Rüya yorumu

Bir peruk - hayal kitapları için kod çözme özellikleri hayal ettim.

Pin
Send
Share
Send
Send


Kalıcı makyaj, koyu renkli gözlükler ve diğer özellikler, görüntünün yenilenmesine, süslenmesine veya paparazzilerin gözlerinden saklanmasına yardımcı olur. Neden bir peruk hayalini kurarız, popüler rüya kitaplarında öğreniriz.

Genel yorum

Rüyadaki bir peruk sahte, kirli bir numara, bir sanrı veya insanları gerçeklerden uzaklaştırmak için yapılan bir girişimi sembolize eder. Bu konuyu kendiniz görmek, gerçek dürtülerinizi, arzularınızı ve hedeflerinizi gizlemeye çalışmaktır. Ancak bu tür rüyalar, insanların samimiyetinizi ve aldatmanızı gördüğünü söyler.

Bu aktörün aksesuarını bir meslektaşı üzerinde görmeyi hayal ettim - seni düşüncelerinin sahtekârlığı konusunda şüphelenirdi. Onun asıl amacı deneyiminizden, bilginizden ve yaratıcı fikirlerden yararlanmaktır. Temasa geçip böyle bir kişinin liderliğini takip etmek insanda büyük hayal kırıklığına yol açacaktır.

Yabancının yapay kilitleri rüyaya ilgi duyuyordu - meraka kapılmak ve dolandırıcıların aldatıcı numaralarını fark etmemek olasıdır. Bu süre özel bakım ve dikkat gerektirir.

Bir saçta saç rengi peruk değeri

  • bir süre bir peruk ile sarışına dönüşmek - hayalperest, kadınsı, huzurlu, uysal görünmek istiyor. Yatakta, ihale ve ilkesiz talep değil, eşin arzularına uyum tercih edersiniz. Ancak böyle bir strateji, yalnızca potansiyel bir damat yakalarsanız sizi yönlendirir. Doğal özünüz tam tersini gerektirir. Oldukça engelli ve durumu sizin için avantajlı yönde eğimlisiniz. Yöntemleri değiştirmezseniz, böyle bir plan hızla etkisiz hale gelebilir;
  • Uzun, siyah saçlı bir maço imajını denemek için bir adam - gerçekte aktif bir yaşam tarzı ile ölümcül baştan çıkarıcı gibi görünüyor. Ancak halsiz mizacınız, karşı cinste kolayca farkedilebilir. Kendin olmak gerçek bir aşka rastlamak, her zamanki yaşam tarzını, alışkanlıklarını ve eğilimlerini kabul edecek bir kişi;
  • Kırmızı bir peruk takmak - bir rüya tutarsızlığınızı, vahşiliğinizi ve kararsızlığınızı gösterir. Ancak tüm bunlar yeterliliği, ihtiyatı ve sabrı sınırlayabilir. Yaşam enerjiniz sayesinde, kariyerinizde büyük zirvelere erişebilirsiniz, ancak risk ve macera için haksız yere düşkünlük arzusu sizi sıkıntıya sokmaz;
  • Altın-kırmızı chignon ölçmek için erkekler - en az bir aile ve çocuk bulmak için çalışıyoruz. Dünyanın çeşitliliğini bilmek, yeni projeler ve fikirlerle uğraşmak istiyorsunuz. Ve sadece mizaçta senden üstün olan bir kadın seni frenleyip durdurabilir.

Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Bir kadının rüyada peruk takması, bir erkeğe yakın olmadan önce figürün kusurlarını ve kusurlarını gizlemeye çalışmaktır. Ölümcül bir güzelliğin görüntüsü olmadan belirsizliğiniz, belirsizliğiniz ve sertliğinizden memnun değilsiniz. Sürprizle karşılanacağınızdan ve her zaman makyaj ve saçla olmaya alıştığınızdan korkuyorsunuz. Bu, doğasını ortaya çıkarmak ve açığa vurmak istediğiniz ideal ortağı arayarak açıklanabilir.

Bir peruk takmayı deneyen bir adam - gerçekte, seks yaparken her zaman ihtiyati tedbirlere başvurur. Bir kerelik ve anlamsız samimi ilişkiler ile oldukça makul. Ancak düzenli bir cinsel partner ile sevişirken, dayatılan kurallardan geri çekilmezseniz, gerçek bir memnuniyet elde edemezsiniz.

Yapay kılları başından çıkarmak, gerçek saç stilini metresine maruz bırakmak için evli bir genç adam - gerçekte, evliliğini başka bir kişiye itiraf et. İki kadınla bir yatağı paylaşmaktan ve sürekli aldatmaktan bıktınız. Cinsel faaliyetinizin yeni bir yöne yönlendirileceği an. Bebek sahibi olmak aile birliğini güçlendirebilir.

Gustov Miller

Bir perukta yürürken, gerçek durumdan memnun olmadığımı, kendi başarısızlıklarımı gizlemeye çalıştığımı gördüm. Kendinizden çıkarın ve çaresizlik içinde yanılmak için güzel ve parlak bukleler açın. Şimdi ana şey omuzları düzeltmek ve tüm testleri gururla ayarlamak.

Peruklardaki hakimleri görmek için - birisi sizi yanıltmaya ve katılımınız olmadan kaderinize karar vermeye çalışıyor. Fikrinizi kesin bir şekilde savunmanız gerekir, geleceğiniz buna bağlı. Meslektaşlarınız veya arkadaşlarınız bir rüyada bu şekilde - bu, yakın bir iletişim çemberinden gelen bir insanın ikiyüzlülüğünü ve ihanetini gösterir.

Evgeny Tsvetkov

Peruk aldatma, ihanet veya gerçek duygularını, duygularını, ruh hallerini gizleme arzusunu kişileştirir. Çiftler için böyle bir senaryo en iyi tahmin olmaz. Bu, onların hayatlarının, küçük sıkıntıların, maddi kaynak sıkıntısının onları ele geçirdiği anlamına gelir. Romantizmi öldürür, birbirimize olan sevgi ve tutku kıvılcımlarını söndürür.

Yüzünüzü yapay, uzun saçların altına gizleyin - başkalarına karşı gerçek niyetleri gizlemek için. Tanıdık bir saçma saçmalık saç modeli görmek, büyük para ve lüks bir yaşam vaat etse bile, tekliflerine karşı temkinli olmaktır. Sağduyunuzu bağlayın, sezgi, bilgi, deneyim ve maddi kaynakları kullanmanıza izin vermeyin.

Yuri Longo

Peruk dedikodu, kurnazlık ve yalan işaretler. Bir perukta kendinizi rahat ve güvende hissedin - gerçekte çifte oyununuzun ortaya çıkma ihtimaline izin vermeyin. Etraftaki insanlar sırrınızı çözme konusunda oldukça yetenekli ve bu gerçekleşene kadar onlarla farklı bir ilişki kurmalısınız.

Meslektaşım, böyle bir imgenin hayalini kuruyordu - sizi işverenin önünde kötü bir ışığa sokmaya çalışıyordu. Böyle bir rekabet onunla acımasız bir şaka oynayabilir ve kariyer basamaklarını başarıyla kaldırma şansınızı artırabilir.

Rüyada bir peruk deneyin - kendi beklentilerinizde hayal kırıklığı yaşamaya korkuyorsunuz. Maddi kaynaklara sahip olmak, bir güç ve canlılık dalgası yaşamak, değişmeyi arzuluyorsunuz. Ama kendi dikkat ve kararsızlığınla durdun. Planların diğerlerinden gizliliği, etrafındaki kişilerin bu konudaki görüşlerini bilmeyi, ilham almayı ve ayrılık kelimeleri almayı imkansız kılıyor. Yakın oy kullanma hakkını hakediyor. Kendinden başka birini dinleme zamanı.

Bir zamanlar giyilen yapay kılları yok edin - eski kurallara aykırı olarak devam edin. Artık duygularını ve isteklerini sınırlama eğiliminde değilsin. Parlak bir kafa, birçok değerli fikri tutar. Ne istediğinizi ve uzun zamandır ne düşündüğünüzü söylemenize izin verin.

Bir kadın için görünmez fasulyeye bir chignon iliştirmek ve taramak için - aslında öyle görünmüyor. Rol yapma sanatı ilk karşılaştığınızda işe yarayabilir, ancak uzun vadeli ilişkiler üzerinde bir etkisi olmaz.

Pin
Send
Share
Send
Send