Rüya yorumu

Bir insan niçin popüler inanışa dayanıyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi değer genellikle esneme atfedilir? Slav da dahil olmak üzere birçok ülkenin fikirlerine göre, esneme uyuşukluk anlamına gelmez, bu bir tehlike işaretidir. Bir kişinin esneme arzusuna direnmesi çok zordur ve eğer esniyorsanız, vücuda nüfuz edip ruhunuza zarar verebilecek kirli ruhların yolunu açtınız. Bu yüzden sık sık ağzınızı vaftiz etmek ya da sadece elinizle örtmek için öneri yapın.

Diğer uluslar ruhun esneme sırasında bedeni terk edebileceğine inanıyorlardı, bu yüzden ağzınızı geniş açmamalı ya da bir el ya da haç işareti ile korumalısınız.

Öte yandan, bazı diğer ülkelerde, esneme işareti pozitif değerlerle ilişkilidir. Örneğin Çinliler, birileri esnemeye başladığında, daha yüksek bir güçten yardım istediğine inanıyor.

Hoşçakal negatif!

Ezoterikçiler esnemenin farklı bir anlamı olduğuna inanıyor. Bu eylem kanda yeterli oksijen olmadığında başlar ve vücut enerjiyi yenilemek ister. Fakat enerji eksikliği nereden geliyor? Bir insan neden sıklıkla esniyor? Mistikler, nazar veya hasarın bu şekilde tezahür ettiğini öne sürüyor, bu nedenle sık sık esnemeniz, sizi incitmelerinden korkmalarına neden olabilir. Tabii ki, vaka her zaman basit bir uyku eksikliği olabilir!

Negatif vücudunu terk ettiğinde kişinin esneme durumuna göre bir bakış açısı vardır, bu nedenle şifacılar şifacıların kendileri de dahil olmak üzere şifa seansları sırasında bulunur.

Doğu'da, gerçek hayatta, esnemenin şu anda tatsız bir insanla, belki de bir enerji vampiriyle karşı karşıya olduğunuzu ve vücudunuzun zayıf hissettiğini, enerji eksikliğini bu şekilde doldurmaya çalıştığını gösterdiğine inanılıyor. Bu nedenle, bir esneme işareti, çevrenizde sizden “çeken” birisi olduğu gerçeğiyle diğer şeylerin yanı sıra bağlanabilir.

Ayrıca ilginç olan, esnemenin "bulaşıcı" olduğu gerçeğidir, oysa tüm insanlar başkasının esnemesinden etkilenmez. Sebep nedir? Burada böyle bir açıklama var: Biz sadece bu kişi bize yakın olduğunda, bize biraz benzer olduğunda ve aramızda sempati veya iyi bir ilişki olduğunda, diğer insanların esnemesiyle "enfekte" olduk.

Anlam Omens saate doğru esneme

Halk koleksiyonları haftanın farklı günlerinde bir saat kadar sürecek değerlerini sunacaklar. Bu tür koleksiyonlara göre, bu alâmetin menzili çok geniştir: olumsuzdan (örneğin, çok kötü haberler almak) dikkat çekici. İstenirse, bu koleksiyonlardaki işlemin anlamını kontrol edebilirsiniz. İlginç bir şekilde, aşk ilişkileriyle ilgili çok şey alacak: esneme birisinin çıkarlarını veya tam tersine çıkar kaybını rapor edebilir.

Kötü haber

Pazartesi sabahın erken saatlerinde esneme, sabah 7'den 8'e kadar, kötü haberlerin geldiğini tahmin ediyor. Halk salı sabah 10'dan 11'e ve cuma sabahları, 7'den 8'e kadar en iyi zaman değil, bu işaretin iyi olmadığını söylüyor.

Pazartesi günleri 16 ila 17 saat arasında ya da salı günü sabah 7 ila 8 arasında esnemeye başlarsanız, bu uyarıda bulunur: kalbinizi size layık olmayan bir insana verdiniz. Benzer öneme sahip olan Pazartesi günü gece yarısı esneme işaretidir. Çarşamba günkü 17'den 18'e kadar olan süre en iyi değer değildir: vücudunuz size söyler. seni aldatan ne

Yeni bir aşkla tanışmak

Çoğu zaman, popüler batıl inanç, yeni sevginin ortaya çıkışıyla esnemenin işaretini bağlar. Bu, bir sonraki seferde esnemeyi tahmin edebilir:

  • Pazartesi günleri sabah 7'den 8'e, sabah 11'den 12'ye kadar
  • 18'den 19'a, pazartesiden 20'ye 21'e.
  • Salı günü 8 - 10 arasında ve ayrıca 11 - 12 arasında
  • Çarşamba günü 9'dan 10'a kadar
  • Çarşamba günü 20 - 21
  • Cuma günü 8'den 9'a kadar
  • Cumartesi 06: 07-07: 00
  • Pazar günü sabah 7'den 8'e kadar

çatışma

Gelecekteki çatışma hakkında Pazartesi günü saat 12 ile 13 arasında ve 21 ile 22 saat arasında konuşabilir. Salı 12'den 13'e kadar da iyi bir zaman değil, esneme işareti olası kavga ve kavgalardan bahsediyor.

Aşağıdaki süreler de çok başarılı değil: Çarşamba günü 13 - 14, perşembe, 12 - 13, Cuma - 16 - 17.

Size esneme gerçek nedeni için başarılı bir çözüm diliyorum! Unutma, bir çok şeyin belirli bir olguya karşı tutumuna bağlı olduğunu unutma. Eğer içten bir şekilde esnemenizin iyi bir işaret olduğuna inanıyorsanız, öyle olacaktır!

Pin
Send
Share
Send
Send