Rüya yorumu

2019’da düğün için uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Ateşli şüpheciler bile, gelecekteki düğünlerinin tarihini belirlerken, astrologların yanı sıra, çeşitli halk inanç ve omens tahminlerine dikkat edin. Aslında, bu durumda, tüm insanların bulmayı ve korumayı hayal ettikleri aile refahı tehlikeye girer. Astroloji uzmanları, 2019'un 12 ayının her birini dikkatli bir şekilde analiz etti ve bu makalede size 2019'daki bir düğün için uygun günleri göstermeye hazır.

2019’da düğün kutlamaları için hayırlı günlere genel bakış

Ocakta

Genel olarak, Ocak 2019 evlilik için uygun bir aydır. Elbette, kritik sayılardan kaçınmanız koşuluyla. Bu nedenle astrolojik tahminler, evlilik için en büyük tehlikenin, ayın ilk yarısında olduğunu ve bu olay için yalnızca 3 günün (onbirinci, onikinci ve on beşinci sayıların) kabul edilebileceğini iddia ediyor. Uzmanlar ayrıca, yılın ilk ayında evlenen birçok çiftin, bu çok büyük yavrulara kendileri sağladıklarını fark ettiler.

Böylece, Ocak ayındaki bir düğün için hayırlı günler olarak, aşağıdaki sayılardan bahsedilebilir: on birinci, on ikinci, on beşinci, on altıncı, on sekizinci, yirmi birinci, yirmi üçüncü, yirmi altı ve yirmi sekizinci

Bu durumda, ilk kez Ocak ayının onda biri ile on üçüncü, on dördüncü, on dokuzuncu ve yirmi dokuzuncu ile otuz birinci arasındaki dönemde düğün kutlaması ile biraz beklemek gerekir.

Şubatta

Şubat ayının ikinci yarısı (daha kesin olarak, bazı günler) düğünü kutlamak için uygundur. Çiftler uzun ve mutlu bir hayat yaşayabilir. Ancak astrologlar, sevgiyle evlenmeyen, örneğin hesaplama nedenleriyle veya zorla evlenen insanların büyük ölçüde hayal kırıklığına uğrayacakları ve sorun yaşayacakları konusunda uyarmak için acele ediyorlar. Bu evlilik birlikleri, 3 yıldan fazla sürmez.

Şubat 2019'da evlilik için olumlu günler olarak adlandırabiliriz: on yedinci, on sekizinci, yirmi, yirmi dördüncü, yirmi beşinci ve yirmi yedinci sayılar.

Bu durumda, ayın ortasından ortasına kadar olan süre evlilik için uygun olmayan numaralardan çıkacaktır.

Mart ayında

Herhangi bir Ortodoks dinleyicisine sorarsanız, Mart ayının düğün için kesinlikle uygun olmadığını ve hatta düğün için çok daha uygun olmadığını size söyleyecektir. Bu, ilkbahar ayının tamamının devam etmesinden kaynaklanmaktadır. Halk işaretleri, bu dönemde evliliğe giren insanların mutsuz bir kaderden muzdarip olacağını söylüyor. Bu eylemle, kaya sadece aile yaşamına değil, aynı zamanda diğer alanlara da uygulanacaktır. Birçok papaz Mart ayında hala evlenebiliyor, ancak bu durumda bu olayın resmi veya resmi bölümündeki katı kısıtlamaları dinlemek gerekiyor.

Mart ayındaki düğün için olumlu günlerden biri değil. Ve bu ay tüm sayılar sakıncalı.

Nisanda

Ayın ilk yarısı gelince, kesinlikle bir düğün kutlaması için uygun değil, aynı zamanda bir düğün töreni için de uygun çünkü Büyük Oruç zamanı hala devam ediyor. Ancak 17 Nisan'dan bu yana evlilik kayıtlarına izin veriliyor ve bu bahar ayının özel enerjisi sayesinde sendika uyumla dolu olacak, boşanma tehdidi altında olmayacak.

Nisan ayında bir düğün için iyi günler olacak: on yedinci, on sekizinci, yirmi birinci, yirmi dördüncü ve yirmi beşinci rakamlar.

Olumsuz günlerden, ilk ondan on dördüncü, artı yirmi altıncı ve yirmi yedinci dönemleri arayabilirsiniz.

Mayısta

Astrologlar, Mayıs'ın bir evlilik birliğine girmek için ideal olduğunu söylüyorlar. Kilise ayrıca, İsa'nın Yükselişinin kutlandığı 25. gün hariç Mayıs ayındaki düğün kutlamalarına müdahale etmiyor.

Mayıs ayında uygun günler olarak bu sayılardan bahsedilebilir: üçüncü, altıncı, onbirinci, yirminci, yirmi sekizinci ve yirmi dokuzuncu.

Bu durumda, yasak birinci, beşinci, sekizinci, on ikinci, on beşinci, yirmi ikinci, yirmi üç, yirmi beşinci, yirmi yedinci ve yirmi birinci evliliğe uygulanacaktır.

Haziran ayında

Apostolik Oruç 4'te başladığından ve Temmuz ayının ilk on yılına kadar devam ettiğinden, neredeyse Haziran ayının tamamı düğün yapmakta başarısız oluyor. Bu nedenle, evlilik duygularını bağlamak için sadece hayırlı günler, 1 ile 3 Haziran arasında sayılar olacaktır. Evli yeni evliler her zaman birlikte olacak ve her gün onların sevgileri giderek daha fazla olacak.

Haziran ayında evlilik için elverişli olmayan günlerin 4 ile 30 arasında sayılarıdır.

Temmuz ayında

Bu ay 16 gün evliliğe olumlu bakacak şekilde geri kalan 15 kişi bunun için son derece elverişsiz olacak şekilde neredeyse ikiye bölündü.

Bu nedenle, mutlu bir evliliği hayal ediyorsanız, düğün tarihinin on dördüncü, on altıncı ile yirmi dokuzuncu arasındaki ve Temmuz ayının otuz birinci yılına kadar düşmesine izin verin.

Düğün için uygun olmayan günler gelince, onlar Temmuz ayının on birinci, onikinci, on üçüncü, yirmi yedinci ve otuzuncu dönem olacak

Ağustosta

Astroloji uzmanları, yalnızca en az bir yıl boyunca birbirlerine duydukları duyguları test edebilen aşıkların bu ay resmi olarak evlilik bağlarına girmeleri tavsiye edilir. Augustus, aşk küresini güçlü bir şekilde etkileyen süper güç ve son derece tartışmalı enerji ile karakterizedir.

Ağustos ayındaki evlilik gününün olumlu olduğu günlerden ilki ile sekizinci, artı onikinci ve otuz birinci günü arayabilirsiniz. Bu durumda, dokuzuncu, onbirinci ve on dördüncü ile yirmi sekizinci arasındaki dönem olumsuzdur.

Eylülde

Birçok batıl inanç, astrologların tahminleri, popüler inançlar, ay takvimi ve çeşitli işaretler Eylül'ün ilişkinizi resmileştirmek için çok uygun bir ay olduğunu gösteriyor. Bu durumda, en pozitif olan sayılar olacaktır: birinci, ikinci, yedinci, onuncu, on dördüncü, on altıncı, yirminci ila yirmi altı ve yirmi dokuzuncu aylar arasındaki dönem.

Evliliğin, on birinci, yirmi birinci, yirmi üçüncü ve yirmi yedinci aydaki sonuçlarının ertelenmesi gerekiyor.

Ay ekim

Ekim ayında evlenen insanlar, sevgi ve karşılıklı saygı duygularına dayanan parlak bir ikili olacak. Astroloji uzmanları, Ekim ayında evlenmeye girenlerin yarısının gelecekte birlikte uzun ve mutlu bir yaşam sürdüğünü söylüyor. Ekim ayında aynı zamanda, kesinlikle bütün günler, yalnızca bir gün hariç olmak üzere, dördüncü olarak, Şefaat'ı kutlarken evlilik için uygundur.

Kasım ayında

Kasım ayında sicil dairesinde sevgilerini teyit etmeye karar verenler, ilişkilerde istikrar, ateşli duygular, büyük sorunların olmaması ve sürekli bir anlayış beklerler. Advent'in başlangıcını belirten son üç hariç, ayın herhangi bir gününde evlenebilirsiniz.

Aralıkta

Aralık ayında kiliseye ve astrologlara göre evlenmek yasak değil. Ancak popüler inanç ve numerolojiye göre, bu ay evlenmeyi reddetmeye değer. Ne de olsa, kötü hava koşulları Aralık ayı boyunca sık sık hüküm sürüyor ve düğün gününde yaşanan olumsuz hava koşullarının, çeşitli çatışmalarla dolu yeni evliler için sıkıntılı bir yaşamın habercisi olacağına inanılıyor. Bu nedenle, yılın bu ilk kış ayında evlenmenizi tavsiye etmiyoruz.

2019 için düğün takvimi yapıldı. Artık 2019'daki hangi ayların (ve günlerin) duygularınızı sevdiklerinizle bağlayabileceğinizi ve hangilerinin terk edilmesi gerektiğini biliyorsunuz. Size kavga ve sorunlardan yoksun ve son derece olumlu duygularla dolu mutlu bir aile hayatı diliyoruz!

Sonunda, kesinlikle ilginç bir tematik video izlemelisin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send