Rüya yorumu

Kadın Akrep Doğum Tarihine Göre Taşlar

Pin
Send
Share
Send
Send


Kıymetli ve yarı kıymetli taşlar sadece bir kadını süslemekle kalmaz, aynı zamanda olumsuzluk ve hastalıklara karşı bir koruyucu görevi görür. Eski günlerde, çeşitli hastalıklar minerallerin yardımıyla tedavi edildi, mücevher olarak takıldılar ve yutmak için toza çarptılar.

Bir burçta akrep olan kız arkadaşım, taşının yardımıyla, mutlu bir kader buldu ve aşırı saldırganlıktan kurtuldu. Doğum günü için turkuaz küpelerle takdim edildiğinde tamamen tesadüfen ortaya çıktı. Size hangi Akrep taşlarının neye yardım ettiğini ve mücevherinizi nasıl doğru seçeceğinizi söyleyeceğim. Ayrıca hangi taşların sevgi ve sağlık, kariyer ve servet bulmada yardımcı olduğunu da düşünüyoruz.

Doğum tarihine ve ayına göre taşlar

akrepler ayın ilk on yılında doğmuş (24.10.- 02.11.)- militan Marsla ilgileniyorlar. Bunlar, yoğun ve şeffaf mineral ve değerli taşlarla iyi uyum sağlayan kendine güvenen, bencil insanlardır:

 • malakit;
 • hematit;
 • kaplan gözü;
 • kaya kristali;
 • safir;
 • ametist;
 • kırmızı jasper;
 • bobin.

Bunlar, duygularını özelliğin sınırları dahilinde tutmayı öğrenmek olan, çok itici ve sınırsız insanlardır. Çocukluk döneminde, Akrepler kendine güvenmiyor, utangaç ve çekingen davranıyordu. Fakat gençlik ve olgunluğun ortaya çıkışıyla birlikte karakterleri değişti ve kendi duygularının baskısıyla baş etmek her zaman mümkün olmuyor. Ancak yaşlılıkta, ilk on yılın Akrepleri gerçek bilge adamlar haline gelebilir, çünkü çabaladıkları gerçek onlara açıklanmıştır.

İkinci on yılda doğmuş (03.11. - 12.11.) Güneş'in himayesinde ve nezaket, soylu, cesaret ve inanılmaz cesaret ile donatılmış. Bunlar, gerçeğin yol göstericisi tarafından hayat boyunca rehberlik edilen, korku ve kınamadan soylu şövalyeler. Bununla birlikte, bu dönemin temsilcileri, genellikle düşüncesiz israf ve düzensizliğe yol açan belli bir anlamsızlık ile ayırt edilir.

İkinci on yılın akrepleri çoğu zaman maceracı eylemlere eğilimlidir, çok saf ve çok kısa görüşlüdür. Bu insanlarda ve yaşamda kaçınılmaz hayal kırıklıklarına yol açar, ancak uzun sürmez. Akrep hızla şekillenebiliyor ve kendi gücüne ve karşı konulmazına olan güvenini tekrar kazanabiliyor.

Ancak, insanlara aşırı yatkınlık yaratan ve yıllarca intikam planını besleyebilecek olan haklılık ile ayırt edilirler. Bu konuda, Akrepler Oğlak gibidir. Devam et, taretsiz ve cesaret - bunlar Akreplerin karakteristik belirtileridir. İkinci on yıl için mineraller aşağıdaki gibidir:

 • mercan;
 • akik;
 • turkuaz.

Ve sonunda Üçüncü on yılın akrepleri (14.11. - 24.11.)doğrudan Venüs nezaretinde, olağanüstü sanat ve aşk ile karakterizedir. Ancak Mars ve Venüs'ün düşmanlığı, bu on yılın Akreplerini aşırılıklara götürüyor: onlar için gerçeklik sadece siyah ve beyaz görünüyor. Ya kötü ya da iyi. Genellikle çok ileri giderler, izin verilenlerin sınırlarının ötesine giderler - o zaman bütün hayatları boyunca kendilerini suçlayabilirler.

Son on yılın taşları:

 • topaz;
 • beril;
 • mavimsi yeşil;
 • zümrüt;
 • aleksandrit;
 • bombaları.

Savaş alanında, tamamen duyum dünyasına dalan bir aşk şarkısı söylüyorlar. Bu insanlar dünyadaki nimetleri çok severler, bütün varlıklarıyla kendilerine doğru çaba gösterirler. Ancak, tüm duygusallıklarıyla, aktif olarak (bazen agresif bir şekilde) bakış açılarını savunurlar.

Taşların kısa açıklaması

beril Akreplerin iç dengeyi bulmasına, kendileriyle uzlaşmasına ve barışı bulmasına yardımcı olur.

elmas taklidi Akreplerin doğanın yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olur.

bobin sakinliği ve dayanıklılığı bulmaya yardım eder, dürtüsüzlüğü bastırır ve engellerin üstesinden gelmeye yardımcı olur.

mercan - Bunlar dondurulmuş deniz polipleri, biyolojik bir bileşen. Bu nedenle, mercanlar ev sahiplerinin fiziksel durumlarına hızla tepki verir ve rengin tonunu değiştirerek sorunları bildirir. Ayrıca, mercanlar olumsuz duyguların akışıyla başa çıkmaya yardımcı olur, kararsız kararlar alma cazibesini önler ve sahibine yaşam hakkında sade bir görünüm verir. Ek olarak, mercan negatif enerjiyi emer ve gergin sinir sistemini yatıştırır.

Kırmızı jasper İşletmenin oluşumuna ve yürütülmesine yardımcı olur, kariyer gelişimine ve Akreplerin tanıtımına yardımcı olur.

turkuaz Akreplerin iç dengeyi kazanmasına ve başkalarıyla uzlaşmasına yardımcı olur. Bu mücevher, düşmanlığını ve entrikaını durduran bir barışçıldır. Turkuazın yardımıyla, Akrep yeminli bir düşmanı arkadaşa ve müttefikliğe çevirme gücüne sahiptir.

topaz Akrep için beyaz tasarım olmalıdır. Bu değerli mücevher, Akrep'in doğasında olan şüpheciliğin üstesinden gelmeye yardımcı olur, dünyaya iyimser bir görünüm verir. Topaz ayrıca sezgisel algıyı keskinleştiriyor ve sahibini manipüle etme girişimlerini engelliyor. Topaz, finansal akışları çekmek için Akrep için maddi refahın sağlanmasına yardımcı olur.

safir Olumsuz hatıraların ve endişelerin düşüncelerini siler. Safir dürtüsel Akreplerin duygularını kontrol altında tutmasına yardımcı olur, yumuşaklık ve esneklik verir, sezgiyi arttırır.

Dikkat! Akrep kadınları için en iyi taş safirdir.

ametist Gümüş ağızlı ağız kenarlı öfke ve huzursuzluğu ortadan kaldırır. Bir bilgelik, huzur ve ahenk mineralidir. Ayrıca ametist belleği geliştirir.

nar Olumsuz düşünceleri ortadan kaldırır, daha iyi dikkat konsantrasyonunu teşvik eder ve dış dünyayla uzlaşır. İç dengeyi Akrep'e geri döndürmek esastır, çünkü kendisini yok etme eğilimi vardır: Acı çekecek kimse yoksa, Akrep kendini sokar. Garnet süs eşyaları sayesinde, Akrep başarılı iş görüşmeleri yapabilir ve bir iş ortağı ile gizli iletişim kurabilir.

Akrep, hangi taşın tükenmiş enerjiyi geri kazanmasına ve özgüvenini kazanmasına yardımcı olur? Bu başarıyla başa çıkmak yakut. Ancak, yakut sinir yorgunluğu ve hipertansif hastaların eşiğinde Akrepler kontrendikedir. Bu mücevher sadece güç dolu insanlara yardım edecek - zaman zaman arttırır. Sadece artan enerji yaratılışı (hayır, yaratıcılık) hedeflemeli, aksi takdirde Akrep'i içten tahrip etmeye başlayacaktır.

Romantik Mineraller

Hangi akrepler kadınlar için uygun Akrepler aşk için? Bu mücevherlere bakmalısın:

 • akik;
 • opal;
 • beril;
 • hematit.

akik dürtüsel Akrep'in duyguları engellemesine yardımcı olur, aşkı kendine çeker.

opal bilgelik verir, Akrep'in öfke karakterini dengeler. Değerler çiftler arasındaki ilişkileri uyumlaştırmak için kullanılır.

beril Kayıp ilişkileri yeniden canlandırmaya, aşkı canlandırmaya, soğuk duyguları tutuşturmaya yardımcı olur. Aşk büyüsünde uygulanır.

hematit Bir Akrep kadını cinsel çekiciliğini arttırır, içgörü ve bilgelik verir. Hematit yardımı ile akrabalarınızla şımarık ilişkileri geliştirebilirsiniz.

Sağlık taşları

Sağlığı güçlendiren ve iyileştiren Akrep kadınları:

 • bombası;
 • turkuaz;
 • topaz;
 • safir.

nar kırmızı hastalıklardan, yorgunluktan, boğaz hastalıklarından ve baş ağrılarından kurtulmaya yardımcı olur. Deri hastalıklarını tedavi etmeniz gerekirse, kahverengi veya sarımsı renk tonlarının taşlarını almak daha iyidir.

turkuaz Ayrıca migren ataklarından, akciğer hastalıklarından ve solunum organlarından kurtulmaya yardımcı olur. Ayrıca, turkuazın yardımıyla toparlanabilir, deneyimlerinizden ve uykusuzluktan kurtulabilirsiniz.

topaz Tonusu ve gençliği korur, sağlığı güçlendirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

safir kalp kası tonunu yeniler, alerji ile savaşır, cilt döküntüleri ile savaşır, eklemleri ve kemikleri güçlendirir, birçok rahatsızlıktan kurtulmanıza yardımcı olur.

Doğum yılına göre taşlar

Doğum yılı, Akrep karakterinin üzerindeki baskıyı erteler. Buna göre değerli taşlar ve mineraller seçilmelidir. Doğu burç, minerallerin Akrep burcuyla uyum tablosunu sunar.

 1. Fare - kehribar.
 2. Boğa - akuamarin, zümrüt.
 3. Kaplan - ametist, elmas.
 4. Tavşan - malakit, amber.
 5. Ejderha - kalsedon, opal, krisolit, amber.
 6. Yılan - spinel, peridot, topaz, jasper.
 7. At - obsidiyen, turmalin, oniks, garnet, akuamarin, turkuaz, ametist.
 8. Keçi - nar, carnelian, safir, akik, zümrüt, aytaşı.
 9. Maymun - yakut, nar kırmızısı, krisolit, akuamarin, opal, sümbül.
 10. Horoz - elmas, akik, sitrin, lapis lazuli, zümrüt, akuamarin.
 11. Köpek - kehribar, carnelian, opal, aytaşı, safir, carnelian.
 12. Domuz - beril, mercanlar, topaz, lapis lazuli, opal.

Taşın seçimine çok sorumlu bir şekilde yaklaşılmalıdır. Kendine mücevher alırsan, önce mücevheri eline tut ve içsel duygularını anlamaya çalış. Reddedilme duygusu varsa, bu mücevher size uygun değil. İç konfor hissederseniz, değerli taşlı mücevher satın almaktan çekinmeyin - bu sizin taşınız.

Pin
Send
Share
Send
Send