Rüya yorumu

Kırlangıç ​​evin içinde ya da çatının altında bir yuva yapmışsa, hangi işaretler hatırlanmalıdır?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kırlangıçlar yuvalarını çatımızın altına sokarsa, bu şanslı. Farklı geleneklerde, kırlangıçlar en iyilerin temsilcileri ve kötü güçlerin taşıyıcıları olarak temsil edilir. Örneğin, İrlanda batıl inançlarında, kırlangıçlar, çocukları kaçıran elflerin hizmetkarlarıdır. Tabii ki, bu durumda yutmayla ilişkili işaretler, kuzey halklarının işaretlerinin özelliği olan neşelilikten yoksundur.

Fakat bir tanesinde işaretler birleşiyor - kırlangıçlar kötü insanların yanında, kötü bir yerde yuva yapmaya hiç başlamazdı. Koruma ve sığınak karşılığında, iyi şanslar, işleri kolaylaştırmak, mutluluk sunarlar. Ama rahatlama. Pek çok belirtiye göre, asıl hazinenizi tespit etmek ve kaçırmak için sadece dikkatlerini bıraktılar - sevgi, refah ve sevinç içinde doğan güzel çocuklar. Slav halkları ve Yunanistan için kırlangıçlar, ilkbahar, neşe ve iyi şanslar getiren kutsal kuşlardır.

Ana işaretler

 • Kırlangıçlar yuva için pencerenin yakınında bir yer seçtiler - iyisin, şans bütün işletmelerde sana eşlik edecek. Kızlar için, bu işaret hızlı ve mutlu bir evliliğin habercisi olarak kabul edilir.
 • Ek binadaki yuva, garajda - iş dünyasında başarı.
 • Yuvayı yok et - belaya. Civcivler yuvadaysa - tüm aile için ciddi sorunlar bekleyebilirsiniz.
 • Kuşları uzaklaştırmak veya korkutmak için - gönüllü olarak kendi şansınızı verin.
 • Kuşlar bitmemiş bir yuva bırakmışsa - dikkatli ve temkinli olmak için bir neden. Belki de sorun yaklaşıyor. Ancak, piliçlerin zaten yetiştirilmiş ve uçup gitme olasılığı daha yüksektir.
 • Cermen halkı, kötü niyetli bir insanın eve girmesi durumunda, kuşların telaşa gireceğine inanıyordu. Omens, kötü bir insanın kuş çığlıklarından baş ağrısı olduğunu söylüyor.
 • Bazı durumlarda, kuşlar eve girer ve evin içinde bir yuva kurmaya başlar. Mümkünse, özellikle inşaat tamamlanmışsa, onları rahatsız etmeyin. Kuşlar insanlara yeterince sadıktır ve sakince mahalleye aittir. Civcivlerin beslenme sürecini gözlemleyebilecek ve aynı zamanda böcek ve zararlılardan kurtulabileceksiniz. Kuşları beslemek yararsızdır - canlı böceklerle beslenirler ve onları fantastik miktarlarda yakalarlar. Kuş odada bir yuva yaptıysa, işaretlere göre kovalamayın, sıkıntı yaşayabilirsiniz.
 • Kırlangıçlar yuva yapar - hayattaki mutlu değişikliklere. Zor bir dönem olsaydı - sona erecek.
 • Bazı işaretlere göre, yuvalar evi yıldırım, yangın ve imhadan korur.

İyi şanslar cezbetmek mümkün mü

 • Kırlangıçlar - göçmen kuşlar, baharın ortasına ulaşırlar, sıcak olduğu zaman, çimler çiçek açar ve ortalar uçar. Hızlı ve hızlı hareket eden kuşlar anında böcekleri yakalar, keskin bir görüş ve mükemmel bir koordinasyona sahiptir. Kuşlar evin etrafında kıvrılırsa, üreme için uygun bir yer aramaları muhtemeldir.
 • Neşeli bağırışlar ve selamlar, renkli kurdeleler, birçoğunun göçmen kuşlarla tanıştığı ziller kuşları korkutup onları yuvalama için başka bir yer seçmelerine neden olabilir.
 • Bir yuva inşa etmek için en çekici evlerin temiz ve temiz olduğuna inanılmaktadır. Almanlar çatının altındaki kırlangıç ​​yuvasının ailenin bütünlüğünün ve çalışkanlığının en iyi kanıtı olduğuna inanıyor.
 • Kuşlar açık bir neden olmadan evlerini terk ettiyse, kötü bir şey olabileceğinin bir işareti olabilir. Bazı işaretlere göre, insanların birkaç hafta evlerini terk etmeleri, cıvataları sıkıca kapatmaları, kabloları kontrol etmeleri ve diğer önlemleri takip etmeleri iyi olur.
 • Düşmüş bir piliç yuvasına geri dönmek için iyi bir iş.

Sol yuva ile ne yapmalı

Orta şeritte yaşayan kuşlar kilden, tüylerden, doğaçlama yapılmış malzemelerden (saman, saman, ince dallar) yuva yaparlar. İçeriden, boşluk genellikle yumuşak ve yumuşak bir şekilde kaplanır. Eğer "kırlangıç ​​yuvasını" inceliklerini duymuşsanız - o zaman hiç de öyle değildir. Kırlangıçlarımızın yuvaları yenmez. Fakat Çin'de, illerden birinde, yuva yapmak için özel tükürüğü kullanan bir tür kırlangıç ​​var. İşte yuvaları ve cesur dağcıları, yetenekli Çinli aşçıları kaynattıkları ve bu incelik, gençliği geri dönen sağlığı, erkek gücünü geri kazandığı düşünülüyor. Tadı oldukça yumuşak, yemek yemekten zevk alamazsınız.

Kuşlar uçup gittikten sonra terk edilmiş yuva kaldırılabilir. Ayrılabilirsin, kuşlar eski yere yerleşmek isteyeceklerdir. Bazı köylerde, yuvalardaki kili çeşitli tedavi amaçları için yuvalarda kullanmak yaygındır - kümes hayvanları, kompresler, artrit ve romatizma tedavisinde. Bazen yuvalar ezilir ve hastaya yiyecek veya içeceğe eklenir. Ancak nehir kıyısındaki sıradan kil daha kötü değil.

Ana işaretlere göre, bitmiş kuşun evine sakinleri tarafından bırakıldıktan sonra bile dokunmamak daha iyi.

Terk edilmiş bir yuvadan bir taş, eğer yanınızda taşınırsa, iyi şans getirir.

Pin
Send
Share
Send
Send