Rüya yorumu

Neden rüya kitabındaki iğneler hayalini kuruyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


İğnelerin neyi hayal ettiğini görmek ve yakın gelecekte sizin için kaderin neler hazırladığını bulmak için bu yorumları okuyun. Rüya analizi için sürekli kullandığım popüler rüya kitaplarının en iyi tahminlerini topladım. Oku ve sizi neyin beklediğini öğrenin.

Aile rüyası

İğneler - gelecekte hayalperestin başına büyük miktarlarda düşecek bir sorun sembolü. Ayrıca bitmemiş işleri, yerine getirilmeyen vaatleri ve ilgili problemleri de kişiselleştirebilirler. Ancak başka tahminler de var.

İşte onlar:

 1. Donuk bir iğne - çok sıcak duygulara sahip olduğunuz yakın bir kişi yakında size tamamen kayıtsız kalacaktır. Sevgi, kontrolünüz dışındaki nedenlerden dolayı bir ani sanki geçer. Bu nedenle, ayırma ağrısız olacaktır.
 2. Bir iğneyi kendi vücudunuzdan çıkarmak - dünyada en çok istediğinizi elde etmenizi engelleyen sonsuz sorunlardan ve engellerden bıktınız. Fakat bu rüyadan sonra bir dizi başarısızlık sona erecek ve ne istediğinizi kolayca bulacaksınız.
 3. İğneler Alış - yakında saçma bir kavga yüzünden uzun süredir iletişim kurduğunuz bir arkadaşınızla barış yapacaksınız. Ve ilk adımı atacak olan o, çünkü hatalarını özlüyor ve fark ediyor.
 4. Bir iğne ve iplik, bir eş için büyük bir sevgi işaretidir. Uzun süre birbirinizden uzak kalmanız zor, her zaman birlikte olmayı tercih ediyorsunuz. Ve bu durum her ikisine de uygundur.
 5. Bir iğne ile Prick - olumsuz bir işaret. Yakın insanlar seni kavga eden şey yüzünden hayal kırıklığına uğratırlar. Gelecekte iyi ilişkileri tekrar kurmak kolay olmayacak, bu yüzden skandaldan nasıl kaçınacağını ve bir uzlaşmayı nasıl bulacağınızı düşünmek en iyisi.
 6. Bir iğneyi kaybetmek - size yakın bir kişi yakında sizi terk edecek ve bu kayıp hayata olan inancınızı sarsacak. Fakat kaybını kalbe almamaya çalışın, çünkü boş yer çok yakında daha sadık ve arkadaşınıza adanmış olacak.
 7. Kırık bir iğne, sevilenden bir ayrılma sözü veren, kaçınılması imkansız olan olumsuz bir işarettir. Bu olaydan sonra uzun süre yalnız kalacaksınız.
 8. Bir rüyanın dikilmesi - sıcak, yumuşak duyguların olduğu sevilen biriyle kavga etmek. Aile bireyleri için - evlilikte kavga etmek, ilişkilerin kopmasıyla sonuçlanabilir.

Rüya Miller

Miller, nasıl bir iğne diktiğinizi, bir şeyi diktiğinizi hayal ederseniz, bunun çok rahatsız edici bir işaret olduğuna inanıyordu. Yakın gelecekte size acı çekecek ve acı çekecek bir olay başınıza gelebilir.

Ancak başka yorumlar da var:

 1. Bir iğne ve bir iplik - başkalarını önemsemeyin, kendinizi ve kendi çıkarlarınızı tamamen unutun. Ruhunuzun ihtiyaçları ile ilgilenmelisiniz ve ancak o zaman kaynağı başkalarıyla paylaşmalısınız.
 2. Bir iğneyi kaybetmek ve onu aramak - yaşamınızdaki bu aşamada ne olduğu hakkında endişeleniyorsunuz. Anksiyete neredeyse gitmesine izin vermez, bu yüzden kendinize birçok sorun bulursunuz. Sakinleşmen, rahatlaman ve kadere güvenmen gerekiyor. O zaman her şey en iyi yoldan gider.
 3. Bir iğne bulun - yeni, sadık ve sadık arkadaşlar edinmek, yaşamınızın sonuna kadar sürecek iletişim kurmak. Bir tanıdık çok yakında olacak.
 4. Bir iğneyi kırmak, hayalperestin parayla ilgili küresel sorunları vaat eden çok olumsuz bir işarettir. Neredeyse yoksulluktan düşerek yaşam standardını büyük ölçüde düşürecek. Buna ek olarak, yalnız kalacak.

Modern rüya kitabı

Bu hayali kitabın öngörüleri de endişe verici uyarılarla doludur. Ama unutmayın: önceden uyarılmış olan bir şeydir. Kaderin sizi hazırladığını bilerek, herhangi bir sorunu kolayca önleyebilirsiniz.

yorumlama:

 1. Başkalarının elinde ince bir iğne görmek - dikkatli olun, aleyhinize birileri çok kaba bir şey çiziyor. Arkadaşlarının ve benzeri düşünceli hainin çemberinde, umutsuzca sana zarar vermek isteyen yaralandı. Geçmişte kimi geçtiğinize kimin geçtiğini unutmayın.
 2. Dikiş veya nakış, hayalperestin ömrünü öngören mutlu bir rüyadır. Akrabaları ve yakınları ile çevrili, özel sağlık problemleri olmadan sadece uzun değil, aynı zamanda mutlu bir hayat yaşayacak.
 3. Cerrahi bir iğne, çok yakında bir düşmana veya rakibe karşı galip geleceğinin bir işaretidir. Sahip olduğun tüm kozlar - onları maksimumda kullan ve neredeyse yenilmez olacak.
 4. İğneyi ikiye bölün - bilinçaltından uyandırma sinyali, boşuna parayla ilgili sorunların yoluna gitmesine izin verdiğinizi söyler. Çok yakında, dava beklenmedik bir dönüş alabilir. Şu an kendinizi elinize almazsanız, yoksulluk sınırında olabilirsiniz.
 5. İğneler paketi bulun - uzun süre yalnızlıktan muzdarip olsanız bile, bu süre yakında bitecek. Aktif bir şekilde ve büyük bir zevkle dolu olacağınız pek çok benzer düşünceli insan, yoldaş, arkadaş bulacaksınız. Beklemek için fazla zaman kalmadı.
 6. Giysilerinize bir çukur dikin - ana düşmanınız benzeri görülmemiş bir aktivite gösterecek ve size ciddi şekilde zarar verebilecek. Sahip olduğun her şeyi kaybetmemek için saldırıyı kovmaya hazır ol.
 7. İçine vidalanmış renkli iplikler olan bir iğne - başka bir kişinin problemlerini çözmeniz gerekir. Bu nedenle, çok fazla sorun eklenecek, ancak boş zaman hiç kalmayabilir. Fakat siz de yardım etmeyi reddedemezsiniz.
 8. Çok renkli küçük iğneler - sevdiklerinizin refahı hakkında çok fazla endişelisiniz. Kendi hayatınızı kendiniz yapmalı ve akrabalarınızı kontrol etmeyi bırakmalısınız, eğer er ya da geç sizden kaçmalarını istemiyorsanız.

Pin
Send
Share
Send
Send