Rüya yorumu

Ne rüya görüyorum tatlım

Pin
Send
Share
Send
Send


Balın neyi hayal ettiğini çözmek için, rüyanızın planını tam olarak veya daha iyi bir şekilde hatırlamaya çalışın - hiçbir şeyi unutmamak için yazın. Daha sonra, kaderin gelecekte sizin için ne hazırladığını anlamak için bu makaledeki yorumları okuyun.

Antik rüya kitabı

Tatlı ve güzel kokulu ballarla dolu dev bir varil, hayatınızda ortaya çıkacak olan bir şans ve büyük şans belirtisidir. Düşüncenin gücüyle arzularınızı yerine getirebilecek gerçek bir sihirbaz olacaksınız. Sadece bir şey alma niyetini ve farkına varmak için gereken fırsatları çok çabuk ortaya çıkacak şekilde ifade edin.

Daha fazla yorum:

 1. Bal, iyi şanslar, refah, iyi haberler ve elverişli olayların sembolüdür. Bu nedenle, böyle bir rüya gördüğünüzde sevinebilirsiniz - kaderin sevgilisi oldunuz.
 2. Bir bardak dolusu bal - bereket ve refahın ilerlemesine. Her şey parayla bağlantılı. Artık harcamaları kaydetmeniz ve planlamanız gerekmez. Uzun zamandır hayalini kurduğun şeyi karşılayabilirsin.
 3. Tatlım var - iyi haberleri sizi çok memnun edecek. Ek olarak, alınan bilgiler sizin için çok değerli olacaktır. Kendi iyiliğin için kullanabilirsin.
 4. Başka birine davranmak için - sizi beklenmedik bir şekilde ziyaret etmeye karar veren misafirleri bekleyin. Birbirinizi uzun süredir göremediğiniz için, yakınlarınız sizi özlediğiniz için ziyarete gelecekler.
 5. Fakat kırılmış bir fıçı bal, olumsuz bir işarettir. Böyle bir rüya büyük hayal kırıklığı vaat ediyor ve sonra sevilenle ayrılıyor. İhanetle karşılaşmanız mümkündür.
 6. Şımarık bal - karışamayacağınız birinden ayrılmak için. Bu, gelecekte ciddi bir şekilde pişmanlık duyacağınız zorunlu bir karar olacaktır.
 7. Peteğin izlenmesi iyi bir işarettir. Sorunlara ve zorluklara rağmen, en az zararla istenen amaca ulaşacaksınız. Herhangi bir zorluk ve başarı ile başa çıkmak için yeterli kaynağa sahipsiniz.
 8. Dudakları baldan yapışkan hissetmek olumsuz bir işarettir. Şahsın hakkında dedikodu ve dedikodu başlayacak. Detektörlerin saldırılarına karşı savunmaya hazırlanın. Ve sizi sürekli kandırmaya çalışan insanlara güvenmeyin.
 9. Pişmiş yemeğinize bal ekleyin - bir partnerle ilişkiniz yeni bir aşamaya geçecektir. Tamamen farklı olduklarını, daha iyi olduklarını hissedeceksiniz. Daha az canlı duygular ve tutku olmakla birlikte, daha fazla sevgiye ve sıcaklığa sahip olacaklar.
 10. Bir sineğin balda nasıl sıkışıp kaldığını görmek için - çalışmanızın sonuçları, başarımı kendi olarak vermiş olan başka bir kişi tarafından kullanılır. Bu adaletsizlikle hiçbir şey yapamazsınız, sadece buna katlanmak için kalır.
 11. Bal ürünlerini satmak için - gerçek hayatta problemlerden ziyade çözümlerde düşünmeyi tercih eden çok girişimci bir insansınız. Bu nedenle, her zaman refah içinde yaşayacak, arzularını kolayca yerine getireceksin.
 12. Balı bir muamele olarak alın, ancak bunun çok acı olduğunu bulmak için - kendinizi baş edemeyeceğiniz zor bir durumda bulacaksınız. Diğer insanlardan yardım istemek zorunda kalacaksınız.
 13. Ayı bir arının yuvasına tırmanır - yaşamınıza giderken eski taraftarların edepsizlik ve edepsizlik şeklinde engeller olacaktır. Bu nedenle, tüm planlar istediğiniz kadar hızlı uygulanmayacaktır.
 14. Yere sıvı bal dökülmesi - yakında yaşamınızdaki bir talihsizlik ve sıkıntı dönemi olacak, sanki her zaman bu noktaya kadar olan serveti kaybedeceksiniz.
 15. Balı kavanozdan çıkarmaya çalışıyorum, ancak boşuna değil - insanlar isteklerinizi karşılamaya gitmeyeceklerdir. Sadece kendinize güvenmek zorundasınız, ancak tüm sorunları kendi başınıza çözmek için yeterli güce sahip olduğunuzu unutmayın.

Rüya Miller

Bu rüya kitabının yazarı, balın refah ve refahın bir sembolü olduğuna inanıyordu.

İşte yorumları:

 1. Balı bir rüyada görmek - büyük hayalperestliğe, ki zaten hayalperestin önünde. Sadece onu almak için çaba sarf etmene gerek yok. Ve sonra gününüzün sonuna kadar refah içinde yaşayacaksınız.
 2. Saf ve neredeyse saydam bal, aynı zamanda sadece dıştan, mutluluk hayalleridir. Başarılı, mutlu ve başarılı biri gibi görüneceksin, ama şimdi ruhun tatminsiz kalacak. Bazı arzularını görmezden geliyorsun, bu yüzden uzun zamandır beklenen huzuru ve rahatlığı hissetmiyorsun.
 3. Tatlı bal yemeye aç - şimdi üzgünsünüz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Ama kaderin senin için büyük planları var. Zengin bir adam olacak, diğer yarıyla tanışacak ve gerçek aşkı bulacaksın. Sadece biraz beklemek kalır.

Rüya yorumu Tsvetkova

Bu rüya kitabının yorumunda, bal insan yaşamının tüm alanlarında mutluluk ve bereket sembolüdür.

İşte onun öngörüleri:

 1. Gevrek, taze ve hoş kokulu balı görmek için - gerçekte pahalı bir hediye alacaksınız, mülkün sahibi olacaksınız ya da sizin için önemli bir fayda sağlayacaksınız. Geçmişte harcadığınız tüm çabalar nihayet sonuç doğuracak ve büyük bir miktar kıracaksınız.
 2. Baldan yapılan tatlılar, ailede yakın zamanda yenilenmeyi hayal eder. Ya da bir çocuk gebe kalmak için uygun bir süre geliyor. Yakın gelecekte hamile kalmayı başarırsanız, hamilelik sakinleşecek ve bebek sağlıklı ve mutlu doğacak.
 3. Zevkli bal var - uzun, mutlu, olay dolu ve duygusal bir yaşam vaat eden iyi bir işaret. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok, yaşlılıkta sağlık bile güçlü kalacaktır.
 4. Piyasadan tatlılar satın almak - derinden aşağıya eşinizle olan mevcut ilişkinizden memnun değilsiniz. Sadece rahatlık ve rahatlık uğrunda onunla birliktesiniz, ama bu yüzden kalbinizi açmanıza ve içine gerçek aşka izin vermenize izin vermiyorsunuz.

Pin
Send
Share
Send
Send