Rüya yorumu

Hangi rüya okulu hayal ediyor

Pin
Send
Share
Send
Send


Okulun neden rüya gördüğünü anlamak için bu makaleyi okuyun; rüya kitaplarına bakmak zorunda değilsiniz. Rüyalarda kodlanan mesajları deşifre etmek isteyen, kendimi sürekli kullandığım kaynaklardan en güvenilir yorumları seçtim.

21. yüzyılın rüya yorumu

Hayaller üzerine bu eşsiz tez, sadece birçok insanın deneyimine dayanan modern yorumlar içerir. Eski ve artık bununla ilgili tahminler yok.

İşte bu rüya kitabının okulla ilgili öngörüleri:

 1. Koridorlarda yürüyen birçok öğrencinin olduğu bir okulu görmek hoş bir işarettir. Hayalperest, yapmayacağı herhangi bir işte refahı bekler. Anı yakalamak - böyle bir kader düşme şansı seçildi.
 2. Çocukların okul binasından nasıl çıktıklarını görün - iç çevrenizdeki bir kişiyle çatışmak için. Kavgayı başlatan kişi sen olmayacaksın, bu yüzden suçluluk duygusu hissedilmemeli.
 3. Okula geç kaldığınız bir uyku, kendi duygularınızın bir yansımasıdır. Size düşen tüm olayları bitirmek için zamanınız olmadığını ve bu konuda endişelendiğinizi anlıyorsunuz. Bu durumda, rüya sadece rahatsız edici duygulardan kurtulmak ve rahatlamak için yardımcı olur.
 4. Tahtaya çağrılmıştın, ama ne cevap vereceğini bulamadın - gerçekte kaybedilen bir durumdaydın ve zayıflığını fark ettin. Şu anda, yararınız için her şeyi çözmek için yeterli kaynağa sahip değilsiniz.
 5. Yönetmen bir uyarı olarak rüya görüyor. Yakınlardan biri sizi kontrol etmeye, özgürlüğünüzü kısıtlamaya ve inisiyatif ve kendi görüşlerine yer vermemeye çalışıyor.
 6. Yönetmenle konuşmak, tam tersine iyi bir işaret. Yakında terfi hakkında bilgi edinecek, ya da maaşınızı büyüklük sırasına göre artıracaksınız.
 7. Kendini Lyceum'un öğrencisi olarak görmek - gerçekte ciddi zorluklar olacaktır. Tüm zorluklara dayanabilmek ve asgari kayıplarla sorunları çözmek için güç kazanın.
 8. Eski okul binası, hayalperestin büyük yaratıcı potansiyelinden bahseden iyi bir işaret. Ve bu potansiyeli çok yakın bir zamanda gerçekleştirebildi. Asıl mesele, en azından “bir rüyanın yönünde uzanmaya” başlamaktır.

Rüya Miller

Okulu hayal mi ettiniz? Popüler rüya kitabının yazarı, psikolog Gustav Miller bu konudaki görüşünü paylaşıyor.

İşte yorumları:

 1. Okula neşeli bir ruh haliyle gitmek için - henüz kullanmadığınız iyi bir edebi armağanınız var. Kendinizi bir yazar, gazeteci veya metin yazarı olarak deneyin ve belki de mesleklerinizi büyük bir zevkle yapmaya başlayacağınız favori bir şey bulacaksınız.
 2. Uzak çocukluk dönemine girdiğiniz okul - geçmişe dair melankoli hissi sizi siler. Geçmişin hatıralarına dalmış olacaksınız, kaçırılan fırsatlara pişman olacaksınız. Depresyona girmemek ve şimdiki zamanda mutlu bir şekilde yaşamak için uzun süre geciktirmemeye çalışın.
 3. Kendinizi öğretmen olarak görmek - uygulamak istediğiniz bir projeniz olacak, ancak beklentileriniz karşılanmayacak. Ne kadar güç uygularsanız uygulayın, sonuç getirmeyecektir. Düşün, belki de yanlış rüyayı seçtin.
 4. Eski okul öğretmenini görmek için - böyle bir rüya hayalperestin sessiz ve huzurlu bir yaşam tercih ettiğini, asla maceralara atılmayacağını gösterir. Sakin ve rahatlık onun için çok önemlidir.
 5. Okuldaki genç kalabalığı görmek iyi bir işaret. Yakında yöneticinin kariyer basamaklarını yükseltmenize yardımcı olmak istediğini öğreneceksiniz. İşinizi kusursuz bir şekilde yapmaya çalışın, böylece yetkililerin hiç şüphesi kalmadı.

Rüya yorumu Tsvetkova

Hayal kitabının yazarı, rüyaların profesyonel yorumunda yer alan bir yazar, sanatçı, astrolog, ezoterapist ve matematiksel bilimler doktorudur.

İşte onun öngörüleri:

 1. Okula bakmak bir endişedir. Korkutucu düşünceler başınızı dolduracak ve uzun süre çekilmeyecek. Kendimi bir araya getirmek için çok çaba sarf etmeliyiz.
 2. Bir okul binasında olmak - yakın zamanda yapılan hataların ücretini ödemek zorunda kalacaksınız. Kriz dönemini aşmak için hayatınızı kökten değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.
 3. Çocuklarla dolu okul - gerçekte sizi çok korkutacak bir olay olacak. Gerçek bir panik yaşayacaksınız ve sakinleşmenin yanında ne yapacağınızı çözemeyeceksiniz.
 4. Okula verandaya girmek, tüm hayatınızı dolduracak büyük mutluluktur. Pek çok hoş bonusın kaderinden zevk almaya ve almaya hazır olun. Gerçek, çok güçlü bir şans akışı ve iyi şanslar elde edeceksiniz. Ama kesinlikle görünecek kıskançlara dikkat edin.
 5. Çocuklar çöktüler ve itaat etmediler - şirkette olmak, kendinizi bir ironi ve yabancı alaycı kurbanı olarak bulacaksınız. Birileri halka açık olarak seninle dalga geçiyor.
 6. Okul binası hayalperestin hayallerinin bir yansıması olarak hayal eder. Çok şey öğreniyor, ancak yeni bilginin işe yaramayacağından endişeleniyor. Evet, ona büyük zorluklarla verildi.
 7. Dersleri almadığınızı hayal ediyorsanız, gerçek hayatta yapmayı düşündüğünüz işe hazırlanmak daha iyi demektir. Düşündüğünden daha fazla zorluk ve problem olacak.
 8. Tahtaya cevap vermek için - gerçekte geçmişte işlenen eylemlerin sorumluluğunu üstlenmeniz gerekir. Uygun olmayan davranışlarından dolayı çok pişman olacaksın. Ancak asıl şey, bunun için kendinizi suçlamak değil, doğru sonuçları çıkarmak ve ilerlemek.
 9. Bazen okul, çevrenizdeki bir kişinin size değerli tavsiyeler sunacağını hayal eder, bu sayede hedeflerinize ulaşmada iyi sonuçlar alırsınız.

Pin
Send
Share
Send
Send