönemde özellikle yararlı olurlar. Birkaç kuşak okul çocuğu tarafından test edilen popüler bir tılsım, sınavın bitiminden önce ulaşılmaması ve topuk altına konması gereken bir Sovyet kuruşudur.

Ayrıca, her şehirde var olan şehir tılsımlarını kullanmak için başvurabilirsiniz. Bu, elle dokunmanız gereken mutlu bir heykel veya oturmanız gereken bir dilekçi dükkanı olabilir. Sınavdan önce bu tür şeylerin büyülü desteğini almak gereksiz olmayacak.

Popüler muska - bileğe bağlı bir iplik - mükemmel uyuyor. İpliği kırmızıyla almak en iyisidir. Nodüller belleğe azaltılmalıdır.

Şanslı olmanın daha fazla yolu

Bir okul çocuğu sınava girerse ve yolda aniden bir şey bıraktığını veya evde bir şey yapmadığını hatırlar - hiçbir durumda bir kişi geri dönmemelidir. Bu işlem neredeyse şansı engellemek için garanti edilir.

Ayrıca, her zaman gittiği öğrenci rotası için olağan olanı tercih etmek gerekir. Sınava giden yol - kısa yollar için en iyi zaman değil ya da yeni yollarla arama yapın. Yolda, her türlü engelden kaçınmalısınız - su birikintileri veya çukurların üzerine basmayın.

Sessizlik aynı zamanda şans çekmek için mükemmel bir yoldur. Bir öğrenci sınav gününde kimseyle konuşmazsa, uyandığı andan sınavın anına kadar her şey başarılı ve kolay olacaktır.

Ayrıca testin arifesinde, arkadaşlara, akrabalara, sokakta rastgele insanlara yardım etmek için birçok iyi iş yapabilirsiniz. Olumsuz duygulara teslim olmayın ve çatışmalara girmeyin. Bu durumda, biriken pozitif enerji kesinlikle öğrencinin sınavla başarılı bir şekilde başa çıkmasına yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send