Rüya yorumu

8 yıllık evlilik - düğün nedir, hediye seçimi nedir

Pin
Send
Share
Send
Send


Evlilik yıldönümü her zaman parlak ve unutulmaz olmalıdır. Bu kadar önemli bir günde eşinize veya ailenize ne sunacağınızı bilmiyorsanız, bu makaleyi okuyun. Geleneksel ve modern armağanların fikirlerini dikkatinize sunuyoruz. Hepsi şık, gerekli ve pratiktir.

Sekiz yıllık evlilik yıldönümü için hediye çeşitleri

Eğer bir düğünün 8. yıldönümü ya da teneke düğünün yaklaşıyorsa ve eşinize ne sunacağınızı bilmiyorsanız, bu kadar önemli bir etkinlik için bol miktarda hediye fikrimiz var! Eş (veya çift) geleneksel veya daha modern bir hediye sunabilir.

Düğünün sekizinci yıldönümü kutlama için önemli bir olaydır çünkü hala yeniliği olan güçlü bir birliği simgelemektedir. Hafif dantel kumaşlardan yapılmış bronz eşyalar veya aksesuarlar verilmesi tavsiye edilir.

Son yüzyılda, düğün sekiz yıl dönümü, seramik, bronz hediyelik eşya verdi. Ancak zamanla her şey değişti. Bugün, birçok çift aşağıdakileri tercih ediyor:

  • yatak çarşafları (belki yeni bir yatak örtüsü);
  • mutfak eşyaları;
  • aksesuarlar.

Bu tür hediyeler gerekli ve pratiktir. Geleneksel stile yöneliyorsanız, aşağıdaki fikirleri dikkatinize sunuyoruz.

Bronz ve seramik

Bronz malzemelerin ve çömleklerin kullanılması fikri, insanlara bu malzemelerin nasıl yaratıldığını gösterdiğinde ortaya çıktı. Bronz, iki dayanıklı ürünü birleştirerek oluşur: bakır ve kalay. Bu nedenle, sekiz yıl dönümü, güçlü bir evlilik bağıyla birleşen iki güçlü insanın birliğini sembolize ediyor.

Çanak çömlek ise yumuşak kilden yapılır. Plastisite sayesinde malzeme, güzel seramik kaplar, vazolar, kaseler yaratmanıza izin verir. Sekizinci yıla kadar, evliliğin güçlü ve dolu olacak. Bronz ve çömlek hediyeler almak daha zor olduğundan, keten ve dantel ürünleri 8. yıl için daha modern bir hediye olacaktır.

Eşin 8. yıldönümü için hediyeler

Karınız dantel seviyorsa veya yeni nevresimler alırsa, ona uygun hediyeyi gösterin! Pastel renkli örgü atkı da iyi bir fikir olacaktır.

Her şeyden önce, evrensel ve herhangi bir kıyafet uyuyor. Bu triko ilkbahar ve sonbaharda giyilebilir. Bu birleştirir:

  • gündelik tarzda kıyafetler;
  • klasik bir kat ile;
  • bir elbise ile;

Kalp şeklindeki plakalı porselen tabaklar müthiş bir seçenektir. Mümkünse kil seti al. Bildiğimiz gibi, bu malzeme evlilik bağlarının gücünü sembolize ediyor.

Eşinizin her zaman sevginizi hissetmesine izin verin, çay veya kahve için. Kalp şeklindeki plakalar herhangi bir mutfağı şık hale getirecek. Ne zaman kullanırsanız romantizm duygusu yaratacaklar. Çok renkli veya pembe bir set düşünün.

Özel bir şey arıyorsanız, mücevherlere dikkat edin! Gül altın zincirinde kıvrımlı elmas çizgisi olan basit ama parlak bir kolye harika bir seçenek! Karınız ayrı olarak giyebilir veya diğer aksesuarlarla birleştirebilir.

Sekiz yıllık evlilik yıldönümünde, örneğin 18 ayar sarı altın bir klasik parça gibi bir halka bağışlayabilirsiniz. Karınız yıllar boyunca giyecek. Ne zaman bir yüzük çalsa, sevgini ve ilgini hatırlayacaktır.

Kocası için hediyeler

Onun için mükemmel bir hediye bulmak, sekiz yıl beraber yaşadıktan sonra bile oldukça zor. Yatak çarşafları ve dantel - ihtiyacınız olanı değil! Her şeyden önce, kocanızın neyi sevdiğini hatırlayın. İhtiyacı olanı analiz et.

Kocanız bir bira aşığı ise, ona bir bardak soğuk içecek verin. Bu hediye eşinizin kişiliği ile aynı olmalıdır. Camın üzerinde romantik bir yazıt veya ortak fotoğraflarınız olabilir.

Yıldönümü hediyeleri basitten abartılı olabilir. Siz ve kocanız abartılı tarafa yöneliyorsanız, saate dikkat edin. Klasik tarz ve modaya uygun detaylar bu aksesuarı günlük kullanım için ideal kılar.

Kocası boş zamanını mutfakta geçirirse, ona bir bıçak seti verin. Yüksek karbonlu paslanmaz çelikten yapılmış ve bir kalemtıraş ile donatılmış olabilir. Böyle bir hediye kesinlikle eşinize ilham verecektir!

Hediye kartı her zaman bakım ve sevginizi ifade etmek için harika bir yoldur. Evlilik yıldönümünüz için kocaya ne sunacağınızı bilmiyorsanız, bu seçenek tam size göre. Mal alımı için hediye kartı - çok iyi bir karar!

Çiftler için hediyeler

Sevgili çiftinize 8. yıl dönümü için özel bir şeyler vermek istiyorsanız, klasik veya modern tarzlara sadık kalın. Eşsiz ve aynı zamanda gerekli bir şey bulun.

Dijital çağımızda, basılı görüntülerin evlerimizde daha az sevildiğini görme eğilimindeyiz. Fotoğraflarınız için bir kutu bağışlayarak arkadaşlarınızın bunu değiştirmesine yardımcı olun. Harika bir seçenek de bir fotoğraf albümü olurdu. Çift, sevdikleri fotoğraflarını tatillerden, partilerden, yıldönümlerinden saklayabilecek. Böyle yararlı bir şey aile fotoğrafları olabilir.

Kalp şeklinde bir tava veya fırın kabı başka bir harika hediye fikri! Bunun yerine, eşlerin isimlerinin kazınacağı “Sekiz yıl evlilik yıldönümü” yazısıyla eşsiz bir bardak sunabilirsiniz.

Sonuç

Gördüğümüz gibi, kalay düğüne hediyeler değişebilir! Her biri sevgi, özen ve özel tutumu ifade eder. Kalay düğünü için hediyeler seçerken, eşlerin çıkarlarını ve tercihlerini göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.

Pin
Send
Share
Send
Send