Rüya yorumu

Dudakların yaktığı: işaretler ve yorum

Pin
Send
Share
Send
Send


Halk belirtilerine göre, her insan kendine bir öngörüdür. Vücut sıklıkla yakın gelecek hakkında ipuçları verir, ancak asıl önemli olan onları doğru yorumlayabilmektir. Hiçbir şey için değil, aniden yanaklar alevlenmeye başlar veya avuç içi kaşınır.

Bugün dudaklarım aniden yanmaya başladı ve hangi olayların bu gibi olayları önleyebileceğini ve merak ettiğim bilgileri bulmaya karar verdim. Bu yazıda size dudakların neye yandığını ve nüanslara dikkat etmeniz gerektiğini söyleyeceğim.

Omenlerin yorumlanması

Dudaklar yanıyorsa - nedenler farklı olabilir ve çoğu zaman mistisizmle bağlantılı değildir. Fakat eğer bu aniden ve açık bir sebep olmadan gerçekleşirse, tercümanı düşünmeye ve ele almaya değer. Büyük anneannelerimiz tarafından bilinen ana işarete göre, bir kişi fazladan bir şeyi bulanıklaştırdığında, örneğin bir sır verdiğinde veya birinin gizli sırrını açığa çıkardığında dudaklar alevlenmeye başlar. Bu nedenle, konuşma sırasında bir kişi dudaklarında ateş hissetmeye başlarsa, o zaman biri ne söylediğini ve buna değip değmeyeceğini düşünmelidir.

Dudakları yanan nedenlerin modern yorumu, biraz farklı görünüyor:

 • Isı üst dudağında hissedilirse, bu işaret karşı cinsin ilginç bir kişisinin eşliğinde keyifli bir eğlence vaat ediyor. Başka bir deyişle - bir öpücük ile bitecek bir tarih düzenlenecek.
 • Alt dudak yandığında, sahibinin yanaktan öpüşeceği ve seninle sıkıca buluşacağı yakın bir arkadaş ya da akrabasıyla buluşacağı anlamına gelir.
 • Isı tamamen ağzı kaplarsa, bu iki olaydan birini etkileyebilir. İlk durumda, hem yaşlı arkadaşlar hem de uzak akrabalar olabilen evli bir çiftle tanışacak. İkinci durumda, yaklaşan tarih hakkında söylenen, yanan ağzı olan birinin inisiyatif alması halinde çok romantik ve tutkulu olabileceği söyleniyor.

Tahminin ne kadar sürede gerçekleşeceğini netleştirmek için, dudağın hangi kısmının en çok hissedildiğine dikkat etmeniz gerekir.

 • "Ateş" sağ üst dudakta lokalize ise, o zaman öpücük önümüzdeki günlerde gerçekleşecek ve sola giderse - toplantı bir ay içinde gerçekleşecek.
 • Alt dudağın sağ köşesi alevlendiğinde yarın veya yarından sonraki gün "sıcak bir toplantı" bekleyebilirsiniz ve eğer sol köşeden - o zaman olay bu akşam gerçekleşecek.
 • Üst veya alt dudağın orta bölgesi pişerse, sevdiklerinizle buluşmak çok tutkulu olacaktır.

Dudakları kim yakar?

Daha doğru bir yorum için, kimin tam olarak dudak yaktığını düşünmek önemlidir:

 • Yetişkin bir kadında - sevilen, sessiz olamayacak çok güçlü romantik duygulara sahiptir. Belki de bir aşk ilanı ya da evlilik teklifi alacak. Aşıklar arasında bir kavga varsa, o zaman yakında ilk koymak için gelecek ve telafi etmeye çalışacak.
 • Kızın sevgili biriyle buluşması ve şirketinde keyifli vakit geçirmesi var. Ancak, sadece dudakların yanmaması değil, vücudun her tarafında da bir heyecan olduğu takdirde, kızın geçen gün tutkulu bir tarihi olacağı, ancak ilk adımın ona atılması gerektiği belirtilmelidir.
 • Hamile bir kadın - hızlı ve kolay doğum için, ve büyük olasılıkla, çok yakında bebek doğacak.
 • Bir erkek - bir işaret, kendisi için bir yaşam arkadaşı bulma veya varsa kız arkadaşına teklif verme zamanının geldiğini gösterir.
 • Adam - karşılıklı aşka. Yalnızsa, kısa süre sonra kaderi onu rüyalar kızına götürür. Bir randevudan sonra dudaklar yanmaya başlarsa, o zaman bu kadın daha yakından bakmalı.

sonuçlar

Videoyu izle: Tahribad-ı İsyan - Leyla Prod. Tanerman (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send