Rüya yorumu

Bir çiçek almak için evde toplandı Decembrist: sırlarını öğren

Pin
Send
Share
Send
Send


Tropik ormanın sakinleri, Decembrist çiçeği, birbiriyle çelişen görkemin taşıyıcısı olarak bilinir, çünkü onunla ilişkili işaretler iyi huylu ve kötü olabilir. Kendi enerjisine sahip olan yeşil arkadaş, odayı yalnızca oksijenle zenginleştirmenin yanı sıra, hanehalkı ile ilgili olayları da tahmin edebiliyor. Özenle ev bitki yeşil yeşillik ve çiçeklerin şiddetli renkleri ile göz mutludur.

Tropikal bir bitkinin benzersizliği nedir

Ev ıslahı için alışılmadık bir çalılık türü çeşitli isimlerle bilinmektedir - Schlumberger kaktüsü bilim adamları tarafından seçilmiştir, günlük yaşamda Decembrist'e Barbar tırpanı, Kanser boynu, Noel kaktüsü adı verilir. Decembrist adının sebebi çiçeklenme özellikleri ile ilişkilidir, tam da Aralık ayında düz parlak yeşil saplı kırmızı veya parlak pembe çiçeklerin karıncalanmalarla ortaya çıkma zamanı gelmiştir.

Asılı saplı, konut sahiplerinin enerjisini emen bir bitki, görünüşleri ile gelecek olaylar hakkında onları bilgilendirir.

Çiçeğin ana işareti diyor: Decembrist'in neye benzediği, ev gibi bir atmosfer. Yemyeşil yeşil çalılar aile hayatındaki uyum ve dinginliği sembolize ediyor, solan çiçek evdeki kötü olayları önlüyor.

Çeşitlilik alacak ve batıl inançlar

En büyük batıl inanç sorunu, çiçeğin ani ölümü ile bağlantılıdır. Uygun bir özenle Decembrist kurumaya başlar veya aniden ölürse, bu, konut sakinlerinin evlerinde düzenlenen cenaze töreni hakkında bir uyarıdır. Ezoterapistlere göre, bir kaktüsün solması iki şekilde yorumlanabilir.

 • Ölen bitki, aile üyelerinden birini onunla ölülerin dünyasına götüren bir rehberle ilişkilendirilir. Evde hasta insanlar yoksa gerçek olmaz.
 • Aniden kurutulmuş çalılar, evde ani bir trajedi habercisi olabilir. Eski zamanlarda insanlar batıl inançlara daha fazla inanıyorlardı, bu yüzden trajedi için suçlanan ölü bitki oldu.

Bugün bile, yaşayan bitkilerin bireysel sevenler, ölümcül bir tehlike yaratmamak için Decembrist çiçeğini evde tutmaktan korkuyor. Bazı çiçek yetiştiricileri, Schlumberger kaktüsünü evde izlenebilen insanlara bırakmayı önermemektedir. Batıl inanç sadece bir uyarı olmasına rağmen, bir bitki ölüme neden olamaz.

Çiçek Dekabrist: iyi işaretler

Evin atmosferini hevesle absorbe eden, yoğun parlak yaprakları olan parlak yeşil bir çalı, apartman sakinlerinin kaderindeki en ufak değişikliklerin bile ortaya çıktığını hissediyor. Uygun bakım ve zamanında sulama için minnettarlık içinde Decembrist, metresine aile ufkunda beklenen değişiklikler hakkında tahminlerde bulunur.

 • Programda ortaya çıkan kaktüs, iyi bir habitat atmosferi olduğunu belirten iyi bir alâmet sayılır. Aile genellikle çocukların yetişmesi, sevgi ve karşılıklı anlayış ile ünlüdür.
 • Kurallara göre, çalı Aralık ayında çiçek açması gerekir. Tomurcuklar Yılbaşı Gecesi'nde veya kışın ilk ayında çiçek açarlarsa, omen keyifli etkinliklerle dolu başarılı ve mutlu bir yıl geçirmenizi sağlar.
 • Decembrist'in programın önünde geliştiği görülüyor. Bu tür omen, hoş tanıdıklar veya yaşamda iyi değişiklikler vaat ediyor. Belki de uzak bir akrabanın mirası olacak.
 • İşaretlere göre, çiçek davetsiz misafirlere kötü düşünceleri ile anında tepki gösterir. Detektörü hesaplamak için son misafirlerini hatırlamak zorundasınız. Bu mutlaka gizli bir düşman değil, aynı zamanda kötü enerjili bir kişidir.

Schlumbergera kaktüsü nisan ayında çiçeklenmekten hoşlanıyorsa, maddi zorlukları bekleyin. Ancak, korkmamalısınız, geçici zorlukların üstesinden gelmek sabır ve sıkı çalışmaya yardımcı olacaktır.

Çiçek Decembrist: Olumsuz Batıl inançlar

Noel kaktüsü güçlü bir enerji potansiyeline sahip olduğundan, sade bir atmosferin enerjisini emer. Titreşimlerin ince bir seviyede algılanması nedeniyle, bir bitkinin canlı organizması, durumunu değiştirerek olumsuz olumsuz olaylara tepki verir. Bu sadece olumlu değil, aynı zamanda Bush Decembrist hakkındaki olumsuz popüler işaret ve batıl inançların ortaya çıkmasının sebebiydi.

 • Eğer çiçek ayrılan zamandan çok daha sonra çiçek açmışsa, bu ailedeki acil sorunlarla ilgili bir uyarıdır. Batıl inanç, yalnızca işte ya da çalışma yerindeki sıkıntılarla bağlantılı değildir, geç renk, hızlı bir aile çatışması, hastalık, maddi zorlukları gösterebilir.
 • Başka bir olumsuz batıl inanç çiçeklenme ile ilişkilidir. Yeşil hayvan, mükemmel şekilde yaratılmış koşullara rağmen, çiçeklerle hostesleri memnun etmediyse, bu önümüzdeki zor dönemin bir işaretidir. Renk belirirse, kötü olaylar şansla değiştirilir.
 • Çiçek Decembrist erkekler için tehlikelidir, bu güzel kaktüsü getirdikleri evde rahatsız edici ve zordur. Batıl inancına göre, çalı enerji seviyesine etki ederek erkeklerden herhangi bir şekilde kurtulmak istiyor. Bu nedenle, kadınlar, seçilenlerden ve kızlardan - baba olmadan bırakılma riski altındadır.

Batıl inançlara kör güvenme, sebebi çiçeğin veya omensin içinde olmayabilir. Bu kişisel ilişkilere dikkat etmenin önemli olduğu konusunda bir uyarıdır veya hostes kaderini yanlış adama bağladı.

Çiçek Decembrist ve Astroloji

Astrologlar Schlumberger kaktüsünü insan yaşamının yaratıcı yönü ile ilişkilendirir. Ancak, bitkinin yaprakları nedeniyle bir tartışma sembolü olarak kabul edilir:

 • sivri yeşillik formu okları andırıyor ve Decembrist'in kendisi sert ve daralan görünüyor;
 • Çiçek, yumuşak dokunuşlu yapraklar ve olağanüstü güzel çiçekler için bir hayranlık hissi uyandırır.

Astrologlara göre, muhaliflerin birliği Decembrist, insanlara her zaman herhangi bir anlaşmazlığı çözme ve temas kurma olasılığının bulunduğunu gösteriyor. Bunu yapmak için, başkalarına karşı tutumunuzu değiştirin.

Ezoterik kadınların, küçük bir çocuğun odasını renkli bir çalı ile dekore etmeleri önerilir. İşaretlere göre, bitkinin enerjisi yaratıcı yeteneklerin oluşumunu etkiler. Decembrist çiçeğinin kök saldığı evin her sakini, hareketlerin ve konuşmanın plastikliğini geliştirebilecek, düşüncelerini doğru ifade etme sanatında ustalaşacaktır. Tesisin enerjisi sayesinde, yaratıcı fikirler olumlu bir yön bulacaktır.

Decembrist'in çiçek açmasını istiyorsanız, ikamet ettiğiniz yerde huzurlu bir ortam sağlayın. Tesisin iddia ettiği gibi aile üyelerinin ölümünü kabul etmekten korkuyorsanız ofise yeşil bir evcil hayvan gönderin. Yerleşim dışı bir alanda, bir kaktüsün negatifini tahmin etme yeteneği ortadan kalkacak ve Decembrist'in parlak görünümü işyerinin içini süsleyecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send