Rüya yorumu

Doğum tarihine göre burcun kim olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Pin
Send
Share
Send
Send


Burcunuzu nasıl öğrenirsiniz? Bunu yapmak zor olmayacak - yalnızca doğum tarihinizi bilmeniz gerekir. Ve sonra - bir sonraki makaleyi okuyun ve hemen her şey netleşecek.

Burç sen kimsin - doğum tarihini söyle

Zodyak daire 12 takımyıldızlara ayrılmıştır. Her birinin kendine özgü bir süresi vardır ve temsilcilerine belirli kişilik özellikleri verir. Ayrıca, Zodyak'ın tüm belirtileri farklı öğelere aittir ve bazı gezegenler tarafından himaye edilmektedir, bununla ilgili sitede ayrı bir makale vardır.

Ve şimdi, bazı nedenlerden dolayı, hala bilmiyorsanız, takımyıldızınızın tanımına geri dönelim.

 • Koç - 21 Mart - 20 Nisan arasında doğmuş;
 • Boğa - 21 Nisan - 20 Mayıs arasında;
 • İkizler - 21 Mayıs - 20 Haziran;
 • Raki - 21 Haziran - 21 Temmuz arasında;
 • Aslanlar - 23 Temmuz - 23 Ağustos;
 • Bakire - 24 Ağustos - 23 Eylül arasında;
 • Terazi - 24 Eylül - 23 Ekim;
 • Akrepler - 24 Ekim - 22 Kasım;
 • Yay - 23 Kasım - 21 Aralık;
 • Oğlaklar - 22 Aralık - 20 Ocak;
 • Kova - 21 Ocak - 20 Şubat arasında;
 • Balık - 21 Şubat - 20 Mart arası

Ayrıca bugün Zodyak'ın 13. işaretiyle ilgili bilgiler var - Ophiuchus. Aslında ekliptikte, Akrep ve Yay burçlarının ortasında bulunan takımyıldızı Ophiuchus'un küçük bir alanı var. Bununla birlikte, klasik astroloji, Ophiuchus'u bağımsız bir takımyıldız olarak görmez ve onu zodyak dairesine dahil etmez.

Görünüşe göre burcun kim olduğunu nasıl bulabilirim?

Zodyak işaretleri sadece insanların karakterlerini ve mizaçlarını değil aynı zamanda görünüşlerini de etkiler. Bu nedenle, takımyıldızın tipik temsilcileri onu verecek birkaç karakteristik işaret bulabilir. Daha ileri yapalım.

Koç

Hot Aries, görünüşüne yansıyan aşırı uçlar için deliriyor! Koç tüyü genellikle çiçeklerle doludur: kadifemsi siyahtan genç buğday rengine.

Ek olarak, Koç pırıl pırıl gözleri, enerjik yürüyüşü ve atletik fiziği ile dikkat çekiyor. Bu burcun iyi gelişmiş bir kas yapısı var ve her zaman formda. Atipik Koç beyaz tenli olsa da koyu renkli, hatta biraz kırmızımsı bir cilde sahiptir.

Boğa

Venüs'ün Pet'in kendi sıradışı güzelliği vardır. Görünüşünde, toprak elementinin tipik doğal pürüzsüzlüğünü görüyoruz. Boğa her zaman güçlü ve orantılı bir fiziği ile karakterizedir, doğuştan gelen kısıtlaması ve sakinliği tarafından kışkırtılan, fazla kilolu olma eğiliminde olabilir.

Boğa, kalın, sağlıklı bukleler, kadife kirpikler, etkileyici gözler ve diğer karakterlerin karşı cinsini çeken durgun bir görünüm ile tanınması kolaydır. Dudaklar - şehvetli, dolu.

İkizler burcu

Aktif ve dexterous İkizler için, ince, günahkar bir vücut tipiktir. Tipik İkizler aniden hareket eder, ama kesinlikle. Ancak bu takımyıldızın en büyük "yongası" alışılmadık derecede canlı, ışıltılı ve çekici gözler.

kanser

Hassas Kanser, şişkinliğe eğilimli olabilir. Genellikle yüzü büyüktür, yuvarlak bir şekle sahiptir, ten açıktır. En doğal ve ahenkli olan gece lambası tarafından himaye edilenler.

Gözleri geniş açık, üzgün, göze çarpıyor ya da dar, badem şeklinde ve parlak bir renkte olabilir. Yüzdeki doğum lekeleri ve diğer pigmentasyon karakteristik değildir, ancak göğüs bölgesinde bulunur. Kanser doğasından yavaş: yürür ve yavaş hareket eder.

Aslan burcu

Leo her şeyde mükemmel olmak için hayatidir, kendi görünümü kural için bir istisna değildir. Takımyıldızın tipik temsilcileri doğru, atletik yapıda, güçlü kemiklere sahip. Vücudu iyi durumda tutmanıza izin veren fiziksel aktivite ile uğraşırsınız.

Leo aynı zamanda asil, büyük özellikler için de dikkat çekicidir. Elmacık kemikleri açıkça tanımlandığında hafif sivri olabilir. Gözler açık, genellikle açık renkler. Ve tabii ki, tipik bir Leo lüks bir yele (saç), temiz kaşları vardır. Büyüme hem çok düşük hem de çok yüksek Aslanlar var.

Başak burcu

Bir kızlık, biraz katı özellikleri, ince dudakları ve burnunda küçük bir dolandırıcı ile düzenli bir yüz ovali verilir. Bazı Virgos için burun orantısızdır - çok uzun, büyük, ancak bu kuralın istisnasıdır.

Dünya takımyıldızı itaatkâr, ancak zayıf temsilcileri temsil eder. Başak Burcu, gözlerin en geniş renk spektrumuyla ayırt edilir: kiraz kahvesinden yumuşak maviye kadar değişir. Bakire görüşünde azim, içgörü hissediyor. Bu bireylerin doğuştan gelen hırsları, her harekete güven duymalarını sağlıyor.

Terazi burcu

Terazi, aşk ve güzellik tanrıçası Venüs tarafından korunmaktadır, böyle doğal havası ve zarafeti sağlayan kişidir. Takımyıldızı tam temsilcisi ile tanışabilirsiniz, ancak çok nadir olacaktır. Ne de olsa, Terazi burcu kütlesi ince, vücut oranlarını ayarladı.

Ancak tüm bunlarla birlikte, Terazi'nin atletik bir yapısı yoktur. Büyüme, genellikle, doğal çekiciliklerini etkilemeyen ortalamanın üzerindedir.

Tipik Terazi güzel, düzenli özelliklere sahiptir: etkileyici, açık bir dış hatları, temiz kaşları, güzel gözlerinin yumuşak ve derin bir görünüşleri vardır. Bu işaretin hem güçlü hem de zayıf cinsiyetinin temsilcileri her zaman popülerdir ve çevreleyen insanlar, bir mıknatıs gibi kendilerine çekilir.

Akrep burcu

Kalabalığın içinde onu farketmek büyük bir iş olmayacak, ama bu Akrep'in büyümesi değil. Bu insanlara vatanseverliklerini, doğal parlaklıklarını ve elbette, her türlü duyguları hissettiren, içine giren ve içine giren bir görünüm kazandırır.

Dahası, Akrepler soğuk, aşılmaz gözlere ve açık, akılda kalıcıdır, ancak gözleri her zaman çok dikkat çeken nesnelerdir. Bukleler yaramaz, sıkı, burun genellikle uzar, bir sakız vardır.

Yay

Yay'ın büyümesi, bir kural olarak, ortalamanın üzerindedir, yapı olağandışıdır: büyük bir kemikle, yeterince dar bir göğüs kafesi meydana gelir. Yay, doğası gereği inanılmaz derecede aktiftir, bu nedenle hareketleri her zaman hızlıdır, hatta bazen hızlıdır.

Gözler - kural olarak, koyudan aydınlığa değişen renklerinde, ela renk spektrumuna aittir. Her zaman "güler", bir gram öfke algılayamazlar.

Oğlak burcu

Tipik Oğlaklar kuru veya sıkı bir gövdeye, keskin klavikulalara, uzatılmış üst ve alt uzuvlara, uzun boynuna sahiptir. Bazen takımyıldızın temsilcileri düşüktür, ancak tipik Oğlaklar yüksek büyüme ile karakterize edilir.

Ek olarak, Zodyak bölgesindeki en katı insanları uzun yüz, minyatür, ince dudaklar, düz bukleler ve parlak gözler ile tanımak kolaydır. Gözün daha yumuşak olması için işaretlerin alçaltılmış dış köşelerinin tipik bir başka özelliğinden bahsedebiliriz.

Doğuştan gelen Oğlaklar, rahatlama ile ayırt edilir. Doğru, yıllar geçtikçe, öfkeleri biraz yumuşar ve yavaş yavaş şiddetlerinden kurtulurlar.

Kova

Kova - Bu işareti dış işaretler ile tanımak en zordur, çünkü onlar sadece ondan yoktur. Takımyıldızın tipik temsilcileri için bile birçok özellik vardır ve bunları tek bir görüntünün içine sokmak imkansızdır.

Ancak Kova'yı, açık, rüya gibi bir yüze sahip, nazik, barışsever bir insan olarak niteleyebilirsiniz. Bukleler koyu ve açık renkler olabilir, neredeyse her zaman biraz kıvrılır. Kova hızlı ve güzel bir şekilde yaşlanır - bu belki de işaretin en önemli özelliğidir.

balık

Tipik olarak, tipik balıklar, ayın görünüşü ile karakterize edilir: yumuşak özellikler, cildin mavimsi tonu, yuvarlak veya oval yüz. Takımyıldızın güzel yarısı kırılgan bir fiziğe sahiptir, ancak yıllar geçtikçe hızlı bir şekilde kilo almaya başlar. İşaretin erkek kısmı tam gövdeli, orta yüksekliktedir.

Balıklar üzgün, etkileyici gözlerini dalgın, biraz uzak bir görünüme sahip.

Lütfen bunun zodyak işaretlerinin tipik temsilcilerinin bir açıklaması olduğunu unutmayın. Ama birçok atipik insan var, bu yüzden takımyıldızı sadece görünüş olarak belirlemek işe yaramayacak.

Burçta kim olduğumu nasıl öğrenebilirim? Bu, aşağıdaki videoyu söyleyecektir:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send