Rüya yorumu

Dudaktaki sivilce tekrar ortaya çıktı - küfür etmeyi kes

Pin
Send
Share
Send
Send


Her yerde bulunan reklamlar sayesinde, küçük olanlar bile bu küçük ama sinsi yaratıklar hakkında bilgi sahibi olur - en uygunsuz zamanda zıplayabilen ve sahiplerine çok fazla zihinsel acı çeken sivilceler.

Akne sadece hormonal girdabın bu küçük rahatsızlığın sıçrayan ve sınırlanarak büyümesine ve çok belirgin bir duruma dönüşmesine neden olduğu bir problem değildir. Yetişkin yetişkinler, uzun zamandır yüzlerinde genç "buketleri" unutmuş yetişkinler kızarıklıktan muzdariptir.

Her ne kadar doktorlar böyle bir olgunun vücuttaki değişim başarısızlıklarının bir sonucu olduğunu söylese de, kozmetikçiler onu cilt yetersizliği ve bunun için yetersiz bakıma bağlamış olsalar da, batıl inançları kandıramazsınız - döküntülerin nedenlerinin tamamen farklı olduğuna şüphe yok!

Bir sivilce dudağa atladı mı? En yaygın olan işaret: derhal kendinizi kirletmek için kendinizi sınırlandırmanız gerekir. Bir sohbete sulu bir patlayıcı yerleştirmek isteyenler, genellikle günlük planları ihlal eden bu kozmetik kusuru ile sabahları aniden uyandılar.

Bir insan her zaman küfretmeye meyilliyse, dudaklarında bereketli bir renk temin etti. Bu nedenle, bu “anlık karmaya” karşı ilk korunma önlemi, birinin konuşma alışkanlıklarının yeniden incelenmesidir. Dillerini dikkatlice izlemek, kurbağalardan kurtulmamak, insanlara hakaret etmek ve hakaret etmek için gereklidir. Temiz bir yüze sahip olmak ister misiniz? - konuşma kültürünü gözlemlemek.

Diğer sivilce habitatları

Eğer bir kişi kötü sözlü devrimlerin açık bir aşığı olmaktan uzaksa ve çevresinin sabrını kötüye kullanmakla suçlanamıyorsa, can sıkıcı sabah “sürprizi” için diğer açıklamalar kurtarmaya gelir.

Kendisi için alışılmadık bir yer seçebilir ve buna bağlı olarak sahibine olası nedenleri gösterebilir. Dinlemeliler - aniden bu işaretler önemli bir şey söylemeye çalışıyor!

  • Üst ve alt dudakların iltihabı

Sivilce alt dudağa yerleşirse, arkadaşlar veya akrabalar çok yakın zamanda sizden büyük ilgi göreceklerdir, çünkü bu işaret kişiye iyi bir buluşma ve hoş bir arkadaşça öpücük öngörüyor.

Aynı şey üst dudakta da olsaydı, burada ilişki başka bir şey alır, aşk dönüşü. Burada bir pezevenk, karşı cinsten bir üyeye karşı size karşı kesin bir his uyandırır, bu nedenle çevreye daha yakından bakmalı ve düşünmelisiniz: Bir arkadaşın ya da kız arkadaşının arkasına saklanmış gizli tutkulu bir hayran var mı?

  • Dudakların üstünde ve altında döküntüler

Dudaktaki sivilcenin iki açıklaması olabilir. İlk sebep, henüz gerçekleşmemiş ve sempati için daha fazla alınan güçlü bir sevginiz olabilir. Aynada kendinize yakından bakın - belki gözlerin parıltısı, irrasyonel bir gülümseme ve neşeli bir ruh hali mavi görünmedi?

Ruhun en tenha köşelerinde bile tutkulu hisler bulamazsanız, neden farklıdır. Belki de bu, ölümsüz egonuzun kendini göstermesidir, tüm dikkatini kendisini sevmeye adamaya ve onları en pahalı ve önemli insanlardan mahrum etmeye zorlar. Öz sevginin ölçülü olarak ve çevreye zarar vermeden iyi olduğu gerçeğini düşünün.

Dudak altında ortaya çıkan kızarıklık, yakın zamanda yakınları ile, ancak iyiye işaret etmediği şeklindeki değişikliklerle bir buluşma olduğunu gösterir. Büyük olasılıkla, aile ortamında skandal veya kavgaya katlanmak zorundasınız. Muhtemelen Mogilev'in büyük teyzesi inmek üzeredir, ki bu sinirlerinizi çokça okşar. Bir başka işarete göre, aniden ortaya çıkan önemli finansal meselelerle uğraşmak zorundasınız.

  • Peki ya iltihap ağzın köşelerinde ortaya çıkarsa?

Bu, işareti için dediği gibi sahibi için çok endişe verici bir işaret. Kemikleri hemen hemen yıkıyorsunuz. Şunu düşünün: Bir şey söylemediniz mi ya da kendinizle ilgili dedikodu yayılımına neden olacak olağanüstü bir şekilde davranmadınız mı?

Ağzınızı kapalı tutmaya çalışın, detektörlerden uzak durun ve karşı kişiye durumunuzdan bahsetmeyin, çünkü bu bilgiler tersyüz edilebilir ve kötü bir ışık altında sunulabilir.

  • Çok küçük, ancak farkedilebilir sivilce

Eğer sabah "armağanı" sorun çıkarmazsa, acı vermez ve onunla ortaya çıkmazsa, bu sizin için iyi bir işarettir, çünkü çok yakın bir gelecekte bir randevuya gideceksiniz. Aynı zamanda, toplantıyı takiben ilişkilerin çok geniş kapsamlı sonuçlara ulaşması büyük bir ihtimal.

Süpürme ve kızarıklığın ne kadar sürdüğü: sivilce ne kadar uzun sürmezse, ilişki o kadar güçlü olur ve sendika daha uzun sürer.

Kötü irade kurtuluşu

Sabah işaretleri korkutucu ve hoş olmayan bir şey öngörüyorsa, hile yapmayı ve bunların uygulanmasını önlemeyi deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdakileri yapın:

  1. Bir tuzluk veya biberlik karıştırıcı bulun ve dilini serpin. Böyle bir önlemin, hakkınızdaki kötü söylentileri yayan konuşmacı ve dedikodu sahiplerinin havasını azaltabileceğine inanılıyor. Sadece aşırıya kaçmayın - çok sayıda baharat sadece iltihaplarınızı artıracaktır;
  2. hakaret ettiğin veya incindiğin kişiden özür dilemeye çalış, suçunu kabul et ve gelecekte insanlara kibar davranmaya söz ver. İnanca göre, bu yardımcı olmalı - döküntü kesinlikle yok olacak.

Peki, kimse çare yapmazsa, resmi tıbbın sağduyulu bir fikrini duymaya çalış ve mistisizmden uzak dur!

Belki de kızarıklığın nedeni, bağışıklığın azaltılması veya alkol vücuduna aşırı toksik kullanımdır. Kendinizi herpes semptomlarına sahip bulursanız, derhal biber kavanozunu kapatın ve özel bir merhem için eczaneye gidin. Tedavi sırasında, enfeksiyonun insandan insana geçtiğini hatırlayarak çıkmayı ve öpüşmeyi unutun.

Peki, bir doktora veya kozmetikçiye yapılan bir ziyaret doğal bir sonuç verdiğinde - burada zaten çeşitli halklara uygun eğlence gibi düşünebilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send