Rüya yorumu

Yapının hayal edilmesi: Farklı rüya kitaplarının değerlerinin yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


İnşaat zaten büyük bir olay. Bir ev inşa ediliyor, büyük bir konut kompleksi, bir fabrika, bir yol kavşağı, bir köprü veya bir köpek kulübesi her zaman yeni, hayat değiştiren bir şeydir. Bir rüyada inşa etmek sizi ciddi olarak etkileyen önemli değişikliklerin bir işaretidir. Uyku, hayatın aynı olmayacağı anlamına gelir, değişikliklerden sonra değişmeli, yeniyi kullanmanın, durumunuzu iyileştirmenin ya da değişikliklerden gelen zararı azaltmanın en iyi yollarını uyarlamalısınız. Neden düş kitaplarında hayal kurmayı düşünün.

Temel değerler

 • Yapı malzemelerini görmek, onları bir rüyada satın almak, seçmek için - iddialı planlarınızı uygulamak için borç para almayı planlıyorsunuz. İşletmenin başarısı belirsizdir.
 • Genellikle bir rüyada inşa etmek, yeni bir aile inşa etmek demektir. Geniş bir konut veya sefil bir kulübe yaratıyor olsanız da, duvarların gelecekteki gücünü ve vakfın güvenilirliğini kendiniz takdir edebilirsiniz. Aileyi böyle görüyorsunuz ve daha fazla varoluş için umutları hayal ediyorsunuz.
 • Evinizi yeniden yapılandırıyorsanız, yıkım işleri, duvarlar, kapılar hareket ettiriyor, alanı genişletiyor veya oda sayısını artırıyorsunuz - planlarınız değişiyor. Bölünmeler - Komşularınızla çevrelenmiş kişisel alanınızı üst üste getirirsiniz. Bölmeleri yıkmak - etki alanını genişletmek için. Yeni binaları, verandaları, balkonları eklemek için - yaşamınızda daha fazla özgürlük ve rahatlık planlıyorsunuz ve bu yönde çalışmaya hazırsınız.
 • Evi yeniden dekore etmek - görünüşle ilgili memnuniyetsizlik. Bir rüyadaki onarım ne kadar ciddi olursa, sizin için ideal görünen bir sonuç elde etmek istediğinizde o kadar çok değişiklik yaparsınız.
 • Bir çocuk veya spor alanı inşa etmek, evin etrafındaki bölgeyi donatmak için - gerçek bir komutanın verisine sahipsin. Sen doğuştan bir organizatörüsün. Rüya, muazzam iş başarısı vaat ediyor. Bilginiz, enerjiniz ve durumun net bir vizyonuyla ikna etme kabiliyetiniz sayesinde, mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Başarılarınızı kesinlikle kendinize uygun yapmaya çalışacak yanlış arkadaşlara karşı dikkatli olun.
 • Bir rüyanda bir apartmanın inşaat alanındaysanız, bir çukur ve kaynar çalışma görürsünüz. Bu gösteriden ilham alarak, bir ev satın alma konusunda bir karar verdiniz - muhtemelen kendinizi kandırıyorsunuz. Bir şantiyede herhangi bir şantiyede kaynama işi her zaman hile yapmak anlamına gelir.
 • Eğer bir rüyanda bir mağaza inşaatı, bir alışveriş kompleksi, bir durak - takasla ilgili her şey - paranızdan tasarruf ederseniz. Düşüncesiz harcamalardan ya da kar getirmeyecek yatırımlardan bir adım uzaktasınız.
 • İyi bir yapı - gerçeği aramak, kökmek istediğiniz bir yer. Şu anda karar hakkında düşünme sürecinde.
 • Bir köprü kurmak - yeni bağlantılar kurmak veya eskilerini yenilemek için. Köprünün genişliği ve kapasitesi etkileşimin seviyesi anlamına gelir. Bir çukur bir çukurdan geçti - belki de kayınvalidenin ziyaretlerine yılda birkaç kez katlanmaya hazırsınız. Akarsu üzerinde titrek bir köprü, arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın cuma günleri ailenizden kaçmalarına izin vermek için bahanenizdir.
 • Terkedilmiş inşaat - diğer insanların çıkarlarını da önemseyen ilgilerinizi unutursunuz. Şükran, takdir ve ödül olmayacak. Kendine ve ailene iyi bak.

Çevrenizdeki realite inşasında - bir hayali, gerçek değere göre, gerçeğin bir yansıması olarak düşünün. Belki de tamirattan bıktınız, ülke yapımıyla ilgili sıkıntılardan dolayı işkence gördüler. Mesleğin kurucusuysanız, rüyayı iş bağlamında düşünmelisiniz.

İş hayallerinizde, yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuzdan biraz daha fazlası varsa. Komşunun sabahki perforatörü gibi dış etkenlerin neden olduğu bir rüya, basitçe bir uyarıcıya verilen bir tepkidir. Uyku önemli değil ve yorumlanması gerekmez.

Yetkili makamların yorumu

 • Rüya yorumu Hasse ve Apostolik rüya kitabı, bir rüyadaki şantiyenin çok fazla sorun, kötü düşünülmüş önemsemeleri, kibir, eksiklikler, hack-çalışması anlamına gelmesiyle aynı fikirdedir. Bir şantiyeyi bir rüyada görmek hızlı bir yer değiştirme demektir. Gelecekteki evinizin nasıl inşa edildiğini görüyorsunuz. Yapımdan tamamen memnun değilseniz, taşınma fikri ruhunuzdaki sıcak tepkiye uymuyor. Kendinizi inşa ediyorsanız - bu iyi ve hızlı kazanç içindir.
 • Rüya Miller, bina yönetimini hayal ediyorsanız, zenginlik vaat ediyor. İnşa etmeniz de önemlidir. Kendi evinizi inşa etmekle meşgul iseniz - ciddi anlamda kendini geliştirme, ailenizi sevmek ve önemli umutlar vermek, geleceğinizi ailenize bağlamak. Özellikle birkaç girişli, gökdelenli, çok katlı bir bina inşa etmeye çalışmak - sizin menfaatleriniz ve etki alanlarınızda tamamen farklı planları olabilecek insanları dahil ediyor. Planlarınızın çok fazla değişmesi ve bir başkasının projeye öncülük etmesi durumunda bile gerçekleştirilmemesi ihtimali yüksek. Dünyaya daha az idealist bakın.
 • Bir kadın rüya kitabı, bir rüyadaki yapının, kariyer ve ilişkilerde başarı hayal eden iyi bir işaret olduğuna inanır. Fakat bir ev inşa ettiğinizi hayal ediyorsanız, bir erkeği sizin için daha uygun bir evrakla değiştirmeniz oldukça olasıdır. Sera oluşturun, sera yapın - kış malzemelerine dikkat edin.
 • Rüya Vanga, bir insanın olgunlaşması ve bir kişiliğin oluşumu ile ilişkili bir yapıya sahip olduğu bir rüya görür. Kendiniz ve aileniz için kendi yerinizi oluşturmak ve zevkinize göre ayarlamak istersiniz.

Sonuç

Bir şantiyeyi bir rüyada görmek, yerleşip kendi yaşam alanınızı edinmenin zamanının geldiğini söyleyen iyi bir işarettir. Seçiminizle zaman ayırın, ilk izlenime teslim olmayın.

Köydeki bir evi en pastoral renklerle hayal etseniz bile, tavuk ve dahlia yetiştirmek, ilk çileklerin üzerinde ziyafet çekmek istiyorsanız, önce bir ev kiralayıp kırsal yaşam için uygun olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Elektrik kesildiğinde, İnternet kaybolduğunda, kanalizasyon borusu donarken ne yapacaksınız? Senin yerini yavaşça seç.

Pin
Send
Share
Send
Send