Rüya yorumu

Hayal kitabının aynasının hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Aynanın neyle ilgili olduğunu bulmak için makaleyi okuyun - bu kitapta popüler rüya kitaplarının yorumlarını bulacaksınız. Onları kendim kullanıyorum ve tahminler neredeyse her zaman gerçekleşiyor. Deneyin ve yakın gelecekte sizin için kaderin hazırladıklarını öğreneceksiniz.

Psikolojik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yorumları her zaman zaten başınıza gelen olaylarla ilişkilendirilir. Geçmiş eylemlerin gelecekteki hayalperest ile ilişkisine işaret ederler.

İşte tahminler:

 1. Bir rüyadaki aynaya bakın - yaşamınızda ağır duygusal deneyimler ve insanlarla çatışmalar dolu zor bir dönem gelecek. Tüm olumsuz duyguları deneyimlemek zorunda kalabilirsiniz.
 2. Başka bir kişinin yansımasıyla görünce - dikkatli olmalısınız. İç çemberden bir kişi size karşı haksız yere davranacaktır, bu yüzden onun eylemlerini tahmin etmelisiniz, böylece ciddi şekilde acı çekmenize gerek kalmaz.
 3. Kırık bir ayna, tanıdığınız birinin ölümünü vaat eden çok hoş olmayan bir işarettir. Bu uzun zamandır ciddi şekilde hasta olan akraba veya yakın bir arkadaş olabilir, ancak hastalığını herkesten gizler.
 4. Kızlar hayalleri bir uyarı olarak yansıtır. Arkadaşlarına güvenmemelisin, çünkü onların arasında sana zarar vermek isteyen bir hain var. Dikkatlice yakın çevrenize girdiklerinizi seçin.
 5. Çok iyi olmayan bir durumda sevdiklerinizin yansımasını görün - ilişkiniz yakında ayrılacak. Bir düğün atandıysa, kutlama iptal edilmek zorunda kalacak.
 6. Eğer yansımadaki sevgili iyi görünüyorsa, durum ancak küçük farklılıklar ile sona erecek ve bu sayede hızla çözülecek ve bununla ilişkiyi koruyacaktır.
 7. Normal, dikkat çekici olmayan bir ayna aldatılacağınıza dair bir işarettir.Bu bilinçaltı bir uyarıdır: her konuda dikkatli olmalısınız ve herhangi bir kızarıklık kararından ve eylemden kaçınmalısınız.

Nostradamus

En ünlü kâhin de rüyalar hakkındaki tahminlerini yaptı.

İşte yorumları:

 1. Ayna, tanıdık şeylerin bazı gizli veya gizli anlamlarının bir simgesidir. Yansımasını gördüysen, sır belirginleşecek. Yakında sizi çok şaşırtacak haberler alacaksınız.
 2. Ayna yüzeyini kırdıysanız, sevilen bir hain olacaktır. Suçu sadece seni üzmekle kalmayacak, aynı zamanda gerçek depresyona da götürebilir.
 3. Canavarı yansımada görün - boşsunuz ve dinlenmeniz gerekiyor, çünkü enerji seviyesi neredeyse sıfır. Ancak bu, kendi eylemlerinizin ve eylemlerinizin sonucudur. Diğer insanlara karşı daha samimi ve arkadaşça olmalısınız.
 4. Çok çamurlu bir yüzeye sahip kocaman bir ayna - başkalarının entrikalarına kapılan iftiradan muzdarip olacaksınız. Ve onların ne kadar kötüsü onların yansımasını görüyorsa, gelecekte daha fazla sorunun çözülmesi gerekecektir.
 5. Aynada tahmin etmek hayalperestin şüphelerinin ve içsel deneyimlerinin bir yansımasıdır. Bütün sıkıntıları kendi kararlarını verememekten kaynaklanıyor. Başkasının fikrini takip etmekten vazgeçmeli ve kendi görüşünü oluşturmalı.

Navlun Rüya Yorumu

Bu rüya kitabının öngörülerinin temeli, Freud'un her rüyada hayalperestin cinselliği ve samimi yaşamıyla ilgili gizli bilinçaltı sinyalleri olduğu görüşüne dayanıyor.

Görüşündeki ayna, hayalperestin kendine bile itiraf edemediği gizli fantezilerini ve arzularını gösteriyor. Ayrıca, böyle bir rüya narsisizm göstergesi olabilir.

İşte yorumları:

 1. Rüyada bir ayna görmek - gerçek hayatta denemeye asla karar vermeyeceğiniz cesur cinsel deneyimler hakkında hayal kurmayı ve hayal etmeyi seviyorsunuz. Bu korkuyu yenmeli ve yeni şeyler denemekte özgürsün.
 2. Kirli ve donuk yansıma bir eş ile ilgili memnuniyetsizlik belirtisidir. Özel hayat sana yakışıyor ve ihanetin ve ihanetin önlenmesi için bu sorunun en kısa sürede çözülmesi gerekiyor.
 3. Aynayı yıkayın veya silin - cinsel temasın sembolü. Belki de uzun bir yoksunluk dönemi yakında sona erecek ve bir partnerle şehvetli bir zevk yaşayabileceksiniz.
 4. Kırık bir ayna, tamamlanmamış hayallerden bahseden, olumsuz bir işarettir. Beklentileriniz karşılanmadı, bu yüzden arzularınızı takip edip etmediğinizi düşünmelisiniz. Belki de yanlış yolu seçtin.
 5. Ters ayna - cinsel yaşamda tezahür ettiğiniz korkuların bir sembolü. Böyle bir rüyayı doğru bir şekilde deşifre etmek için yansımada ne gördüğünüzü hatırlamanız gerekir, o zaman resim daha netleşir.

Rüya Vanga

Tanrıcı, bir kişinin uzun süre onun yansımasına baktığı bir rüyanın, etrafınızdaki insanların görüşlerine çok bağlı olduğunuzun bir işareti olduğuna inanıyordu. Bu nedenle, çoğu zaman kendi arzularını ve çıkarlarını feda ederler. Herkesi memnun etmeye çalışmaktan ve düşünmekten vazgeçmek gerekiyor, gerçekten ne istiyorsun?

Aynaya bakmak, ama kendi yansımasını görmemek - kontrol edemediğin duyguların içindesin. Bu sorunu çözmek için, dualarla Allah'a dönüşmek gerekir. Aksi takdirde, inanılmaz zor bir hayat bulacaksınız.

Kırık ayna - büyük acı ve gerçek keder için. Hayatınızda siyah bir şerit gelecek ve kaderin hazırladığı tüm sınavları geçmek çok güç alacak.

Aynanın karşısında tahmin etmek - geleceğe cesurca bakarsınız ve sık sık düşünürsünüz, ama aynı zamanda şimdiki zamanı unutabilirsiniz. Nihayet sonuçlarına odaklanmak yerine, “burada ve şimdi” anda oturmayı öğrenmeyi deneyin.

sonuçlar:

Videoyu izle: SELENA'YI ÇAĞIRDIK !! GELDİ , ŞOKE OLUCAKSINIZ !! (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send