Rüya yorumu

Japon burç: Çinlilerden farklı olan ne

Pin
Send
Share
Send
Send


Bugün bazen içinde kaybolabileceğiniz birçok burç seçeneğinin adını karşılıyoruz! Geleneksel Zodyak, Vedik, Slav, Çince, Japon burç. Son iki burç arasında bir fark olup olmadığını bilmek merak ettim mi? Ayrıca bunu yapmak istiyorsanız - bu materyali okuyun.

Japon burç: özellikleri

Düşünce, şimdi radikal bir şekilde yeni bir burç göreceksiniz? Ve işte burada - göründüğü gibi, Japon burçları, Çin burçlarına tamamen ve tamamen benziyor ve ondan sadece kendi adına ayrılıyor. Bu nedenle, Doğu burçlarının 12 hayvanının zaten bilinen karakteristiğini bir kez daha tanıyalım.

maymun

Çok güvenilmez, tartışmalı kişilik. Çok zekice, hünerli, yaratıcı, zor görevlerde bile başa çıkabiliyor. Maymun hızlıca dikkatini dağıtıp ikna etmesine rağmen muhtemelen her türlü etkinliği yapabilir. "Burada ve şimdi her şeyi yapmaya" çalışıyor. Yolundaki önemsiz engellerle bile çok üzüldü.

Maymun insanlarının çoğu kararsız. Mizaç, çirkin, saldırganlık, haklılık ile karakterizedirler. Rakipler tarafından engellenmezlerse - çok yükseklere ulaşabilirler.

horoz

Derin filozof, yetenekli adam yapar. Çalışmayı çok seviyor, işi çok iyi yapıyor, büyük zorluklar olsa bile. Ve eğer bir şey hala işe yaramadıysa - Rooster cidden üzülür.

Bu tür bireyler belirli bir eksantriklik ile ayırt edilir, başkalarıyla ilişki kurmaları kolay değildir. Ayrıca, sadece kendi doğruluklarına inanırlar (adalet uğruna, çoğu zaman haklı olduklarını belirtmeye değer).

Horoz kapalı bir yalnızlık haline gelebilir. Kararlı bir erkeğin imajını yaratır ve ruhunun derinliklerinde - çekingen ve hassas. Horozların ruh hali hızla değişiyor, iyiden kötüye, ve tersi. Bu işaretin temsilcileri genellikle bencil ama açıktır, her zaman başkalarını iç karizmalarıyla çeker.

Köpek

Doğu burcunun bu işareti, karakterin en olumlu insan niteliklerini emmiştir: sadakat, doğruluk, başkasının sırlarını saklayabilme. Doğru, tüm bunlarla, Köpek biraz bencil, eksantrik ve korkunç inatçı! Maddi zenginlik, yaşamında ahlaki refah kadar önemli değil.

Duygusal soğukluk, iletişim eksikliği gösterebilir. Çevrelerini eleştiri, yakıcılık ve alaycılıkla algılama eğilimindedir. Kendiniz için bir hedef koyarsanız, sonuna kadar gider ve bir kural olarak, kazanan olur. Mükemmel bir patron olarak hizmet vermektedir.

Domuzu (Domuz)

Bu işaretin kimliği inanılmaz derecede cesur, fedakar. Bir şeyi yapmaları kabul edilirse, maksimum enerjilerini verecektir. Her zaman sadece geri çekilmeksizin doğrudan araçlarla hareket edin. Kaban'ın işareti insana samimiyet ve samimiyet verir. Böyle bir birey hızlı bir şekilde başkalarıyla yakınlaşmaz, ancak birkaç arkadaşına sadık kalır, daima onların yardımına gelir.

Çok özlü, fakat gerçek dışı merak uyandıran - çok okur, gerekli bilgiye sahiptir. Çatışmalara ve sözlü çatışmalara tolerans göstermese de parlayabilir. Sevdiklerine nezaket ve özen gösterir. Ne olursa olsun, Yaban domuzu asla pes etmez, pes etmez, ama her zaman en iyisine inanır.

Sıçan

Sıçan insanlar çekici görünümleri, doğuştan gelen kararlılıkları, özen göstermeleri, maddi zenginlik biriktirme istekleriyle ayırt edilirler. Sıçan inanılmaz derecede tasarruflu, ekonomiktir. Bir kişiye karşı hisleri varsa, yalnızca cömertliği gösterebilir.

Pedanik olarak doğru, çoğu zaman mantıksız, hırslı, çoğu hedeflerine ulaşıyor. Fakat dışarıda nasıl sakin kalacağını bilmiyor - kızgınsa çabucak öfkesini kaybediyor. Ayrıca, bazıları dedikodulara rağmen, Rats genellikle dürüst ve açıktır.

Boğa (Öküz)

Işareti, temsilcilerine sabır, özümseme veriyor, başkalarına güven duyuyorlar. Bazen çok abartılı olurlar, iç dengelerini çabucak kaybederler. Böyle anlarda, Bull'dan korkun çünkü öfkesi korkunç olacak.

Boğa olağanüstü zihinsel ve fiziksel performansa sahiptir. Onun hakkında “hafif karakterli bir adam” olduğunu söylerler, ancak aynı zamanda herhangi bir çelişkiyi tolere etmediği için olağanüstü inatçılık gösterir.

kaplan

Kaplanlar doğada hassastır, felsefe yapmayı sever, fakat genellikle "diş gösterir". Normalde, büyükleriyle, liderleriyle çatışmaya eğilimli olmalarına rağmen çevrelerinden saygı duyarlar.

Kaplan genellikle kötü niyetli kararlar alır veya doğru yolu çok geç bulur. Ancak, her şeye rağmen, böyle bir insan, başkalarının hak ettiği haklı bir değerlendirme aldığı ahlaki açıdan çok cesurdur.

Tavşan (Kedi)

Tavşan (Kota) işareti altında doğan, parlak kişilikleri, hırsları ve yetenekleri ile ayırt edilir. Erdemli, rezerve edilmiş, kusursuz bir tada sahiptirler. Başkalarının onlara hayran olma ve onlara güvenme eğilimindedir.

Kural olarak, Kediler yaşamlarında maddi refah elde eder. Olumsuz olanları: Öfkeyle yapmasalar bile, dedikoduları severler. İnsanlar nadiren akrabalarına bağlı kalsalar da sevgili kalplerine hassasiyet gösterirler.

Tavşan temsilcisinin kendisinden çıkış yapması inanılmaz derecede zor bir iştir çünkü kendi kendini kontrol etmeleri gerekir. Vicdanlı, vicdani ve icra bazen melankoliye düşebilir.

Ejderha

Ejderler iyi bir sağlık durumuna sahip, inanılmaz derecede aktif, aktif ama agresif, inatçı ve keskin. Dürüst, duygusal, kararlı, güvenebilirler, ancak iradelerini haklı çıkarmayı sevseler de. Ejderha dürüst bir insandır, görüşünü her zaman doğrudan ifade eder, ancak haklı çıkartacaktır.

Nezaket göster, genellikle başkalarının kendilerini kullanmalarına izin verdi, ancak bu çok uzun sürmüyor. Evrensel sempati yaratın ve karşı cinsle başarı kazanın.

yılan

Yılan alışılmadık bir şekilde doğuştan akıllıca olan ancak fazla konuşmayı sevmeyen karmaşık bir kişiliktir. Başarılı iş yönetimi ile karakterizedir, ancak bu kadar fonlarında da çok ekonomiktir. Bencil ve kibirli olabilir, ancak başkalarının işlerine aktif olarak katılabilir, gerektiğinde onlara yardım edebilir. Bu dünyada sadece kendisinin haklı olduğuna inanıyor, bu yüzden kendi yargılarına göre hareket etmeyi tercih ediyor.

Ek olarak, Yılan halkı kararlılık, kararlılık gösterir, başarısızlıklarından büyük zarar görür. Dışında sakin ol, ancak ruhun içinde bir duygular fırtınasından yırtılabilir.

At

At her toplumda popülerdir. Bununla birlikte, bu şaşırtıcı değildir, çünkü hafif ve neşeli bir eğilimi vardır, hızlı bir şekilde iletişim kurar. Zekice, anlayışlı, çoğu zaman konuşkan olsa da. Çok yetenekli, başkalarının dikkatini nasıl çekeceğini biliyor. Kendine güveniyor, gerçek fiyatını biliyor.

Atın duygularına dokunduysan, diğer her şeyi unutacak. Enerjime yaptığım her şeye maksimum yatırım yapmaya alıştım. Eğlenmeyi, kazaların merkezinde olmayı seviyor. Aynı zamanda, çok bağımsızdır, kendi seçtiği şeyi yapmayı tercih ederek dışarıdan tavsiye dinlemeyecektir.

Koyun (Keçi)

İşaretli temsilciler zarif sanat biçimlerine işaret ediyor. İlk bakışta bir Koyun hayatının tam bir idil olduğu bir yanılsama yaratılabilir. Aslında, genellikle çaresiz hissediyor, utangaçlıktan, kararsızlıktan muzdarip, iyimser olmaktan çok karamsar biri.

Bu insanların çoğu çok dindardır. Nadiren lider olurlar çünkü kişisel inançlarını ısrarla savunacaklarına rağmen, iyi niyet armağanlarına sahip değillerdir. Kural olarak, maddi zorluklarla karşılaşmazlar, konforlu koşullara uymazlar ve lüks için gayret gösterirler. Sağduyulu farklılık, karakterin yumuşaklığı, iyi niyet, mükemmel lezzet.

Şimdi Japon burçlarının Çince (veya Doğu burçları) olduğu ve aralarında hiçbir fark olmadığı anlaşıldı.

Ve konunun sonunda, sizi Japon burçlarının yıllara göre gösterdiği videoyu izlemeye davet ediyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send