Rüya yorumu

Ay takvimine göre Şubat 2018 için saç kesimi için uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Şubat ayına kadar, kış zaten sıkıca konumunda. Sevgililer Günü arifesinde, 23 Şubat’ın yanı sıra, sevgili gözlerimi güzel ve bakımlı saçlarla hoş bir şekilde şaşırtmak için saç kesime daha fazla dikkat etmek istiyorum. Ve burada, Şubat 2018’in saç kesimi ay takvimi, uygun günlere genel bir bakışla kurtarmaya gelecek.

Şubat ayında saç boyamak ve kesmek için uygun günler

1 Şubat, 16-17 ay günü

Çırpılmış uçlardan kurtulmak ve normal saç kesimini yapmak için çok iyi bir zaman çünkü azalan bir ay buklelerin büyümesini yavaşlatır. Fakat beklemeye değecek kadar boyamaya sahip.

2 Şubat 17-18 ay günü

Bugün saç kesimi yapmaktan çekinmeyin - size zevk verecektir. Bu gün saçınızı boyamanız da yararlıdır: ilk önce, hayalini kurduğunuz etkiyi elde edersiniz ve ikincisi, kendinizi hayatınıza şans getirir.

3 Şubat 18-19 ay günü

Bugün saçınızı keserseniz, daha aktif hale gelir ve sağlığınızı geliştirirsiniz. Boya buklelerinin bu günkü prosedürü yapılarının durumu üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

4 Şubat 19-20 ay günü

Bugün saçını kesersen, Bayan-Fortune'u senin tarafına çekeceksin. Ve renklendirmenin uygulanması önerilir, ancak yalnızca doğal tonlarda. Ayrıca bukleler için sağlık tedavileri için yardım isteyin.

5 Şubat 20-21 ay günleri

Bugün imajınızı değiştirerek güvenle deneyebilirsiniz. Fakat boyamadan vazgeçilmeli, çünkü sonuç kesinlikle hoşunuza gitmiyor.

6 Şubat, 21 ay günü

Bugün, durumlarını kötüleştirmek istemiyorsanız, saç kesmek önerilmez. Boyama gelince - herhangi bir manipülasyon şimdi çok şanslı olacak.

7 Şubat, 21-22 ay günü

Saç kesimi için kesinlikle uygun olmayan bir zaman. Fakat bugün gri saçları boyamak tavsiye edilir.

8 Şubat, 22 ve 23 ay günü

Sıkılaştırıcı bir maske ile değiştirerek bugün saç kesimini bırakın. Sürekli olarak kendinize ait erkeklerin görkemli manzaralarını yakalamak istiyorsanız bukleleri koyu renklerde boyamaya değer.

9 Şubat, 23-24 ay günü

Bu gün baştaki düzeni geri getirmek için nötr. Bugün saçı renklendirmek mümkündür - bu prosedür ona canlılık ve parlaklık katacaktır.

10 Şubat 24-25 ay günü

Klasik saç kesimi yapmak için doğru zaman. Ancak erkeklerle ilişkinizi kötüleştirmek istemiyorsanız, boyama ertelenmelidir.

11 Şubat, 25 ve 26 ay günü

Bugün saçla herhangi bir kozmetik manipülasyon yapılması önerilmez. Boya bukleleri bugün saçınıza zarar verir ve genel sağlığı kötüleştirir.

12 Şubat 26-27 ay günü

Saçını kesmek için yanlış zaman. Ayrıca boyama prosedürünü geciktirmekte fayda var, aksi halde iş yerinde çatışma durumlarıyla karşı karşıya kalmanız riskini taşır.

13 Şubat, 27-28 ay günü

Önceki güne benzer şekilde, şiddetli depresyonla yüzleşmek istemiyorsanız, bugün saç kesimlerinden vazgeçmelisiniz. Renklendirme yapılabilir, ancak açık ve kırmızı renklerde kalmanız gerekir.

14 Şubat, 28 ve 29 ay günleri

Ve bugün, saç kesimi çok gösteriliyor, yeni bir saç modeli seçme sürecinde hayal gücünüze tamamen güveniyor. Kariyerinizi geliştirmek için saçınızı doğal bir temelle boyayın.

15 Şubat, 29-30 ay günü

Çeşitli şekillendirme başyapıtlarını yapmak için iyi bir zaman, düzenli saç kesimleri için de uygundur. Boyama sırasında oldukça cesur deneyler yapılabilir.

16 Şubat 30, 1 ve 2 ay günü

Bugün doğru saç kesimini seçerseniz, ruh halinizi iyileştirebilir ve parasal enerji akışını etkinleştirebilirsiniz. Saçın durumunu olumlu yönde etkileyecek şov ve renklendirme, ayrıca cesaret ve canlılık ile sizi şarj etme, irade geliştirmeye yardımcı olacaktır.

17 Şubat, 2 ve 3 ay günü

Bugün saçları kesmek çok yararlıdır, bu durumlarını iyileştirir. Bu gün boyama yaparken, düşmanlarınız için daha görünür olmaktan korkuyorsanız parlak tonlardan vazgeçmeye değer.

18 Şubat, 3-4 ay günü

Bugün saç kesimi yapmamak daha iyidir, çünkü kötü güçlerin dikkatini çekme riski taşıyorsunuz. Ayrıca, boyamanın gerçekleştirilmesi gerekli değildir - boya pigmenti saça iyi yapışmaz ve bukleler çok düzensiz görünecektir.

19 Şubat, 4. ve 5. ay günü

Bugün saçla ilgili herhangi bir manipülasyon yapmak, saça canlılık ve ipeksi bir dokunuş katacaktır. Ve bukleleri boyamak, böylece etrafınızdaki dünyayla ilişkileri geliştirirsiniz.

20 Şubat, 5-6 ay günü

Bugün saç stilinden vazgeç, ay şimdi yanlış aşamada. Ancak şu anda sağlıklı manipülasyonlar yapmak iyidir: keratinizasyon, biyolaminasyon ve ayrıca çeşitli beslenme maskeleri yapmak.

21 Şubat, 6-7 ay günü

Şimdi her şey için nötr bir dönem. Bu nedenle, sadece bir saç kesimi ya da değil karar verebilirsiniz. Boyama ile ilgili olarak, bu kına veya basma uygulamak için ideal bir zamandır.

22 Şubat, 7-8 ay günü

Bugün saçınızı kesmeyin, daha iyi bakım prosedürleri uygulayın. Ayrıca boyamadan vazgeçmeye de değer (doğal boyaların yardımı ile bile).

23 Şubat, 9 ve 9 ay günü

Saçını kestirmek için çok güzel bir gün. Onun sayesinde birikmiş negatif enerjiden kolayca kurtulabilir ve çözülmeyen sorunları çözebilirsiniz. Ve bugün saçınızı hafifletirseniz, onların sağlığını daha da iyileştirirsiniz.

24 Şubat, 9 ve 10 ay günü

Bugün saç kesiminin etkisinden memnun kalacaksınız. Renklendirici olarak, özel renklendirici köpükler, köpükler ve şampuanlar kullanmalısınız.

25 Şubat, 10-11 ay günü

Hem salonda hem de evde izinli olmak için iyi bir zaman. Bu gün boyama yaparken, sadece doğal boyalarda durmaya değer ve kimyasalların kullanımına izin verilmez.

26 Şubat, 11-12 ay günü

Bugün saç kesimi yapmaktan ve saçla ilgili diğer manipülasyonlardan vazgeçmek. Bu gün saçlarınızı parlak renklerde boyayabilirsiniz.

27 Şubat, 12-13 ay günü

Bu günde, kesme patlamalarına veya uçlarına izin verilir. Lekelenmeye gelince, bugün hafızanın iyileştirilmesine, sinir sisteminin yenilenmesine, verimliliğin ve faaliyetlerin arttırılmasına ve aynı zamanda mantıksal düşüncenin geliştirilmesine katkıda bulunur.

28 Şubat, 13 ve 14. ay günü

Bugün saçınızı kestirdikten sonra kendinizi mutlu bir insan yapacaksınız, artı buklelerinize dış güzellik ve sağlık sağlayacaksınız. Renklendirme prosedürüne de izin verilir, ancak yalnızca bu durumlarda kanıtlanmış ustalarla gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız.

Şimdi saç şekillerinin yaratılmasındaki tüm zorluklar çözülecek: uygun günlerde Şubat ayında kuaföre gidin ve elverişsiz günler için onu ziyaret etmeyi reddedin. Kendinizi olası olumsuz etkilerden korumak için bir kez daha güvende olmak her zaman daha iyidir.

Sonunda ilginç bir tematik video klibi izleyerek okumayı bitirmenizi tavsiye ediyoruz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send