Rüya yorumu

Boyandığımı hayal ettim - neden doğru şekilde yorumlayayım ki

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden makyaj yapmaya karar verdiğini, saç rengini değiştirdiğini, tırnak sanatını yaptığını - ve belki de kız arkadaşın için makyaj yapmaya karar verdiğini hayal ediyorsun? Rüya defteri, amaçlanan amacı için kullandığınız kozmetiklere nasıl bakıyor?

Bu tipik feminen uykunun genel yorumu

 • Birçok tercüman, makyajı samimiyetle ilişkilendirir - yine de, çünkü allık ve fondöten yardımı ile, her zamanki gibi mükemmel olan görünüşümüzü gizleriz. Belki başkalarından bir şey gizlemek istersiniz? Ya da belki kendin için bir şey sevmiyorum?
 • Hayalperest bir erkektirse, dudaklarını ve gözlerini toplayarak kendisi için bir makyaj yaptı, bu, hediyeyi insanlara açmaktan, kendi içsel dürtülerinden derinden saklanmaktan korktuğunu gösterir.
 • Tırnaklarınızı boyadıysanız (kendi elinizle veya salonda), bir rüyanın önemli bir bulgu, malzeme veya bir fikir biçiminde, önemli bir tanıdık vaat ettiğini. Lakın rengi ne kadar parlaksa, bu “kazanım” da o kadar değerli olacaktır.
 • Basit bir "savaş boyası" değil, yüzünüzün her tarafında gerçek bir teatral makyaj yaptınız mı? Bir rüya, sürekli "maske" takan, samimiyetsiz bir kadın olduğunuzu ima eder.

Az önce yüzünde bir marafet mi yaptın?

 • Aynanın veya aynanın karşısında otururken güzel bir makyaj yaptınız mı? İsterseniz, gerçek bir politikacı gibi kelimelerle “sallanmak” gibi cevaplardan kaçınabilirsiniz.
 • Neden gölgeleri boyadığını düşlüyorsun? Ve özellikle koyu, siyah veya gri? Hakkınızdaki doğru görüşü almak için çok çalışıyorsunuz ve bunun için küçük bir “gözünüze toz” koymaya aldırmıyorsunuz.
 • Gözleri boyamak - sevmek. Ve seni kandıracak adam kocan olabilir. Zaten evli iseniz, böyle bir rüya ailenizde "yuva" mutluluğu vaat ediyor.
 • Kirpik ipuçlarına uygulanan maskara ipuçları: Bir şey hakkında yanlış görüşlerin var. Dinlenmeyin, hakikat konusunda ısrar edin, ama duruma farklı bir açıdan bakın.
 • Ruj gelecekteki romantizmin bir işaretidir. Belki de yeni bir beyefendiye sahip olacaksınız - ciddi değil, ama onunla iletişim kurmak güzel olacaktır.
 • Yüzüne toz ve toner mi koydun? Gerçekten herkesin beğenmesini istiyorsun, bu yüzden sık sık kendin olmak yerine, birinin jestlerini, sözlerini tekrarlıyorsun. Kusurların olması olasıdır ve onları gizleyerek yalnızca kendini daha iyi hale getirirsin.
 • Bitmiş makyajı tamir ettin mi? Her zaman rol yapmaktan bıktınız, ancak “maskenize” o kadar alıştınız ki yakın gelecekte fırlatmayacaksınız.

Kendinizi makyajla değiştirmeyi hayal ettiniz mi?

 • Bir rüyada resim yapmak, kontur makyaj yapmak, burun şeklini değiştirmek için elmacık kemikleri, yanaklar, her gün yeni bir şeyler denemeyi hayal eden son derece meraklı biri olabilir.
 • Neredeyse başka bir insana dönüşmek için doğaçlama araçların yardımı ile oldu mu? Size bir sinyal gönderen bilinçaltınızdır: ruhunuz şu andaki yaşamdan memnun değildir. Yeni insanlarla tanışmak, başka ilginç bir hobiye başlamak güzel olurdu ...
 • Makyaj işe yaramadı ve sen kendinden mutsuz musun? Gizemli bir insansınız ve böyle bir imaja sahip olmak istersiniz - gizemli bir bayan.

Birisini yapmaya karar verdin mi?

 • En sık, böyle bir rüya diyor ki: Makyajını yaptığın kişi sana karşı samimi değil.
 • En sevdiğin miydi? İlişkinizin nasıl gittiğinden memnun değilsiniz. Bu hayal aracılığıyla, bilinçaltı uyarıyor: bu kişi sizinle samimiyetsiz ve belki de sizi sevmiyor.
 • Birini uydurdun ve sonra tüm makyajı yıkadın: bu kişiyi yalanla yakalayacaksın. Eğer rüyanızdaki bu kişi tekrar makyajını yaptıysa, gerçek hayatta rahatsız edici bir pozisyondan çıkar ve "kuru su" çıkar.

Saç boyası mıydı?

 • Genel olarak konuşma, saçınızı bir rüyada boyamak için - değiştirmek. Onları gerçekten istiyorsun ve kendinle başla.
 • Bir sarışın giydiğini ve saç kesimini değiştirdiğini görmek - neyse ki. Aynı zamanda siyah saçlarınız varsa ve gerçek hayatta rengini hiç değiştirmeyi planlamıyorsanız, rüya şöyle der: ilkelerinize uymaz, bazen uymak zorunda kalmazsınız - bu olmadan mutluluğu elde edemezsiniz.
 • Sarı saçları giyiyordun, aynı zamanda “gerçekte” sarı saçların var mı? Çok sabırsızsın, ama boşuna!
 • Kahverengi saçlı kahverengi saçlı bir kadın boyadıysa, der ki: çok muhafazakar bir insansınız. Değişiklikler istemediğiniz bir şey değil - onlardan korkuyorsunuz.
 • Siyah boyadın mı? Aynı zamanda sarışın iseniz, rüya diyor ki: hareket zamanı geldi! Esmer boyalı kahverengi saçlarda? Rüya uyarır: diğer insanların (ya da başka bir kişinin) etkisiyle yaralanabilirsin.
 • Kırmızıya boyadın mı? Karşı cinsin dikkatini hayal ediyorsun. Duyuları heyecanlandırmak istiyorsunuz, ancak aşk macerasına doğru ilk adımı atmaktan korkuyorsunuz.

Ve en iyi kitapların yazarları ne yazar?

Sonlara doğru, geleneksel olarak sizi Amerikalı psikanalistler tarafından yazılmış iki kitapla tanıştıracağız. Bu arada, David Loff aynı zamanda bir Hıristiyan papaz!

Rüya Miller

 1. Bu rüya kitabının da vurguladığı gibi, özgüveninin çok düşük olduğu bir kadın kendini telafi edebilir ve hemen uykusunda kendini yıkayabilir.
 2. Siyah bir bezle asılan aynanın karşısında makyaj yapmaya çalıştıysanız, yakın arkadaşlarınızdan biri tarafından kandırılacaksınız.
 3. Elmacık kemiklerine utandın mı? Bu işaret ilişki sorunlarından bahsediyor.
 4. Eğer gölgeleri kullandıysanız ve onları göz kapaklarınıza koyduysanız ve aynı zamanda allık yerine de kullandıysanız - yakında değil, hiç beklemiyorsanız, yabancı olmayan birisinin sırrını duyacaksınız.

Rüya loft

Bir rengin saç rengini değiştirmeye karar verdiyseniz, bu bir işarettir: hayatınız tanınmayacak kadar değişerek "keskin bir dönüş" yapacaktır. Biraz bekle!

Videoyu izle: YENİ ARABAM AZİM Camaro SS (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send