Rüya yorumu

Bir rüyada ölen akraba - rüya kitaplarının kod çözme nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada vefat eden bir akraba bazı durumlarda ortaya çıkabilir. Bunlardan ilki, bu kişiyi özlediğinizi ve duygusal ve psikolojik bir bozukluk yaşadığınızı gösteriyor. Bu dış davranışı etkiler, gerginlik, saldırganlık, öfke ve kaygı vardır.

Genel yorum

Başka bir durumda, ölen akrabalar, uyarmak istediğiniz bazı durumlara işaret eder. Belki de bu yakın aile bağları bilinçaltı bir düzeyde size yardımcı olur ve sizi hayatınızın daha istikrarlı ve kaygısız olacağı bir yöne yönlendirir.

Farklı bir uyum, bir akrabanın size verdiğiniz sözleri veya yeminleri hatırlatmak istediği anlamına gelebilir. Görünüşe göre faturalarını ödemenin ve kayıt yaptığın şeyi yapmanın zamanı geldi.

Ölen kişi sizi onunla gitmeye davet ettiğinde kötü bir alâmet. Bu sağlık ve zihinsel sorunlara dönüşebilir.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Bir rüyanın ölen akrabaları, cinsel aktivitenin şimdi sizi daha az endişelendiğinin bir işareti olarak gelebilir. Artık cinsel bağımlılıklardan, tercihlerden ya da fantezilerden soyutlanan yeni bir realitenin ruhsal gelişimine ve kavrayışına daha fazla zaman ayırmaya kararlısınız. Belki de o an, yaşlılığa yaklaşma korkusuyla ve ölümlü olmanızın farkındalığıyla daha fazla yönettiğinizde geldi. Ve sadece carnal zevkleri ve cinsel zevkler için sonsuz bir arayış taşımadan önce.

Hayalindeki bir kadında ölen bir anne, kendinizi bir anne olarak henüz farketmediğinizi, bu hassas ebeveynlik hissini yaşamadığınızı hatırlatır. Doğmamış çocuğunuzun babasının rolü için bir aday bulmayı düşünmenin zamanı geldi. Gebelik ve hamileliğin, yaşa göre sağlık durumuna aykırı olmayacağı an.

Gustov Miller

Hayallerimize gelen vefat eden akrabalar, kedere, özlem ve kedere tanıklık edebilir. Ancak bu, sevilen bir kişinin nispeten yakın zamanda öldüğü ve zamanın henüz kayıp ağrısını bırakmadığı durumlar için geçerlidir.

Öte yandan, ölü insanlar kendi sınırlı yaşamlarının kabul edildiğini gösterebilirler. Böyle bir komplo, şiddetli yorgunluk, stres ve genel sağlık bozulmalarında nadir değildir. Kendi bedeninize ve sorunlarına daha özen göstermek için kendinizi daha sık düzenlemeniz gereken bir ipucu olarak hizmet ederler.

Ölü ebeveynler kutsanmış - iyi uykular. Gelecekte güç, enerji ve güven verebilir. Karar vermek için tereddüt etmemeniz gereken süre. Amaçları uygulamak için harekete geçme zamanı. Zorluklar kolayca üstlenebilir gibi görünecek ve onları ortadan kaldırmak için çok fazla güç almayacaktır.

Ölülerden gelen sözcükleri ayırmak, çoğu zaman önemli müzakerelerin, finansal işlemlerin ve uyuyanların yaşamında büyük değişiklikler yapabilen diğer olayların arifesinde düşler. Kelimeleri hatırlamak ve not almak gerekir.

Ölü insanların rüyalarına girmelerinin eşit derecede önemli bir nedeni, bu kişiye yaşamı boyunca vereceğiniz sözlerdir. Belki de son tarih geldi ve cevabı saklamalısın. Bu, bazı finansal yükümlülükler, bağışlar, sanatın himayesi ile ilgili olabilir. Bazıları için, örneğin, olgun yaşantınızla evleneceğinize söz verirseniz, kişisel yaşamınızı etkileyecektir.

Birden bire dirilen diğer dünyadan uzak akrabaların hayalini kuruyorlardı - sizin üzerinde kötü bir etki yaratmaya çalıştıklarının bir işareti. Çok ikna edici olsa bile, başkalarının görüşlerine teslim etmeyin. Kendi sezginizi ve kalbin sesini dinleyin.

Wang

Ölen bir akraba, bir rüyada hastalanan hayaleti toplam adaletsizlikle yüzleşmek zorunda kalacak. Bu ille ki şahsen başınıza gelmez. Sevdiklerinize etkilenmesi muhtemeldir. Haklarınız hakkında yüksek sesle konuşmaktan çekinmeyin, adalet aramayı ve dinlenmeyi öğrenin.

Çok sayıda ölü görülmüştür - salgın veya mevsimsel bir virüs. Kendi sağlığınıza son derece dikkatli olun, ciddi bir hastalığa yakalanma ihtimali olan halka açık yerlerden kaçının.

Size yakın olan ölü bir adamla sarılma - gerçekte beklenmedik olaylarla karşılaşırsınız. Kardinal değişikliklere hazır olmayacaksınız, ama belki sizi şaşırtan bir şey çok faydalı ve sizin için umut verici olacaktır.

Uzun zaman önce vefat etmiş bir akrabanın cenazesinde mevcuttu - bir rüya, bir insanın yakın çevreden kurnaz olduğunu gösteriyor. Kesinlikle birileri kişisel ticari hedefler peşinde koşarak arkanızda entrikalar örüyor. Senin durumunda, kendine sadece şimdi güvenmelisin. Açıklık ve samimiyet, bu dönemde gösterilmesi gereken nitelikler değildir.

Nostradamus

Hayalindeki ölen akrabaları öpmek, uyanıkken gereksiz korku ve şüphelerden kurtulmaktır. Bu güvensizlik duygusunun ve kendi iflaslarının üstesinden gelebileceksiniz. Uzun zamandır size kısmi olan ve içtenlikle mutluluklar dileyenler, işlerinize ilham vermenize yardımcı olacaktır.

Diğer dünyaya giden bir akraba onu çağırıyor - kötü bir işaret. Her şekilde bundan kaçınmaya çalışın. Uzun süreli depresyon veya ciddi hastalık ile tehdit ediyor. Ölü bir insanı kovmak ve diğer tarafa gitmek zor yaşam koşullarıyla başa çıkmaktır.

Vefat etmiş ebeveynler canlı olarak hayalet oldu - bağımsızlık ve kazanma isteğini gerektiren zor bir kadere sahipsin. Ölülerin ruhlarının sükunet alması ve sık sık ziyaret etmemesi için, tapınağa gidip geri kalanına mumlar koymak gerekir.

David Loff

Ölü akrabalar, artan endişe, sinirsel heyecanlanma hali içinde olanlar için bir rüyaya giriyorlar. Bunun nedeni stres, yorgunluk, istikrarsız finansal veya medeni durum olabilir. Düşünceleri ve hisleri sıraya koymanız, yeteneklerini değerlendirmeniz ve öncelik vermeniz gerekir. En iyi yaşam değişimleri, kendiniz olma ve gerçekte ne hayal ettiğinizi gerçekten anlama şansınız olan kısa bir tatilden sonra gerçekleşir.

Evgeny Tsvetkov

Yakın zamanda ayrılan bir göreceli üzüntü ve sıkıntı hayalleri. Bazıları hayalperest tarafından yaratılabilir, bu durumda rüya uyuyan kişinin davranışlarına dikkat çeker. Ölen ebeveyni bir rüyanda görmezden gelirseniz, bu, gerçekte yakın insanların sizden soğuk ve kayıtsız kaldıkları anlamına gelir. Onlara özel olarak paralı bir ilgi duyuyorsunuz ki bu kolayca farkedilebilir. Bu tür davranışlar, yardımın erken reddedilmesinin bir nedeni olabilir. Ve belli ki desteğe ihtiyacın var.

Pin
Send
Share
Send
Send