Rüya yorumu

Bir fahişe bir rüyada ne anlama gelir ve bir rüyayı rüya kitabı ile nasıl çözer?

Pin
Send
Share
Send
Send


Fahişe, en saygın meslek değil, tehlikeli ve kirli, çoğunlukla şiddet ve baskıyla ilişkili. Fakat aynı zamanda, meslek, hem pişman olan müşterilerin, hem de yabancılara istekli olmalarının kolay olması ve cinsiyetle birlikte finansal durumlarını iyileştirebileceklerine inanan kızların talep etmesidir.

Bir rüyadaki fahişe - en azim arzuların yerine getirilmesi ya da en korkunç kabusun ve belki de hepsinin bir kerede yerine getirilmesi. Rüyanın fahişe rüyasının ne hakkında olduğunu öğreniyoruz.

Temel değerler

 • Garip bir fahişeyi hayal etmek, yeterince şans, şans ve arzuların yerine getirildiğinin bir işaretidir. Her şeye rağmen şanslısınız - koşullar, anlaşmalar, sağduyu ve arkadaşça ilişkiler. Fakat bunun için aktif, yaratıcı olmalı ve katlanmış silahlarla bir an oturmamanız gerekir.
 • Rüyadaki bir fahişe, gerçekte size gülümsemeye hazır, sözlerine güvenilemeyen ve hizmetlerine özenle bakılması gereken bir kişidir. Dikkatli olun, ortakların gülümsemelerine ve cesur ifadelerine güvenmeyin. Herhangi bir kelime hemen doğru yasal dilde doğrulanmalıdır. Diğer müteahhitlerle ortakların çalışmalarını kontrol edin. Size, standart şartlara dahil olanlar için size hava ya da boş vaatler satmaları, para ya da tavizler talep etmeleri olabilir.
 • Çoraplarda feminen bir adam ve seks işçisinin meydan okuyan bir üniformasını görürseniz, dürüst olmayan oyunla ilgili şüpheleriniz haklı çıkar.
 • Bir seks işçisi ile yatakta olmak bir problemdir. Sırlarınızı ifşa etmek itibarınızı etkileyebilir. Belki de seni çok endişelendiriyorlar.
 • Yatağınızdan veya odanızdaki birkaç kız aynı anda çok fazla şans demektir. Çok titiz olmazsanız - büyük bir miktar seçebileceksiniz. Ancak daha sonra kararlarından pişmanlık duyması muhtemeldir.
 • Rüyadaki bir fahişenin siz olduğunuzu hayal ediyorsanız, kaderinizden çok memnun olmamanız ve bazı kararlarınız için pişmanlık duymanız olasıdır. Porno ya da seks endüstrisinde çalışmanın zevkleri hakkındaki romantik rüyalar eğitim eksikliği, ebeveyn ailesindeki sorunlar, arkadaşlardan ve yaşlı neslin desteğinin eksikliğini gösterir. Arzularınıza dikkat edin. Sorun şu ki, bir rüyanın gerçekleşmesi zevk getirmeyecek.
 • Fuhuş yaptığınız veya alemlere girdiğiniz bir hikaye ile yatmak, metabolik bir bozukluğu, adrenal bezlerle ilgili sorunları, sistit, böbrek hastalığını gösterebilir. Bu durumda, bazen idrar yollarında iltihaplanma, buna bağlı kaşıntı ve tahrişe neden olan güçlü ve neredeyse tartışılmaz bir cinsel istek vardır. Bir antibiyotik dersi sorunu çözmenize ve etik seçimi ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Yetkili makamların yorumu

 • Bir erkek rüya kitabı, rüyadaki bir fahişeyi harekete geçirme ifadesi olarak yorumlar. Bir rüyada kolay erdemi olan bir bayan görüyorsunuz - tereddüt etmeyin, davranın. Yeni bir işe başla, damperli kamyonu bir kariyere götür, uzaya uç, patronundan terfi talep et. Başarılı olmak için, sahte alçakgönüllülüğü düşürmeniz veya kimsenin bunu yapmadığına dair bir anlayışa ihtiyacınız var - her şeyi sevmiyorsunuz, ama ihtiyacınız olanı.
 • Bir kadın rüya kitabı, rüyanızdaki kadınlardan genellikle daha şüphelidir. Ama bu durumda değil. Bir fahişe, elbette dikkatli olmak gerekmesine rağmen, bir kadın için büyük bir şans belirtisidir. Rüya yorumu, çevrenizdeki yalan söyleyen bir adamın varlığını gösterir. Onun sözlerine güvenmeyi bırakırsan, hayatını iyileştirebilirsin. Kanıtlanmış arkadaşlara inanın, kıskanç sürücüden uzaklaşın ve fazla sohbet etmeyin. İmkansız sözler verme.
 • Uyku, arkanızdan rahatsız edici bir dedikodu vaat ediyor, ama garip bir şekilde dedikodu yalnızca fayda sağlayacak. Aptal suçlamaların adaletsizliğini kanıtlayabilecek ve büyük bir kariyer başarabileceksiniz.
 • Freud'un rüya yorumu sevgiyi aşırı güvensizlik işareti olarak görüyor, başkalarının samimiyetinden şüphe ediyor. Uyku, güzel kızları çevreleyen duygularında ne kadar samimi olduğu sorusu tarafından eziyet edilen zengin erkekler için bir rüyadır.
 • Rüya Miller başkalarının alayını vaat ediyor. Alaycıların yüzlerini hatırlayın ve bu insanlara hiçbir koşulda güvenmeyin.

Sonuç

Bir fahişeyi bir rüyada görmek - dikkatli bir incelemeye ihtiyaç duyan karlı anlaşmalar. Hattınızı kusursuz bir şekilde yerine getirebilirseniz - güvenilirlik kazanacak, itibarınızı yükseltebilecek ve yeni iş ortakları bulabileceksiniz. İşadamları için, bir fahişe, olağandışı olsalar bile, gerçekliği görevlerinize atabileceğinize dair bir işarettir.

Pin
Send
Share
Send
Send