Rüya yorumu

Erkeklerle iletişim psikolojisi - erkeklerle nasıl iletişim kurulur

Pin
Send
Share
Send
Send


“Sempati uyandırmak ve onu çekmek için bir erkekle nasıl iletişim kurulur?” - böyle bir soru her zaman adil seks için geçerlidir. Peki ne tür kurallara uyulmalı, böylece istediğiniz MCH ile olan iletişiminiz devam eder ve kaybolmaz? Hadi öğrenelim!

Erkek psikolojisinin özellikleri

Anlamadan önce: "Bir erkekle nasıl iletişim kurulur?" Erkeklerin psikolojisini aydınlatmak gereksiz olmazdı. Sonuçta, burada ve onlarda gözle görülür şekilde farklı. Biz kızlar için ne olduğumuzu, görmezden gelebildiğimizi bile söyleyebiliriz, erkek cinsiyet çok net bir şekilde farkedilir ve kendi sonuçlarını çıkarır.

Bu nedenle, erkek doğasının aşağıdaki özelliklerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim:

 • Fatih'in rolü. Doğadan daha güçlü cinsellik temsilcileri için hazırlanmıştır. Erkekler (bozulmuş benzerlikler yerine gerçek erkekler anlamına gelir) her zaman baskın olma eğilimindedir. Sadece hayat dolu bir alanda kendilerini kazanan, fatihi ve hepsinden önemlisi gibi hissetmeleri çok önemlidir.

Buna göre, bir erkekle iletişim kurmaya başlarsanız, o zaman lider pozisyonunda olmak için çaba göstermeyin. Günde birçok kez onu arama, iltifat mesajları yazmayı reddetme ve hatta dahası - önce toplantıya davet etmeyin. Bu tür eylemlerle, seçtiğiniz birinin erkekliğini bastırır ve yukarıdakilerin hepsini tek başına yapmasını önlersiniz.

En iyi çözüm: MCH'ye toplantı sırasında en fazla olumlu duygu verir, böylece sizi daha birçok tarihte aramak ister.

 • Erkekler mantığı. Daha güçlü cinsiyet, tamamen farklı bir düşünce tarzına sahiptir - bu mantık duyular tarafından tercih edilir. Bu yüzden, erkeklerle iletişim kurmak, aşırı duygusallığı reddetmeye değer. Ancak aynı zamanda onun konuşma tarzını taklit etmek için çaba sarf etmek gerekmez, aksi takdirde “erkek arkadaşınıza” dönüşme riski alırsınız. Erkeklerin sorunlarını arkadaşlarıyla da tartışabilecek ve gözlerinde tatlı, kadınsı ve romantik kalmalısın.
 • "Hayır" çoklu görev. Beynin sinir yapısı ile ilgili yapılan son araştırmalara göre, adım adım görevleri yerine getirmenin erkeklerin daha kolay olduğu anlaşıldı. Bunu iletişim sürecinde dikkate aldığınızdan emin olun. Bu yüzden, eğer MCH bir şeyle meşgulse, ona itirazınızı duyması pek muhtemel değildir.
 • Harika işitme. Nüfusun erkek yarısı, kadınlardan çok daha parlak tonlamayı algılar. Bu yüzden erkekler kadınların çığlık atmasını ve tonlamayı artırmasını sevmezler. Buna göre, çocuklarla iletişim kurmak, konuşmanızın tınısını kontrol etmek: ne kadar yumuşak olursa o kadar iyi duyulur.

Varsayımlarda kaybolmak: “Bir erkekle nasıl iletişim kurulur?”, Muhatapınız sessizse bunun unutulmaması gerektiğini unutmamalısınız - bu her zaman size karşı bir antipati demek değildir. Belki de seninle ne konuşacağını bilmiyor olabilir, çünkü onun için henüz yakın bir insan değilsin. Bu durumda, inisiyatif almak ve muhatap büyüleyecek ilginç bir konu ortaya çıkarmak için iyi olurdu.

Erkeklerle iletişim psikolojisi

Daha güçlü cinsiyet psikolojisini bilmek yeterli değildir, aynı zamanda hoş bir iletişim sürdürmek için de gereklidir. Nasıl yapılır? Aşağıda listelenen ipuçlarını kullanmanızı öneririm:

 • Muhatapınızı göndermeyin Gereksiz bilgi. Çok sık erkeklerle iletişimde, kızlar her şeyi ayrıntılı olarak anlatmaya başlar. Aslında, bu tamamen yanlıştır, çünkü erkekler bir değeri olan gerçekten önemli bilgileri tartışmayı tercih ederler. Sadece saatlerce gab - onlar hakkında değil.

Bu nedenle, genç erkeğin ilgisini çekecek ve onu sıkılmayacak olan konuşma konuları hakkında önceden düşünmeye çalışın. Aksi takdirde, büyük olasılıkla, daha ilginç bir muhatap bulacak. Konuşma kolay olmalı ancak “kendinize girme” izni verilmemelidir.

 • iyimserlik. Kimse sızlanmaktan ve ağlamaktan hoşlanmaz, her zaman kötü olan her şey vardır ve hayat sağlam bir siyah şerittir. Kızlar, bir erkeğin kesinlikle kız arkadaşını eğlendirmek zorunda olmadığını anlamalıdır. Özellikle, ilişkileri çok uzun ve derin değilse. Ve tam tersi - ebedi karamsarlık yalnızca kendisinden yabancılaşacak ve depresif bir kişiyle daha az temasa geçmek için daha az motive edecektir.
 • "Kıyafetlerle buluş." Bu ünlü deyimle tartışmak gerçekten zor. Ve aslında - hepimiz dikkatimizi, iletişim kurduğumuz insanlara verdiğimiz şeylere çeviririz. Romantik iletişim hakkında ne söyleyebiliriz! Bu nedenle, moda trendlerini ivedilikle inceleyin, doğru gardırobun makyajını yapın ve bir tarihe göre giyinin (bir gece elbisesi içinde giyinmemeniz ve parkta yürüyüş yapmak için topuk giymeniz gerektiği açıktır).
 • Yetkili konuşma. Bir kişi hakkında ilk izlenim, onunla sadece birkaç dakikalık iletişimde oluşur. Ve buradakilerin çoğu konuşmasına bağlı. Çocuklar (kültürel), elbette, kültürlenip eğitildiği sürece kız arkadaşının okuryazarlığına dikkat eder.

Yukarıdakilerle ilgili zorluk yaşıyorsanız, kendinizi geliştirin. Diksiyonunuza, cümlelerin doğru formülasyonuna, kelimelerin telaffuzunun netliğine vb. Dikkat edin.

Müstehcen dilin katı bir yasak altında olduğu açıktır, ayrı ayrı bile konuşamazsınız. Sesinizin konuşmacıyı tahriş etmemesi önemlidir. Bu amaçla, hafifçe azaltılması önerilir, çünkü çınlayan bir yüksek sesin sesi, bir kural olarak, olumsuz algılanır. Ayrıca, parazitler kelimesini konuşmanızdan kaldırın. Ve argoyu kötüye kullanmayın - herkes anlaşılmaz "moda" sözlerden hoşlanmaz.

Diğer ipuçları

Bir erkekle nasıl konuşulur ve iyi bir izlenim bırakılır? Faydalı ipuçlarını paylaşmaya devam ediyorum.

 1. Utangaç olmayı reddetmek. Her ne kadar "alçakgönüllülüğün kızı süslediği" düşünülse de, ancak kendinizi yalnızca aşırı yakınlık ile daha da kötüleştireceksiniz. İyimserlik, neşe ve açıklık seçili olanı konumlandırmaya yardımcı olacaktır.
 2. Kendi değerini bil. Kendinizi uzun zaman önce MCH hayran olsa bile, benlik saygısı unutmayın. Gururunu unutma (elbette, ölçülü olarak).
 3. Kendini sev. Düşük benlik saygısı ve kompleksleri - bu, senden daha güçlü olan cinsiyetin temsilcilerini itecek olan şeydir. Kendin üzerinde çalış.
 4. Kadınlık tutun. Yakın iletişim kurarken, insanlar çoğu zaman muhataplarının davranış kalıplarını ve konuşma kalıplarını kopyalarlar, böylece ortak bir zemin bulmayı kolaylaştırırlar. Kısmen, bu doğrudur, ancak seçtiğiniz birinin konuşması küfür sözcükleri ile doluysa, argo - ondan sonra tekrar etmeyin, çünkü kadın doğası için doğal değildir ve erkeklerin çoğunluğunda antipatiye neden olur.
 5. Doğal ol. Karşılıklı hisler kazanmak için, birçok kız kendi bireyliğini unutuyor. Ancak, başkasını taklit etmeye çalışmak, maskeler takmak, erkek arkadaşınızı hayal kırıklığına uğratmak ve hayal kırıklığına uğratmak için daha sonra risk alırsınız.
 6. Bağımsız ol. Elbette, bir erkeğin ailenin asıl kazananı olması ve kadınını sağlaması oldukça normaldir. Ancak bunların hepsi gelecekte ve iletişimin ilk aşamalarında, aksine bağımsızlığını ve kendi kendine yeterliliğini göstermesi gerekiyor. Aksi taktirde, MCH ona ihtiyacın olduğunu değil, mali kaynağını bulabilir.

Umarım, şimdi bir erkekle nasıl doğru şekilde iletişim kuracağınızı ve hangi hataların yapılamayacağını anlıyorsunuzdur.

Sonunda temalı video:

Marissa

Videoyu izle: Erkekleri Etkilemenin Yolları (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send