Rüya yorumu

Doğumdan önce bebeğin cinsiyeti nasıl belirlenir

Pin
Send
Share
Send
Send


İlk çocuklarını bekleyen birçok genç ebeveyn, çocuğun cinsiyetini ulusal belirtilere göre nasıl belirleyeceği ile çok ilgilenmektedir. Düğün sırasında başkası, yeni pişirilmiş ailede ilk kimin doğacağını merak etmeye başlar. Bazen yeni evliler, en azından evliliğin ilk iki ya da üç yılında bir bebek sahibi olmayı bile düşünmüyorlar ve misafirler sürgüleri vermeye ve onları madeni para ve faturalarla doldurmaya çalışıyorlar. Pembe renkli sürgülerde daha fazla para olduğu ortaya çıkarsa, önce bir kız doğar ve mavilerse ilk önce oğlan belirir.

Bebeğin cinsiyetini belirleme yolları

Çocuğun cinsiyetini belirtilerden daha güvenilir bir şekilde bulma fırsatı, ebeveynler yakın zamanda ortaya çıkmıştır. Şimdi, bunu sadece ultrason tanılama yardımı ile düşünmekle kalmıyor, aynı zamanda hafıza için bir fotoğraf da çekebiliyoruz.

Ancak her çocuk bu şekilde yapmaz - örneğin, yanlış yerleştirilmiş olabilir. Bazı ebeveynler kasıtlı olarak ultrason tanısını reddediyorlar. Bu nedenle, bir çocuğun cinsiyetini işaretler yardımıyla bulma yöntemleri eski zamanlardaki kadar popüler olacaktır.

Cinsiyet belirleme, hamile bir kadının yürüyüşünün yanı sıra görünümünden de oluşabilir. Genç eşlerin her şeye inanmasalar bile, çoğunluk hala bu konudaki akrabaların yorumuna ilgiyle dinliyor. Tahminlerin doğruluğunu çok yakında kontrol etmek zorunda kalacaklar.

Karın görünümünde bebeğin cinsiyeti nasıl belirlenir

Çoğunlukla bu tür bir tahmin yaşlı akrabalar tarafından yapılmaktadır. Hamile annenin gelecekteki karnına bir bakış, içeride kimin saklanabileceğini belirlemeleri için yeterli. Gebeliğin yaklaşık 20 haftasında, bunun için yeterli bir değere ulaşır. Mide hafifçe sağa eğimli ise veya bir “salatalık” ile yapışırsa, içinde bir erkek, düzgün bir karın bir kız anlamına gelir.

Bu gerçeği popüler bir bakış açısıyla açıklamaya çalışırsanız, onay sadece bir dizi tesadüf ve yaşlı akrabaların deneyimi olacaktır. Ancak bu konuda tıbbi olarak temellendirilmiş bir görüş de var - karın şekli büyük ölçüde çocuğun büyüklüğüne ve rahim içindeki yere bağlı.

Çoğu zaman, erkek fetüs daha büyüktür ve bu onu karnın dışına çıkarır. Umrenin çalışmadığı durumlar nadirdir. Ek olarak, bu konuda başka görüşler de var. Farklı işaretler uygulayarak ve bunu anlayan insanların deneyimlerine dönerek, karın içinde kimin daha güvenilir olduğunu bulmaya çalışabilirsiniz.

Bekleyen anne kendini kötü hissediyorsa

Güçlü bir toksemi ile hamile kadının içeride bir erkek bebek taşıdığına inanılmaktadır. Akrabalardan, erkeklerin daha kaba oldukları ve anneye “acımadıkları” fikrini duyabilirsiniz, ancak kibar ve narin kızlar bu tür sorunlara neden olmaz. Fakat pratikte, toksikoz ilk başta, bebeğin cinsiyeti ne olursa olsun, oldukça kuvvetli bir şekilde rahatsız edilebilir.

Diğer bir işaret de yaygındır - midesinde bir kız taşıyan bir kadın yüzünde çok büyük değişiklik gösterir, cilt kötü şekilde bozulabilir, pigment lekeleri belirir. Aynı zamanda kızının anne güzelliğini aldığını söylüyorlar.

El cilt ve yürüyüş

Kızları ile hamile olan anneler hamilelik sırasında ellerinin derisini nadiren değiştirir. Bir çocuk hamile kaldığında genellikle kurur ve hatta çatlar. Tıbbi açıdan bakıldığında, bu aynı zamanda kızlarla daha fazla sebum üretilmesi, elleri hala güzel görünmesi ve onlara bakmanın kolay olmasıyla açıklanmaktadır. Fakat atalarımız gözlemle, uzun zaman önce bu özelliği keşfetmişti.

Hamile bir kadın evlat beklerse, büyüyen karnı arkadan tespit etmek zor olabilir - yine de kolayca ve zarif bir şekilde hareket eder. Fakat bir kız hamile kaldığında annesi yürürken bir yandan diğer tarafa yürür. Bunun için bebeğin tabanının ne olduğunu tahmin etmek kolaydır.

Ruh hamile

Bir kadının refahı ve onun havasına ilişkin işaretler var. Hamile oğlun sürekli olarak hafif bir öfori durumunda olduğuna inanılmaktadır. Hamilelik sırasında kızlar tarafından salınan hormonlar, aksine, şüpheli, gözyaşı, sinirlilik ve nadir olmayan durumlara yol açmaktadır.

Genellikle ısıya atar, bacaklar kabarır mı? Bu yüzden çocuğu beklemelisin. Aksine, sürekli bir ürperti varsa, anne sık sık donar - bu bir kızın doğacağının bir işaretidir.

Kehanet, yardımı ile bebeğin cinsiyetini öğrenebilirsiniz

Bebeğin zeminini bulmak için kehanet kullanıyor olabilirsiniz.

Annenin evlilik yüzüğünü (veya ona ait herhangi bir yüzüğü) alın. Kırmızı bir iplik geçirin. İpliği, halka ile yatmakta olan kadının karnının üzerinde tutun - eğer bir daire içinde sallanıyorsa, yandan bir oğlan varsa, bir kız doğacaktır.

Hamile ellerini göstermek isteyin. Avuç içi ile uyuyakalırsa bir kızı olur. Aksine - sırasıyla, oğlu.

Gebe kalma zamanını tahmin etmeye çalışabilirsiniz. Adet döngüsünün en başında olsaydı, bir kız olacak.

Hamile kadından anahtarı elinde tutmasını isterseniz ve uzatılmış kısmını kaparsa, bir oğlu olacaktır.

Listelenen kehanetler gerçekleştirmek oldukça basittir, ancak çocuğun cinsiyeti kesin olarak belirlenebilir.

Pin
Send
Share
Send
Send