Rüya yorumu

Ruhların çağrısı: Evde çağrı algoritması

Pin
Send
Share
Send
Send


Ben her zaman ezoterikliğe düşkünüm ve uzun zamandır ruhları çağırmak için çeşitli ritüelleri kontrol etmeye kendimi adadım. Açıkçası, ondan sonra hiçbir sihrin ustası olmadım ama bu konuda pratik bilgiler edindim.

Başka dünyaya ait varlıkların nasıl adlandırılacağıyla ilgileniyorsanız, birçok yolun olduğunu söyleyeceğim: bir ayna, ikramlar, mumlar ve diğer özelliklerin yardımıyla. Ancak, tüm ritüeller eşit derecede etkili ve tamamen güvenli değildir. Bu makalede, ruhları çağırmanın, bunlardan hangilerinin ele alınması gerektiğini ve hangilerinin rahatsız edilmemesinin daha iyi olacağını size kanıtlamış yöntemlerini anlatacağım.

Güvenlik kuralları veya 6 ana "NOT"

İnce dünyanın ustaca kullanımıyla, parfümden istediğini kesinlikle elde edeceksin, ama herhangi bir madalyanın iki yüzü olduğunu unutma. Paylaşım şeklindeki yan etkilerden veya polterjistin ortaya çıkmasından kaçınmak için, altı ana sınırlamayı her zaman unutmayın:

 1. Eğlence uğruna özel bir ihtiyaç duymadan ruhları çağırmayın - eterik kurumlar kendilerine karşı ciddi bir tavır gerektirir.
 2. Gülmeyin ve ruhu hakaret etmeyin - kimse yeteneklerinin sonuna kadar bilmiyor.
 3. Korumayı ihmal etmeyin - ilk bakışta işletmeler bile iyi, sandığınız kadar zararsız değildir.
 4. Acil bir ihtiyaç duymadan rahatsız etmeyin, ölen sevdiklerinizin ruhları, özellikle ölümden sonraki 40 gün bitmeden önce.
 5. Açıkçası kötü varlıklar demeyin - iblisler, iblisler, çünkü onları yönetmeleri ve bu güçlerden yardım almak için daha fazlası gerçek değildir.
 6. Seanstan sonra ruhu geri göndermeyi unutmayın - birçoğu kendilerini terk etmiyor, ancak belirli sözcükleri telaffuz etmeleri gerekiyor.

Dikkat! Korktuğunuzda, ruhlar bu duyguyu besler ve sizi bilerek korkutmaya başlayabilir. Bu nedenle, ayin sırasında korku hissedemezsiniz, aksi takdirde, o zaman sadece daha kötü olacaktır.

Öğleden sonra iyi ruhların çağrısı

İnsanlara zarar vermeyen birçok farklı varlık var. Bunlar, parlak ruhlar olarak adlandırılan arzuların (cüceler, diş perisi vb.), Odaların (ev), elementlerin ve toplu imgelerin ruhlarını içerir.

Arzuları yerine getiren ruhlara nasıl sebep olunur?

Bir cüce ve diğer benzer varlıklara çağrı ilkesi aynıdır: tahmin etmek - çekmek - bırakmak.

Çağrı algoritması şuna benzer:

 • Odada başka kimsenin olmayacağı zamanı bekleyin.
 • Tüm beyaz nesneleri, aynaları çıkarın.
 • İki sandalye al, aralarındaki ipliği uzat. Açıkça dile getirme arzuları olan şekerine takıl.
 • Arkanıza yaslanıp oturun, konsantre olun, sağlam bir sesle ruhu üç kez arayın. Çağrı metni herhangi biri olabilir, örneğin: "Cüce, gel!".
 • Görüşmeye güçlü bir enerji mesajı eşlik edin.

Ruhun çağrıya cevap verdiğinin sinyalleri farklı olabilir: hışırtı duyabilir, havanın hareketini hissedebilirsiniz. Ondan sonra rüyanızın gösterdiği ilgi ve yayın için teşekkür ederim: “Teşekkürler, geldiğiniz yere geri dönün, öyleyse olun!”.

Not: maddi nitelikte bir dilek dilemek, Evrenin yasasını hatırlayın: eğer bir şey bir yere ulaştıysa, kesinlikle başka bir şey kaybedecektir. Bu nedenle, bir arzuyu formüle ederken, örneğin: "Yeni bir iPhone istiyorum, ama fiyatına değil (sağlık, hayat, sevdiklerimin kaybı vb.) Şartlar koydum."

Bu algoritmaya göre, başka varlıklara çağrı yapabilirsiniz, ancak istekleriniz ne kadar ciddi olursa, tedavi de o kadar zengin olmalıdır. Bu yüzden doğal ruhlara bal, doğal pahalı şarap, fındık, et getirmek gelenekseldir. Ama büyülü yaratığın kelimenin tam anlamıyla yiyeceği yiyeceğini beklemeyin - gerçekten yiyorlar, ancak yalnızca gözle görünmeyen eterik enerji kısmını.

Toplama Ruh Yardımcısı

Bu ritüel, maneviyatta yeni başlayanlar için uygundur, bir arkadaş ya da kız arkadaşınızla bir araya getirirseniz daha iyi olur. Bu durumda, enerjiniz birleştirilir ve başarı şansı artar. Bunun için ıssız bir yerde yapabilirsiniz:

 • Önceden bir istek, istek veya soru formüle edin.
 • Ellerini tut, odaklan, gözlerini kapat.
 • Aydınlık öze şu sözleri söyleyin: "Aydınlık ve güzel ruh! Bize gelin!"
 • Elinizi ayırmadan ve gözleri açmadan aramayı üç kez tekrarlayın.
 • Her zaman, çağrılan varlığın görüntüsünün önünde olun.

Doğru yapılırsa, 1-2 dakika içerisinde vücuttan geçen ısının, hafifliğin ve bir kuvvet dalgalanmasının olduğunu hissedeceksiniz. Bu fenomenler, ruhun temasa geçme isteğini gösterir. İsteğini (yüksek sesle veya zihinsel olarak) açıklamasını net ve açık bir şekilde deneyin. O zaman teşekkür ederim ve işletmeyi bıraktığınızdan emin olun.

Eğer ruh sizi yardım etmeye götürürse, doğru kararları almak, tehlikelerden korunmak için yakınlarda görünmez olarak bulunacaktır.

Nitelikleri olan ışık ruhu çağrısı

Bu yöntem, beden dışı ve manevi psiko pratisyenlere aşina insanlar için daha uygundur, ancak yeni başlayanlar tarafından da kullanılabilir. Ritüel sokakta, insanlardan uzakta, tercihen iktidarda yapılır. Mezarlıklar onuncu kenarı atlar çünkü ölü enerjiyi yayarlar ve nekro varlıklarla dolup taşarlar.

Ayin yapmak için hazırlayın:

 1. bir tebeşir parçası, tuz (tercihen perşembe);
 2. hafif ahşaptan yapılmış saplı bıçak;
 3. tütsü, yokluğunda solucan yapacak;
 4. kilisede satın alınan yedi mum;
 5. beyaz pelerin veya beyaz renkli herhangi bir pelerin.

Ayin için en iyi günler Çarşamba ve Cuma günleridir, bu dönemde astral enerji en yüksektir.

Seçilen konumda, tebeşirle bir daire çizin, bu mümkün değilse, tuz kullanın. Hattın sıkı ve kesik olmadığından emin olun. Etraftaki mumlar yerleştirin, onları yakın. Çembere girin, bıçağı toprağa kadar kabaca yerleştirin, tütsü ateşine sokun ve yağmurluğun üzerine atın.

Not: iktidar yerlerinde çeşitli enerjiler yanıt verdiğinden, yalnızca sizi değil ruhu da güvence altına almak için koruyucu niteliklere ihtiyaç vardır.

Ondan sonra ellerini göğsüne koy, gözlerini kapat ve bir çağrı yap: “Ben parlak bir ruhu arıyorum! Adını veya imajını bilmiyorum! Bana gel, parlak ruhu! Tanrı'nın hizmetçisini (adı) reddetme!”.

Meydan okuma sırasında, etrafınızdaki dünyanın enerji dolu olduğunu hayal edin. Enerji gönderim yardımı ile onu pıhtılaştırmaya, belli bir görüntüyü örmeye çalış. Tören doğru yapılırsa, önce sıcaklığı hissedeceksiniz, ardından yanınızda hayalet bir ışık göreceksiniz.

En fazla üç sorudan oluşan bir ruh sorabilir ve üçten fazla dilek isteyemezsiniz. Zor durumlarda ipuçları şeklinde cevaplar alacaksınız, yavaş yavaş rüyalar gerçekleşecek.

Oturumun sonunda, en yüksek güce teşekkür etmeyi ve bırakmayı unutmayın: "Teşekkürler, parlak ruh! Şimdi yoluna git, bırak gideyim!". Bundan sonra, gözlerinizi tekrar kapatın ve zihinsel olarak görüntüyü geliştirin.

Geceleri ruhlara neden nasıl

0'dan 4'e kadar süren ritüeller, şu anda karanlık güçlerin özel bir güç kazanması nedeniyle tehlikeli olarak sınıflandırılıyor. Bu nedenle, korunma araçlarını ihmal etmeyin, talimatları duygusal olarak sakin bir durumda olan talimatlara tam olarak uyun.

Aynadan ruh nasıl çağırılır?

Törenden önce sakinleşmek gerekiyor, meditasyon tekniklerini uygulamak isteniyor. Başka bir dünya nesnesini çağırmak için hazırlanın:

 • iki masaüstü ayna;
 • Işık ruhları için 5 mum mumlar - beyaz, karanlık olanlar için - siyah;
 • tütsü veya pelin;
 • ahşap saplı bıçak;
 • karanlık kumaş

Odanın köşelerine yayılmış tütsü, siyah kuvvetleri korkutacak, pencereyi (pencereyi) açacaktır. Aynalar parlamayı önlemek için siyah bir bezle örtülür. Ayna koridorunun görünür olması için birbirlerine yaklaşık 1,5 m mesafeden bakacak şekilde, her iki tarafa iki yanan mum yerleştirin, bunlar sadece yanmalı, yansıtılmamalıdır.

Bakacağınız aynanın önüne bıçak kenarını öne doğru sürün. Işığı kapat, pencereleri sıkıca as. Elinde bir mum yak, aynaya bakmaya başla. Ayarlamak, beş katlı şarkı söylemek: “Sator Arepo Tenet Opera Rotas”, sihirli formül olumsuz etkileri yansıtmaya yardımcı olacak.

Dikkat! Ayna yüzeyinde yansımayı elde etmemelisiniz. Aynaların arkasında kapılar, mumlar, pencereler ve diğer aynalar bulunmamalıdır.

Gözlerini ayna koridorundan çekmeden, ruhu üç kez ara: "Karanlıktan, karanlıktan, ruh (adı), seni ararım, önümde görünmeni söylerim!" Sonra, göz kırpmadan, yansıma derinliğine bak.

Bazen ruh aynanın dışında görünür ve yan görüşte görülür, bu durumda başınızı çevirmemelisiniz. Bazen görünür bir şekil almaz, varlığı bir mum alevi renginde bir değişikliğe işaret eder. Ayrıca bu anda bir esinti, çeşitli sesler, soğuk ya da sıcak hissi olabilir.

Temasa geçtikten sonra, en fazla 3 soru sorabilirsiniz. Ardından geri gönderin: "Ruh (isim), teşekkür ederim, veda, geldiğiniz yere gidin!". Aynalar siyah maddeye sarılır, yüzüstü yatırılır, en az bir gün dokunmayın.

Sonuç

Ruhları toplamak, dikkat ve özel bilgi gerektiren sorumlu bir iştir. Ritüelin başarılı ve sonuçsuz kalmasını sağlamak için üç ana tavsiyeye uyun:

 1. Bunu eğlenmek için yapmayın.
 2. Büyülü koruma kullanın.
 3. Her zaman ruhu geri gönder.

Sonunda eklemek istediğim: ince dünyayı özel bir ihtiyaç duymadan rahatsız etmeyin, daha sonra kendinizi yoksullar, eşyalar ve diğerleri gibi davetsiz misafirlerin görünümünden koruyacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send